Προς το περιεχόμενο

Χρέος σε ΔΕΗ


Vakeros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες...

 

Χρωστάω στην ΔΕΗ 450 ευρω... όπως έχω υπολογίσει τα οικονομικά μου μέχρι μέσα Ιούνη θα έχω αποπληρώσει όλο το ποσό... υπάρχει μέχρι τότε περίπτωση να μου κόψουν το ρεύμα?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω δεν κοβουν για ποσα κατω απο 1000.επισης δεν ξερω αν μπορεις ακομα να κανεις διακανονισμο

και εφοσον πληρωνεις κιολας δυσκολο εως απιθανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βάζεις κάθε μήνα 150 ευρώ κ όλα καλά, όρισε εσύ μια ημερομηνία στάνταρ , πληρωμή μέσω τράπεζας ή μέσω ίντερνετ,δεν το κόβουν μη φοβάσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλη της το εκοψαν οταν εφτασε 1400 ευρω.ναι ξεπερασε το 1000ρικο και καθε φορα εγραφε ο λογαριασμος οτι θα γινει διακοπη

Δεν έδινε καθόλου; ούτε 50 ανά μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι το κοβουν αλλα επισημο δεν υπαρχει .

Μπορεις μεχρι 30/4 να πας να ζητησεις παγωμα του χρεους για ενα χρονο αρκει να πληρωνεις του ενδιαμεσους λογαριασμους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έδινε καθόλου; ούτε 50 ανά μήνα;

χλωμο το κοβω να ειχε δωσει.τωρα αν εβαζε 50 την διμηνια η την τετραμηνια παλι ηταν λιγο συν το ποσο μεγαλο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χλωμο το κοβω να ειχε δωσει.τωρα αν εβαζε 50 την διμηνια η την τετραμηνια παλι ηταν λιγο συν το ποσο μεγαλο

Εγώ χρωστάω σύνολο μέχρι σήμερα 600, ανά μήνα τους βάζω 100 και τέλος, δεν μπορώ να δώσω ολόκληρο το λογαριασμό έχω και άλλα έξοδα.. Αν δίνεις κάποιο καλό ποσόν δεν στο κόβουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες...

 

Χρωστάω στην ΔΕΗ 450 ευρω... όπως έχω υπολογίσει τα οικονομικά μου μέχρι μέσα Ιούνη θα έχω αποπληρώσει όλο το ποσό... υπάρχει μέχρι τότε περίπτωση να μου κόψουν το ρεύμα?

 

Ευχαριστώ

αν ξεπεράσει τα 500 ίσως...αλλά αν βάζεις κάθε μήνα κάτι όχι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...