Προς το περιεχόμενο

Το insomnia κόβει πρωτοχρονιάτικη πίτα?


notist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.Ήθελα να ρωτήσω γίνεται κάτι αντίστοιχο συγκέντρωσης μελών η κόψιμο πίτας όπως σε άλλα forum όπως πχ το av club?Θα ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωριζόμασταν μεταξύ μας.Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά η αν υπάρχει κάπου αλλού στο forum.Εσείς τι λέτε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, τον ερχόμενο δεκαπενταύγουστο...

 

Τέλος χρόνου τα συζητάμε αυτά, στον ύπνο την λιγουρεύτηκες την βασιλόπιτα;

:P

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Ήθελα να ρωτήσω γίνεται κάτι αντίστοιχο συγκέντρωσης μελών η κόψιμο πίτας όπως σε άλλα forum όπως πχ το av club?Θα ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωριζόμασταν μεταξύ μας.Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά η αν υπάρχει κάπου αλλού στο forum.Εσείς τι λέτε?

 

Ναι. Και θα πρέπει να κόψουμε την πίτα σε τόσα κομμάτια όσα και οι active users του forum. Βρες πόσοι είναι οι active και κερδίζεις από την αρχή του φλουρί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι πως δε θα παρεβρεθει κανεις και ο μονος σιγουρος που θα ειναι να ερθει και πιθανον διοργανωτης, θα τον παει κοψιμο στο παρατσακ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Βρε σεις γιατί είστε αρνητικοί?Ο ένας μου λέει να ρωτήσω τέλος χρόνου και αν το είδα στον ύπνο μου,ο άλλος να βρω τους active users,ο συνάδελφος bean ότι δεν θα έρθει κανένας παρά μόνο ο διοργανωτής που θα τον πάει και κόψιμο χαχαχα.Εννοείται ότι δεν θα έρθουν όλοι για διάφορους λόγους,και πόσο μάλιστα αυτοί που γράφονται για χαβαλέ στο μπλα μπλα,η για αγγελίες.Αλλά τα ενεργά μέλη πιστεύω θα συμμετείχαν.Στο φόρουμ που έγραψα πχ κόβουν πίτα μία για τα μέλη της Αθήνας,και μία για Θεσσαλονίκη-Βόρειο Ελλάδα.Η πχ στο tiguan club παλιά κάνανε εκδρομές στο Πήλιο,φαγητό,καφέ κουβεντολόι.Τώρα δεν ξέρω γιατί το πούλησα.Συνάδελφε bean μην γράψεις τώρα χαχαχα.Για τους φίλους που απαντήσανε εννοείται ότι αυτά που είπα είναι με φιλική διάθεση έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλαιότερα γίνονταν και συναντήσεις για χαλαρο καφεδακι, ποτακι  και κουβέντα, αλλά καποιοι παρεβρισκόμενοι πέταγαν χολή και κακίες και έκοψε η φάση. Πιθανώς οσοι γουσταρουν ακόμα την φάση να τις κάνουν ινκόγκνιτο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λεει ο aneurysm. Στο φορουμ υπαρχουν διαφορα παρεακια και βρισκονται μεταξυ τους χωρις να βγαζουν ανακοινωση.

Τωρα οσον αφορα την πιτα, ας το δουν οι mods αν θα ηθελαν μελλοντικα να διοργανωσουν κατι τετοιο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Βρε σεις γιατί είστε αρνητικοί?Ο ένας μου λέει να ρωτήσω τέλος χρόνου και αν το είδα στον ύπνο μου,ο άλλος να βρω τους active users,ο συνάδελφος bean ότι δεν θα έρθει κανένας παρά μόνο ο διοργανωτής που θα τον πάει και κόψιμο χαχαχα.Εννοείται ότι δεν θα έρθουν όλοι για διάφορους λόγους,και πόσο μάλιστα αυτοί που γράφονται για χαβαλέ στο μπλα μπλα,η για αγγελίες.Αλλά τα ενεργά μέλη πιστεύω θα συμμετείχαν.Στο φόρουμ που έγραψα πχ κόβουν πίτα μία για τα μέλη της Αθήνας,και μία για Θεσσαλονίκη-Βόρειο Ελλάδα.Η πχ στο tiguan club παλιά κάνανε εκδρομές στο Πήλιο,φαγητό,καφέ κουβεντολόι.Τώρα δεν ξέρω γιατί το πούλησα.Συνάδελφε bean μην γράψεις τώρα χαχαχα.Για τους φίλους που απαντήσανε εννοείται ότι αυτά που είπα είναι με φιλική διάθεση έτσι?

 

Επίσης να μπει και όρος, trolls rejected.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, βασικά κάποιοι φαίνεται να στραβωναν με χαζα πραγματα στα meetings πχ γιατί γίνονταν συνεχεια στο κεντρο (που καλως ή κακως εξυπηρετουσε ολους) η με υποτιθεμενες "κλικες" μεταξύ ατομων που ουτως ή αλλως γνωριζονταν καλυτερα μεσω φόρουμ.

 

Παλιότερα ειχα παει και σε συναντησεις ενος αλλου φορουμ. Αλλα οπως σε μερικα μητινγκς του ινσομνια μπορεί να τυχουν συζητησεις για θεματα hardware που με ξεπερνανε κατι αναλογο ειχε συμβει και εκει. Με ατομα που αγαπουσαν το αυτοκίνητο (πχ σαν το VW club που λες) αλλα - χειρότερα - ειχαν μπλεξει με το tuning.

 

Πρέπει να ειχε τη φαση του παντως γιατι κανονιζονταν και touring.

 

Επίσης να μπει και όρος, trolls rejected.

Θα καλέσουμε απο moderators και πανω Βασίλη. Μονο την ιντελιγκεντσια του φορουμ. Μην αγχώνεσαι.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...