Προς το περιεχόμενο

Security(οδηγος)στην Αττική οδό


sanaeriko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Με ειδοποίησαν από μια εταιρία που είχα κάνει αίτηση ότι την Δευτέρα ξεκινάω σε αυτό το πόστο. Εχει κανείς εμπειρία η ξέρει καμία πληροφορία για το τι κάνεις πάνω κάτω; Αν είναι επικίνδυνο; και γενικά οτιδήποτε θα μου φανεί χρήσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βύσμα δεν έχει μεσολαβήσει,ειλικρινά.

Αλλά γιατί το λέτε?Τοσο καλά ειναι εκεί?

Επαναλαμβάνω απο εταιρεία σεκιούριτι, θα πάω ως οδηγός στην αττική οδό και το μονο που μου είπαν είναι οτι περνάμε με pass και ελέγχουμε τα διόδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κουραστική μπορεί να μην είναι(αν και είναι 8 ώρες στον δρόμο και νυχτα), επικυνδινη όμως είναι; Ρε με έχετε επηρεάσει τώρα με όλα αυτά και έχω ψιλοχαρει(και το ξέρω πως δεν πρέπει μέχρι να το δω με τα μάτια μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο περιέργεια,αυτά του τα λέτε έχοντας κάποια εμπειρία η γνώση πάνω στο αντικείμενο η απ την περιγραφή που έκανε ο φίλος?

 

αυτή την απορία έχω κι εγώ. γιατί ό,τι έχω ακούσει για θέσεις σεκιουριτάδων δεν είναι και τόσο ευχάριστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο φίλος πάνος.

Οι υπόλοιποι?

Αν είσαι σίγουρος πως ΟΝΤΩΣ θα πληρώνεσαι, είσαι κομπλέ! Δοκίμασε και βλέπεις, δεν ξέρουμε και τι ακριβώς θα κανεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Με ειδοποίησαν από μια εταιρία που είχα κάνει αίτηση ότι την Δευτέρα ξεκινάω σε αυτό το πόστο. Εχει κανείς εμπειρία η ξέρει καμία πληροφορία για το τι κάνεις πάνω κάτω; Αν είναι επικίνδυνο; και γενικά οτιδήποτε θα μου φανεί χρήσιμο.

 

Πήγαινε ρε φίλε να δουλέψεις, άντρας είσαι τι φοβάσαι.

 

Πες μας νέα μετά την πρώτη σου ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...