Προς το περιεχόμενο

facebook και μη κατοχη


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως μερικές φορές που είχε τύχει να "βγαίνουμε" (λόγια που θα χρησιμοποιούσα ο ίδιος) με κάποια ήταν πασιφανές πως ο ένας τουλάχιστον από τους δύο δεν το πήγαινε για παραπέρα.

 

Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός. Αυτό δε σημαίνει ότι θα του κάτσει ή θα γίνει γυναίκα του επίσημα στο μέλλον. Μια μικρή επιτυχία είναι να δώσει κάποια το τηλέφωνό της (Αρκεί να είναι το σωστό κ να απαντάει) και να ξεκινήσουν τις εξόδους μαζί. Στο μήνα( και πολύ λέω) συνήθως όλα δείχνουν προς τα που βαίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

γνωρισα μια κοπελα γυρω στα 22 χρονων..της ζητησα fb και μου ειπε δεν εχει γιατι δεν ασχολητε..αυτο παιζει ή απλα ευγενικα εφαγα χυλοπιτα;;

 

Μπα μαλλον δεν ειχε,το facebook το δινουν πλεον και στον αδεσποτο σκυλο της γειτονιας .Μια χαρα ειναι το facebook και το τηλ κτλ,αλλα μην το ζητατε ετσι ρε παιδια.Πες της αμεσως παμε για καφε ,αν σου πει ναι πες της πες μου το fb τηλ να κανονισουμε.Δηλαδη το ζητας οχι για να μιλατε ,αλλα για να κανονισετε που και ποτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω δικέ μου...

 

πριν 10 χρόνια "μου δίνεις το νούμερό σου"

τώρα "μου δίνεις το facebook σου"

Και το 1990, ανέβα να σε κάνω μια βόλτα με το παπάκι... Ούτε καν ζητούσαμε τηλέφωνα, εσερναν τότε μόνες τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα μαλλον δεν ειχε,το facebook το δινουν πλεον και στον αδεσποτο σκυλο της γειτονιας .Μια χαρα ειναι το facebook και το τηλ κτλ,αλλα μην το ζητατε ετσι ρε παιδια.Πες της αμεσως παμε για καφε ,αν σου πει ναι πες της πες μου το fb τηλ να κανονισουμε.Δηλαδη το ζητας οχι για να μιλατε ,αλλα για να κανονισετε που και ποτε.

Να συμπερανω επομένως οτι αν ειχε fb και δεν το έδωσε, τα πράγματα είναι πολυ άσχημα για τον TS;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπερανω επομένως οτι αν ειχε fb και δεν το έδωσε, τα πράγματα είναι πολυ άσχημα για τον TS;

Αν εχει και δεν το εδωσε τον ηπιαμε...το καφε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω δικέ μου...

 

πριν 10 χρόνια "μου δίνεις το νούμερό σου"

τώρα "μου δίνεις το facebook σου"

Οχι ακομα τηλεφωνο ζητανε. Οσοι το χουν. Οσοι φοβουνται ζητανε Εμαιλ fb
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ακομα τηλεφωνο ζητανε. Οσοι το χουν. Οσοι φοβουνται ζητανε Εμαιλ fb

 

Εγώ που παίρνω και τα δύο στο καπάκι πιάνομαι για stalker; :lol:

 

Μία φορά μου 'χε τύχει κοπέλα να "αντιπροτείνει" fb αντί τηλεφώνου, επειδή "δε δίνει τον αριθμό της έτσι εύκολα σε κάποιον που δε ξέρει". Έπεσε λίγο απ' τα σύννεφα όταν τη χαιρέτησα κι έφυγα αλλά αυτά έχει η ζωή. :Ρ

 

Μια μικρή επιτυχία είναι να δώσει κάποια το τηλέφωνό της (Αρκεί να είναι το σωστό κ να απαντάει) και να ξεκινήσουν τις εξόδους μαζί. Στο μήνα( και πολύ λέω) συνήθως όλα δείχνουν προς τα που βαίνουν.

 

Ναι, εάν κανονίσουν έξοδο (και έρθει) είναι αρκετά καλό "σημάδι". Βέβαια εάν περιμένει να περάσει ολόκληρος μήνας "για να δει" που πάνε τα πράγματα, η κοπελιά θα 'χει γνωρίσει άλλους 25, θα 'χει κάτσει σε 2-3, κι αυτός θα 'ναι ο κακομοίρης για τον οποίο "δε νιώθει κάτι αλλά είναι πολύ καλό παιδί και στεναχωριέται να του το κόψει".

 

Το τηλέφωνο (ή ακόμα χειρότερα, το fb) από την άλλη δε σημαίνει απολύτως τίποτα, όπως αναφέρθηκε ήδη. Το δίνουν πανεύκολα παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που παίρνω και τα δύο στο καπάκι πιάνομαι για stalker; :lol:

 

Μία φορά μου 'χε τύχει κοπέλα να "αντιπροτείνει" fb αντί τηλεφώνου, επειδή "δε δίνει τον αριθμό της έτσι εύκολα σε κάποιον που δε ξέρει". Έπεσε λίγο απ' τα σύννεφα όταν τη χαιρέτησα κι έφυγα αλλά αυτά έχει η ζωή. :Ρ

 

 

Ναι, εάν κανονίσουν έξοδο (και έρθει) είναι αρκετά καλό "σημάδι". Βέβαια εάν περιμένει να περάσει ολόκληρος μήνας "για να δει" που πάνε τα πράγματα, η κοπελιά θα 'χει γνωρίσει άλλους 25, θα 'χει κάτσει σε 2-3, κι αυτός θα 'ναι ο κακομοίρης για τον οποίο "δε νιώθει κάτι αλλά είναι πολύ καλό παιδί και στεναχωριέται να του το κόψει".

 

Το τηλέφωνο (ή ακόμα χειρότερα, το fb) από την άλλη δε σημαίνει απολύτως τίποτα, όπως αναφέρθηκε ήδη. Το δίνουν πανεύκολα παντού.

 

 

καλύτερα που δεν έκανε τίποτα τότε γιατί κάτι είχε καταλάβει. Μη κολλήσει κ τίποτα, πάμε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ακομα τηλεφωνο ζητανε. Οσοι το χουν. Οσοι φοβουνται ζητανε Εμαιλ fb

 

πρώτα φεισμουκ μετά τηλέφωνο μετά τα υπόλοιπα. πλέον το φβ θεωρείται μια safe κίνηση για να μην νιώσεις την πιθανή χυλόπιτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα που δεν έκανε τίποτα τότε γιατί κάτι είχε καταλάβει. Μη κολλήσει κ τίποτα, πάμε παρακάτω.

 

Ρε γκάιζ, πραγματικά. Και δεν το λέω αυτό τώρα προσωπικά, τη σκέψη (που καμιά φορά δεν είναι συνειδητή) σχολιάζω.

 

Ποιός από εδώ μέσα αν του κάτσουν 3-4 γυναίκες σ' ένα μήνα και φαίνεται να πλησιάζει άλλη μία θα προβληματιστεί ότι κάνει πολύ ευκαιριακό σεξ και μπορεί να κολλήσει τίποτα και καλύτερα να το σταματήσει το run εδώ;

 

Δηλαδή εντάξει όταν μου έρχεται η 4η μέσα στο μήνα τότε έχεις ρέντα τσολιά μου και όταν είμαι εγώ ο 4ος της κάτσε λίγο μην κολλήσουμε τίποτα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γκάιζ, πραγματικά. Και δεν το λέω αυτό τώρα προσωπικά, τη σκέψη (που καμιά φορά δεν είναι συνειδητή) σχολιάζω.

 

Ποιός από εδώ μέσα αν του κάτσουν 3-4 γυναίκες σ' ένα μήνα και φαίνεται να πλησιάζει άλλη μία θα προβληματιστεί ότι κάνει πολύ ευκαιριακό σεξ και μπορεί να κολλήσει τίποτα και καλύτερα να το σταματήσει το run εδώ;

 

Δηλαδή εντάξει όταν μου έρχεται η 4η μέσα στο μήνα τότε έχεις ρέντα τσολιά μου και όταν είμαι εγώ ο 4ος της κάτσε λίγο μην κολλήσουμε τίποτα;

Προσοχή ακόμα και με φιφα μπορείς να κολλήσεις κάτι... Δεν είναι απαραίτητο να μπεις.

 

Παντως λίγο σώμα να έχεις και λίγα φράγκα πλέον βγάζεις και 10 κομμάτια το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...