Προς το περιεχόμενο

Marvel's Inhumans (ABC Tv Series, 2017)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ γιατί υποστηρίζω το Ράμζεη σε αυτή τη σειρά; :P Μάλλον γιατί είναι ρατσιστές οι Inhumans. Απορώ πώς τους έχουν ως τους καλούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τη μεδουσα, πιο σκουρο μωβ και πιο  σκουρο κοκκινο, και η σουαν ειναι πολυ ομορφη κανονικα....

 

τεσπα η σειρα δεν ειναι χειροτερη απο παρομοιες σειρες τυπου γκοθαμ, κακογραμμενη στο ιδιο στυλ με αυτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τη μεδουσα, πιο σκουρο μωβ και πιο  σκουρο κοκκινο, και η σουαν ειναι πολυ ομορφη κανονικα....

 

τεσπα η σειρα δεν ειναι χειροτερη απο παρομοιες σειρες τυπου γκοθαμ, κακογραμμενη στο ιδιο στυλ με αυτες...

 

Συμφωνώ, την περίμενα πολύ χειρότερη. Δεν το βλέπω να την συνεχίσω αλλά δεν είναι τόσο χάλια όσο άκουγα. Υπάρχουν πολύ χειρότερες, πάρα πολύ χειρότερες. Και δεν είναι ότι είχαμε μεγάλες προσδοκίες από την αρχή που να δικαιολογεί το κράξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τη μεδουσα, πιο σκουρο μωβ και πιο  σκουρο κοκκινο, και η σουαν ειναι πολυ ομορφη κανονικα....

 

τεσπα η σειρα δεν ειναι χειροτερη απο παρομοιες σειρες τυπου γκοθαμ, κακογραμμενη στο ιδιο στυλ με αυτες...

 

To Gotham είναι καλή σειρά,...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Indeed...

 

Κατώτερη από AoS πάντως...

Χαλαρά.. θα το συνεχίσω λογικά, αλλά το Agent Carter ήταν κλάσεις ανώτερο νομίζω (αν και είμαι biased λόγω Atwell).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Καθόλου κρίμα. Μας τα έχει κάνει παπάκια η Marvel και στα comics να προμοτάρει τους Inhumans και να κοντράρει πάντα τους mutants λόγω FOX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βλεπουμε runaways τωρα ! :D

Wtf βγηκε τετοια σειρά και δεν το πηρα πρεφα! Ευχαριστω που το ανεφερες, αγαπημενο το Runaways!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...