Προς το περιεχόμενο

Black mask


eris7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδια. Μπορεί κάποιος να μου πει σημεία πώλησης της περιβόητης Black Mask; Δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα για την αγορά της μέσω ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια. Μπορεί κάποιος να μου πει σημεία πώλησης της περιβόητης Black Mask; Δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα για την αγορά της μέσω ιντερνετ

Ότι βλακεία διαφημίζεται τρέχουμε...

Πάρε κάτι που θα αποτρέψει από το να δημιουργηθούν αυτά τα στίγματα τώρα άμα θες να καμαρώνεις την μπίχλα που βγαίνει από την μάπα σου ζητά από κανέναν φίλο να στην παραγγείλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι βλακεία διαφημίζεται τρέχουμε...

Πάρε κάτι που θα αποτρέψει από το να δημιουργηθούν αυτά τα στίγματα τώρα άμα θες να καμαρώνεις την μπίχλα που βγαίνει από την μάπα σου ζητά από κανέναν φίλο να στην παραγγείλει

Μια δοκιμή δεν έβλαψε κανέναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ότι βλακεία διαφημίζεται τρέχουμε...

Πάρε κάτι που θα αποτρέψει από το να δημιουργηθούν αυτά τα στίγματα τώρα άμα θες να καμαρώνεις την μπίχλα που βγαίνει από την μάπα σου ζητά από κανέναν φίλο να στην παραγγείλει

Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ ότι φαίνεται μάλλον είναι μάσκα περιποίησης που διαφημίζεται από 1-2 κανάλια. Τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως μόνο το "Ε".

 

Και πλασάρεται σαν να πρόκειται για κάποιο πασιγνωστο προϊόν από μεγάλη εταιρεία, ενώ - απ όσο καταλαβαίνω - δεν ισχύει.

 

Ε;

Τωρα που το ξαναδιαβαζω, μάλλον στο καναλι αναφερόσουν και εσύ, E¿
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν βγάλει πλέον όλες οι μεγάλες εταιρίες, κάνει δουλειά αν ακολουθήσεις σωστά τα βήματα αλλά πολύ καλύτερη δουλειά θα κάνεις σε μια οποία ναναι αισθητικό να σου κάνει καθαρισμό. Αν είσαι άντρας μπορείς να βρεις σε αυτά τα καινούργια τα μπαρμπέρικα. Γύρο στα 15 ευρώ έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...