Προς το περιεχόμενο

Σημαδεύουν σπίτια με κόκκινο βέλος


Vapir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και με κάτι τέτοια αυξάνονται οι αναμονές και όταν κάποιος θέλει να ρωτήσει κάτι σοβαρό, ακουει τη μουσικουλα και τρώει το χρόνο του. Σοβαρευτείτε. Αν υπάρχει λόγος τεντώστε τις καταστάσεις όσο πάνε, αλλά επειδή ειδε κοκκινα σημάδια και δεν μπορει να περιμενει λίγες μέρες, θα σπάσει τα νέυρα εργαζομένων και αυτων που εχουν αναγκη να μιλησουν;

 

ontopic : Μπορεί να ειναι οτιδήποτε, αποχετευση, παροχή νερου, σημείωση για πεζοδρόμιο, καλώδια, κλπ κλπ

Οι κλέφτες που μαρκάρουν στόχους, εχουν πολύ πιο διακριτικούς και ακρίβεις τρόπους, απο τέτοια βέλη. Αν όμως σου φαίνεται πολύ ύποπτο, απλά ενα τηλεφωνο στην αστυνομία της περιοχής σου για ενημέρωση

Οποτε αν ακουσει οτι καποιος αλλος με αυτο το βελος τον κλεψαν ή τον δολοφονησαν, τι ακριβως να κανει; Κλειδωνει και φευγει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε αν ακουσει οτι καποιος αλλος με αυτο το βελος τον κλεψαν ή τον δολοφονησαν, τι ακριβως να κανει; Κλειδωνει και φευγει;

Αν γίνει σε έναν, τοτε θα ειναι καθαρή συμπτωση.

 

Αν γίνει σε αρκετούς που σε όλους υπήρχαν βέλη, τοτε ναι να κλειδώσει και να φύγει γιατί οι κλέφτες της περιοχής τους εξελισουν το έγκλημα σε άλλα επιπεδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ την αντιτρομοκρατική είναι μαρκάρουν σπίτια υπόπτων  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: Μην το κάνεις θέμα και βρεις κανα μπελά 

 

Πέρα απ την πλάκα, αφού δεν μάρκαραν το δικό σου το σπίτι τι σε απασχολεί;;  :P  :P  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δει το Σκοτεινό Χωριό του Σιαμαλαν;   :ph34r:

 

 

όχι αλλα θα το τσεκάρω, δεν έχω και τι να δω  :-D 

 

τεσπα παιδιά θα το κοιτάξω αν και δεν με καίει κ τόσο απλά μου έκανε εντύπωση κ είπα να ρωτήσω μπας κ ξέρει κανείς.

πάντως ο λόγος που νόμιζα οτι ηταν υπάλληλοι απο τον ΟΤΕ ήταν πως έμοιαζαν αλλοδαποί γιατι εδώ που τα λέμε συνήθως αλλοδαπούς βλέπουμε στην περιοχή μου όποτε κάνει έργα ο ΟΤΕ και για κανα δυο βλάβες που είχαν έρθει να τις επιδιορθώσουν αλλοδαποί ήταν που μάλιστα μιλούσαν σπαστά η καθόλου Ελληνικά. 

Απλά δεν ήθελα να το πω απ την αρχή για να πάρω καμια σοβαρή απάντηση , μην αρχίσουν οι ρατσιστικές και αντιρατσιστικές συζητήσεις όπως σε άλλα threads.

 

Πέρσι το καλοκαίρι μιας κ το είπατε είχαμε πολλά περιστατικά στην περιοχή και ένας πήγε να μπει και στην δική μου περίφραξη κατα τις 2 το βράδυ αλλα του επιτέθηκαν οι σκύλες μου κ με είδε να βγαίνω έξω με το σιδερολοστό π έχω κάτω απ το κρεβάτι κ έφυγε πηδώντας σε ένα χωράφι. Απο τότε δεν ξαναείδα κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργασίες σαβουροδουλειας, διδονται σε εργολάβους, οι οποιοι εχουν δικο τους προσωπικό. 

 

Λες να ήταν οι ίδιοι κλέφτες και να σημείωσαν με κοκκινο αυτους που εχουν σκύλους και σιδερολοστους; Μπορεί να σημαδευουν που προσπάθησαν να μπουν και έφαγαν κόκκινο. Μπορει αυριο μεθαυριο να βρεις κολλημενο χαρτί στο φράκτη που να λεει "Εντο Οκι"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ την αντιτρομοκρατική είναι μαρκάρουν σπίτια υπόπτων :ph34r: :ph34r: :ph34r: Μην το κάνεις θέμα και βρεις κανα μπελά

 

Πέρα απ την πλάκα, αφού δεν μάρκαραν το δικό σου το σπίτι τι σε απασχολεί;; :P :P :P

Εκτος αν το μαρκαρισμα δεν ειναι απευθειας. Υποδηλωνει μαρκαρισμα κοντινου κτηριου για καλυψη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι βελος, ειναι η λεγομενη "κοκκινη αναποδη αγκυρα" που συμβολιζει οτι εκει απο κατω υπαρχει χρυσος θαμενος απο τους γερμανους, υστερα απο μετρησεις που γιναν με ραβδοσκοπια πανω σε παπακι.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φίλε, έχεις δικιο.

Η αναποδη αγκυρα δείχνει θαμενο ναυαγιο με χρυσο!

 

Ts, πες μας που μένεις να ερθουμε να σκάψουμε πριν ερθουν αυτοι οι αλλοδαποι και μας πάρουν το θυσαυρο εξω απο την Ελλάδα μας. Πρεπει να προλάβουμε να τον πάρουμε εμείς για να αγοράσουμε εισαγόμενα αυτοκίνητα, εισαγόμενα κινητα και εισαγομενα ουισκιΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημάδι παραείναι επιτηδευμένο για να είναι διαρρηκτών, θεωρώ.

Καλού κακού βέβαια μια ενημέρωση στην αστυνομία δεν θα έκανε κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...