Προς το περιεχόμενο

H Kaspersky καταγγέλλει τη Microsoft στην Ε.Ε για μονοπωλιακή τακτική σε προγράμματα anti-virus


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελείως ανούσια και ανόητη η κίνηση της Kaspersky. Καλά κάνει η Microsoft και προσπαθεί να θωρακίσει ακόμα περισσότερο τα Windows.

 

Ας γνωρίζουν οι της Kaspersky οτι χωρίς την MS δεν θα υπήρχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πα να κανουν οτι θελουν... Εγω και παλι καθε χρονο θα κατεβαζω το καλυτερο αντι-βαιρους πειρατικα :P Προς το παρον χρεισιμοποιω το windows defender (μιας και για την χρηση που κανω δεν χρειαζεται κατι αλλο) και το malwarebytes antimalware (σπασμενο με κλειδι που δεν βρισκω ποια στο ιντερνετ και κανει και κανονικοτατα ενημερωσεις :P).. αντε και ενα ad block και ενα pop-up blocker στον browser :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ ΚΑΣΠΕΡΚΥ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΟΛΟ ΣΕΡΝΕΤΕ ΘΕΛΕΙ 2 ΩΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ UPDATE ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΒΑΡΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΙΓΙΣΤΗ,ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΤΙ ΒΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ESET NOD32 ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ

το κασπερσκυ ειναι οντως πολυ βαρυ αλλα το nod32 που λες ειναι παλιο.. παλιοτερα και γω αυτο ειχα αλλα τωρα ποια δεν ειναι τοσο καλο.. αλλα και παλι πολλες φορες δεν σου χρειαζεται αντιβαιρους.. με ενα anti-malware κανεις την δουλεια σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πα να κανουν οτι θελουν... Εγω και παλι καθε χρονο θα κατεβαζω το καλυτερο αντι-βαιρους πειρατικα :P Προς το παρον χρεισιμοποιω το windows defender (μιας και για την χρηση που κανω δεν χρειαζεται κατι αλλο) και το malwarebytes antimalware (σπασμενο με κλειδι που δεν βρισκω ποια στο ιντερνετ και κανει και κανονικοτατα ενημερωσεις :P).. αντε και ενα ad block και ενα pop-up blocker στον browser :P

Λιγο μλκια παντως να εχεις για την προστασια του pc σου κατι σπασμενο.

 

Το ειχα και εγω για ενα μικρο διαστημα περυσι. Αφου διαπιστωσα οτι κανει ολα οσα θελω (η trial εκδοση αρχικα και στη συνεχεια η "σπασμενη" )  το αγορασα, και φετος, αφου τελειωσε η συνδρομη, βρηκα με 25€ id/key για 3 pc απο eBay. Ειναι απο τα προγραμματα που αξιζουν τα 25€ που εδωσα. Και για AV ειχα μια 6μηνη αδεια για το panda internet security (αρκετα ελαφρυ).

 

Το κασπερσκυ δε το προτιμησα ποτε μοιυ, και δε θα το κανω ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...