Προς το περιεχόμενο

Σας ευχομε καλη ανασταση σε ολους με φωτησι και υγεια σε ολους..


cyrax2034

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος Χρήστος? :P

 

Πέρα από την πλάκα, τι σκατά παίζει με τις εκκλησίες που "κάνουν ανάσταση" πριν τις 12? Και δεν μιλάμε για 2-3 λεπτά διαφορά. Είσαι 8 λεπτά πριν τις 12 ήδη στο σπίτι.

 

Είδα στο FB κάτι εκκλησίες (σε χωριά νομίζω) που έχουν κάνει από τις 22:30 ffs...

 

Βαριούνται να περιμένουν?

 

για να μη τους πεσει βαρυ το φαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολλατε με τα ορθογραφικά.

Υγεία σε όλους.

 

....

 

Στα χωρια οι παππαδες δεν κανουν Ανασταση σε μια εκκλησια...Και για να προλαβουν τις μεγαλυτερες εκκλησιες στην ωρα τους, ξεκινανε απο τα χωρια νωριτερα.

Αυτό ακριβώς.

Έχω κάνει ανάσταση 3 το χάραμα. Θα σέβεστε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος Χρήστος? :P

 

Πέρα από την πλάκα, τι σκατά παίζει με τις εκκλησίες που "κάνουν ανάσταση" πριν τις 12? Και δεν μιλάμε για 2-3 λεπτά διαφορά. Είσαι 8 λεπτά πριν τις 12 ήδη στο σπίτι.

 

Είδα στο FB κάτι εκκλησίες (σε χωριά νομίζω) που έχουν κάνει από τις 22:30 ffs...

 

Βαριούνται να περιμένουν?

Καλά εγώ πέρυσι είδα την εκκλησιά που είχε γίνει πάρα πάρα πολύ νωρίς, και αυτό επειδή ήμουνα φαντάρος στην Λήμνο κάναμε ανάσταση στο εκκλησάκι 9:30 το βράδυ οπότε χρόνια πολλά χρηστός ανέστη φέτος από το σπίτι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ότι δεν ξέρεις ορθογραφία το δέχομαι..Αλλά χάθηκε να βάλεις ένα ορθογράφο;

Ή να ψάχνεις στο google τις λέξεις που δεν είσαι σίγουρος;

 

Δεν είναι ότι ενοχλούμαστε χωρίς λόγο ή επειδή είμαστε ανάποδοι..

Με τόσο άσχημα ορθογραφικά λάθη και κάποιος που ξέρει ορθογραφία κινδυνεύει να την ξεχάσει. 

 

Όπως και να χει Χρόνια πολλά!!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστός Ανέστη, εύχομαι και εγώ υγεία και ότι καλύτερο παιδιά σε όλους σας.

 

Να περνάτε ομορφα με τα αγαπημένα σας άτομα και με ρεγουλο τα κρέατα αυτές τις μέρες :) :P

 

Καλό βράδυ και χρόνια πολλά σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φωτισι δεν το ενιωσα. Αλλα το ανεστι εγινε απ'τις 10:30. Γατακιααα κι εσεις περιμενατε μεχρι τις 12! (Μερικα χωρια εχουν μαλλον μεσο στον Τζιζας.)

 

Αντε, καλα φαγοποτια, καλούς υπνους, καλη ξεκουραση σε οσους απολαμβανουν διακοπες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είδα τον τίτλο νόμιζα οτι θα έβλεπα βρισίδια από το κλασσικό τρόλ που ανοίγει θέματα με βελεζβουλ σατανάδες και βρίζει στα post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...