Προς το περιεχόμενο

Πιστωτική Καρτα.


megaklhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα θελω να κανω μια νέα ερωτηση να μου πείτε την αποψη σας αν και πιστευω οτι ξερω την απάντηση... Θελω να βγαλω μια πιστωτική καρτα απο την πειραιως.. Πέρυσι η δηλωση μου ηταν μηδενική τωρα δουλευω κανονικα και περνώ 420 τον μηνα περιπου.. Υπαρχει πιθανότητα εαννκανω αιτηση να μου εγκρίνουν πιστωτική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιουσιακά στοιχεια οχι δεν εχω... Κοιτα την καρτα την θελω να κανω απλός μια αγορα τωρα κανα 600 ευρω τιποτα αλλο απλός θελω να το βαλω με δόσεις και δεν εχω αλλη λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται είναι πολύ μικρό το ετήσιο εισόδημα σου, ιδίως με την τωρινή κατάσταση των τραπεζών, οι πιστωτικές βγαίνουν με πολύ πιο αυστηρά κριτήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται είναι πολύ μικρό το ετήσιο εισόδημα σου, ιδίως με την τωρινή κατάσταση των τραπεζών, οι πιστωτικές βγαίνουν με πολύ πιο αυστηρά κριτήρια.

έτσι κι αλλιώς αν πήγαινε τώρα για αίτηση θα προσερχόταν στην τράπεζα με το περσινό μηδενικό εκκαθαριστικό, δηλαδή ακόμα χειρότερα

 

Τα κριτήρια για έγκριση είναι αυστηρά όχι λόγω της κατάστασης των τραπεζών αλλά εξαιτίας της κατάστασης των υποψήφιων και νυν δανειοληπτών. Τα παθήματα έγιναν μαθήματα, ελπίζω να γίνουν και για τους υποψήφιους/νυν πελάτες των τραπεζών

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε πρόκειται να βγάλεις και καλώς συμβαίνει αυτό.

είδαμε τα χάλια μας με αυτά που συνέβαιναν τα προηγούμενα χρόνια που όλοι παίρναν δάνεια και τώρα κατηγορούν τις τράπεζες επειδή δεν έχουν να πληρώσουν.

τα 600€ που θέλεις για αγορά είναι μικρό ποσό. κάνε υπομονή να το μαζέψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιουσιακά στοιχεια οχι δεν εχω... Κοιτα την καρτα την θελω να κανω απλός μια αγορα τωρα κανα 600 ευρω τιποτα αλλο απλός θελω να το βαλω με δόσεις και δεν εχω αλλη λυση

Ο κωτσος εχει και επιλογη μεσω καταθεσης ή κατι τετοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...