Προς το περιεχόμενο

Φουσκωμένες θηλες (σε άντρα)


Oufis3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιότιμοι αναγνώστες,

 

Στα 13 μου άρχισα να παρατηρώ μια αλλαγή στις θήλες μου. Έχουν μεγαλώσει τόσο πολύ που είναι ενοχλητικό όσο δεν πάει(όσοι το έχουν πάθει καταλαβενουν γιατί μιλάω). Όταν πάω στην παραλία ή φοράω κάποια στενή μπλούζα οι άλλοι με κοιτάνε λες και είμαι από άλλο πλανήτη.

Εάν ξέρει κανείς κάτι ας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι γυναικομαστία δηλαδή να έχεις βυζί απο λίπος τοσο μεγάλο όσο ένα γυναικείο ο TS έχει "απλά" φουσκωμένες ρώγες.

 

giphy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα puffy nipples δεν έχουν σχέση με τη γυναικομαστία. Έχουν να κάνουν με ορμονικές αλλαγές οι οποίες συμβαίνουν σε μεγάλο βαθμό στην εφηβεία. Οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας προς το παρόν. Αν μετά από 5-6 χρόνια, δεν έχουν εξαφανιστεί ή μειωθεί στο ελάχιστο, τότε θα είχε νόημα μια επίσεκψη σε γιατρό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιότιμοι αναγνώστες,

 

Στα 13 μου άρχισα να παρατηρώ μια αλλαγή στις θήλες μου. Έχουν μεγαλώσει τόσο πολύ που είναι ενοχλητικό όσο δεν πάει(όσοι το έχουν πάθει καταλαβενουν γιατί μιλάω). Όταν πάω στην παραλία ή φοράω κάποια στενή μπλούζα οι άλλοι με κοιτάνε λες και είμαι από άλλο πλανήτη.

Εάν ξέρει κανείς κάτι ας πει.

περασα ΑΚΡΙΒΟΣ το ιδιο στα 13. Ψηλωσα αποτομα και βγηκαν τριχες στο σωμα. Αραξε μετα απο κανα 2 χρονο εφυγε εντελος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιότιμοι αναγνώστες,

 

Στα 13 μου άρχισα να παρατηρώ μια αλλαγή στις θήλες μου. Έχουν μεγαλώσει τόσο πολύ που είναι ενοχλητικό όσο δεν πάει(όσοι το έχουν πάθει καταλαβενουν γιατί μιλάω). Όταν πάω στην παραλία ή φοράω κάποια στενή μπλούζα οι άλλοι με κοιτάνε λες και είμαι από άλλο πλανήτη.

Εάν ξέρει κανείς κάτι ας πει.

Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο για αρχή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς πάσχεις απο μια χρόνια ασθένια που λέγεται εφηβία. Συμπτώματα είναι οι δυσάρεστες αλλαγές στο σώμα όπως ακμή, περίεργες διακυμάνσεις στην φωνή σου και συναισθηματική αστάθεια. Κάνει υπομονή, σε μια 5-ετία περίπου θα την ξεπεράσεις

 

(εκτός και αν έχεις τα λιπάκια σου, τότε δεν φταίει η εφηβία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε μπορεί και να είσαι δεινόσαυρος οπότε δεν έχει σημασία 

 

on topic, αν θες πέρνα από ένα γιατρό αλλά όπως σου είπαν και οι άλλοι αυτό μάλλον είναι ορμονικό της ηλικίας θα σου περάσει και δε θα ξανασχοληθείς ποτέ ξανά με τις θήλες σου εκτός αν γουστάρεις τα piercing ξερωγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bmi ειναι ενας μπουσουλας για καποιον που δεν εχει γυμναστει ποτε..
Το παιδι δεν ξερουμε αν γυμναζεται κτλ.
Ffmi ειναι οτι καλυτερο για να δεις ακριβως τι ειναι τα κιλα που εχεις πανω σου..
Γιατι εμενα στο 1.80 και 80-81 κιλα με βγαζει σχεδον overweight..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς θα ήταν πολύ σημαντικό να μας πεις την ηλικία σου και τα κιλά σου.Οι φουσκωμένες θηλές(αγγλιστί puffy niples) έχουν να κάνουν με έναν αδένα που εμφανίζεται πίσω από την θηλή και δημιουργεί αυτήν την εικόνα,είναι ορμονικό.Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να ασκείσαι και να περιμένεις κάποιο διάστημα μέχρι να επανέλθει το σώμα σου σε μια ισορροπία ορμονικά.Αν το πρόβλημα επιμένει τότε υπάρχει η λύση της επέμβασης από πλαστικό χειρουργό(η οποία δυστυχώς είναι αρκετά κοστοβόρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...