Προς το περιεχόμενο

τροποποιηση αγγελιας


Icebeard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή υπάρχει μια παρεξήγηση και θελω να ειμαι σίγουρος μηπως κανω λάθος εγω.Οταν κάποιος εχει ανακοίνωση μια αγγελια για κατι που πουλάει με ταδε χαρακτηριστικα.Σε ποσο καιρο μπορεί να την τροποποίησή την αγγελια και να αλλάξει τα χαρακτηριστικα που αναγράφει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ή 5 μέρες. Αλλιώς την 7η μέρα μπορεί να πατήσει "υποβολή ξανά" και μπορεί για τις επόμενες 3-5 μέρες να την επεξεργαστεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή υπάρχει μια παρεξήγηση και θελω να ειμαι σίγουρος μηπως κανω λάθος εγω.Οταν κάποιος εχει ανακοίνωση μια αγγελια για κατι που πουλάει με ταδε χαρακτηριστικα.Σε ποσο καιρο μπορεί να την τροποποίησή την αγγελια και να αλλάξει τα χαρακτηριστικα που αναγράφει?

εάν για κάποιους λογούς δεν μπορείς να την επεξεργαστείς λόγο ότι πέρασαν 5 ημέρες μπορείς απλά να κάνεις μια αναφορά και να ζητήσεις να την διορθώσουν από την ομάδα διαχείρισης  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εάν για κάποιους λογούς δεν μπορείς να την επεξεργαστείς λόγο ότι πέρασαν 5 ημέρες μπορείς απλά να κάνεις μια αναφορά και να ζητήσεις να την διορθώσουν από την ομάδα διαχείρισης  

Λογικά την "πάτησε" αλλάζοντας ο πωλητής τα χαρακτηριστηκά. Αν θες ρώτα κανα μοντ μπας και μπορεί να βρει την cached version πριν την τροποποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...