Προς το περιεχόμενο

Moto C και Moto C Plus από τη Lenovo και με τιμή από €89


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 edit

επίσης το motoc plus όταν λέει 119 ευρώ σημαίνει στο ελλάντα 150-160 στα μαγαζιά.......

Αν ερθει Ελλαδα και ειναι ακριβοτερο κιολας να εισαι σιγουρος οτι θα πεσει αναλογο κραξιμο μιας και αν ισχυει αυτο ξεφευγει η τιμη του αν και δεν παιζει τετοιο σεναριο. Γιατι ακομα και αν οι παραπανω τιμες ειναι χωρις ΦΠΑ παλι δεν γινεται να παει απο τα 120ευρω στα 160 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αν ερθει Ελλαδα και ειναι ακριβοτερο κιολας να εισαι σιγουρος οτι θα πεσει αναλογο κραξιμο μιας και αν ισχυει αυτο ξεφευγει η τιμη του αν και δεν παιζει τετοιο σεναριο. Γιατι ακομα και αν οι παραπανω τιμες ειναι χωρις ΦΠΑ παλι δεν γινεται να παει απο τα 120ευρω στα 160 .

παντα απο τις τιμές που ανακοινώνονται πάμε με καπέλα στην ελλάδα , μην σου κάνει έκπληξη στα 150 ευρώ σαν νέο πιασάρικο προιόν όπως θα το παρουσιάζουν,καλά σε κανένα κατάστημα γνωστό ακριβό φαρμακείο(δεν λέμε ονόματα) παιζει να το δεις και 180.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο φθηνες και αν είναι τέτοιες συσκευές, με ότι εγγύηση και αν έρχονται ειναι πέταμα χρημάτων. Η Lenovo μειώνει τη Motorola όλο και περισσότερο. Ούτε ο σχεδιασμός γλίτωσε

 

 Redmi 4x από AliExpress απλά κάνει σκόνη τις δύο συσκευές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1gb ram λεει Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ο,τι πρεπει για να το σπρωξουν σε κανεναν μπαρμπα η wind, o κωτσοβολος και οι λοιποι κλεφτες. Με τετοια χαρακτηριστικα κανενα 60αρι με τους φορους το πολυ και παλι με 1gb σε ενα 6μηνο θα ειναι για πεταμα.

Source: Εχω κινητο με 1gb ram

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1gb ram λεει Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ο,τι πρεπει για να το σπρωξουν σε κανεναν μπαρμπα η wind, o κωτσοβολος και οι λοιποι κλεφτες. Με τετοια χαρακτηριστικα κανενα 60αρι με τους φορους το πολυ και παλι με 1gb σε ενα 6μηνο θα ειναι για πεταμα.

Source: Εχω κινητο με 1gb ram

1gb ram έχουν νομίζω και πολλά iphone και wp αλλά πάνε σφαίρα λόγο λειτουργικού,το android για να δουλέψει καλά θέλει 2 gb γεμάτα ,όταν η εφαρμογή του messenger μόνη της τραβάει 200-300 mb για πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την στιγμή που η Lenovo πήρε την Moto  , το μέλλον της δεύτερης μάλλον είναι προδιαγεγραμμένο. Δέστε τις αναβαθμίσεις του λειτουργικού , την ποιότητα των συσκευών κλπ. Στο τελευταίο G5 βάλαν έναν πολύ μέτριο επεξεργαστή , νομίζω τον 430 , για να μην  κανιβαλίζει τις πωλήσεις των άλλων συσκευών. Στο G4 είχε έναν 630 snapdragon. Πάντα αυτές οι εξαγορές μεγάλων εταιρειών καταλήγουν προβληματικές είτε για την μια εταιρεία είτε για την άλλη.Κατά κανόνα για την εξαγοραζόμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1gb ram έχουν νομίζω και πολλά iphone και wp αλλά πάνε σφαίρα λόγο λειτουργικού,το android για να δουλέψει καλά θέλει 2 gb γεμάτα ,όταν η εφαρμογή του messenger μόνη της τραβάει 200-300 mb για πλάκα.

Αναλoγως το κινητο και το aggressive task manager. πχ κατι turbo x πανε καλυτερα απο κινητα με 2gb ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...