Προς το περιεχόμενο

Xbox One X, η κονσόλα που φέρνει το πραγματικό 4K gaming κυκλοφορεί στις 7 Νοεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ήδη όλες τις κονσόλες και δεν είμαι οπαδός καμίας εταιρείας. Αλλα τέτοια δύναμη για να παίζεις με 500€ δεν βρίσκεις πουθενά.

Παιζεις στο PC σου αγοραζοντας μια καρτα γραφικων με 500€. 

 

Αλλα ναι, το xboxonex ειναι δυνατο καταπως φαινεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Για αντρες ειναι τα παιχνιδια που εχουν κατι πρωτoτυπο ή τα arcades και sport games.

Δεν μας εντυπωσιαζουν αν εχουν καλυτερα γραφικα οταν υστερουν στην αληθοφανεια. Δες πχ αυτο

https://www.youtube.com/watch?v=aVPXKdSEGNQ

Φίλε αλήθεια έκατσα και διάβασα όλες τις σελίδες μόνο και μόνο για να γελάσω με όσα λες.

 

Είναι δυνατό να λες το Uncharted 4 ταινια; Το έχεις παιξει; Ή επειδή έχει τόσο καλά γραφικά το πέρασες για ταινια; Φίλε μου άσε το youtube και αγόρασε την κονσόλα να ηρεμήσεις γιατί λες ότι να ναι. Το gears 4 δεν εχει cut scenes? Και μιας που μίλησες για online.. μάλλον ξεχνάς τι lag έχουν παιχνίδια όπως τα gears και halo. Πραγματικά δεν ξέρω τι αλλο θα ακούσω..

 

Λες παιχνίδια όπως τα

U4

Horizon zero down

Last of us

 

Για παιδια; I'm done. Κάτσε και παίξε Minecraft 4K και νιώσε την αντριλα στο αίμα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το gears τι lag έχει; καλό είναι 

 

προφανώς και θα υπάρχει lag όπως σε όλα τα online και ειδικά για μας που είμαστε πιο μακριά από τους server, αλλά δε νομίζω ότι είναι κάτι αξιοπερίεργο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε αλήθεια έκατσα και διάβασα όλες τις σελίδες μόνο και μόνο για να γελάσω με όσα λες.

 

Είναι δυνατό να λες το Uncharted 4 ταινια; Το έχεις παιξει; Ή επειδή έχει τόσο καλά γραφικά το πέρασες για ταινια; Φίλε μου άσε το youtube και αγόρασε την κονσόλα να ηρεμήσεις γιατί λες ότι να ναι. Το gears 4 δεν εχει cut scenes? Και μιας που μίλησες για online.. μάλλον ξεχνάς τι lag έχουν παιχνίδια όπως τα gears και halo. Πραγματικά δεν ξέρω τι αλλο θα ακούσω..

 

Λες παιχνίδια όπως τα

U4

Horizon zero down

Last of us

 

Για παιδια; I'm done. Κάτσε και παίξε Minecraft 4K και νιώσε την αντριλα στο αίμα σου

Πετα κανενα φλεγομενο βελος στη θαλασσα και ελα πες μου. αχαχα

 

Το uncharted 1234 ταινια ειναι. 

Τι σε χαλαει ; Συνηθισμενος εισαι σε αυτα. Παιχνιδια παντως δεν ειναι πως να το κανουμε; Ολα στο ιδιο καζανι μπαινουν.

 

 

Ναι θα κατσω να παιξω 4k minecraft οσο θα παιξω uncharted  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετα κανενα φλεγομενο βελος στη θαλασσα και ελα πες μου. αχαχα

Το uncharted 1234 ταινια ειναι. 

Τι σε χαλαει ; Συνηθισμενος εισαι σε αυτα. Παιχνιδια παντως δεν ειναι πως να το κανουμε; Ολα στο ιδιο καζανι μπαινουν.

Ναι θα κατσω να παιξω 4k minecraft οσο θα παιξω uncharted  :devil:

Φιλε μου οσο παιχνιδαρα ειναι το gears of war, αλλο τοσο ειναι το uncharted και το horizon. Δεν αυξανεις την αξια του μειώνοντας τους αντιπαλους.

 

Ευτυχως υπαρχουν πολλοι developers που φτιαχνουν διαφορετικα παιχνιδια για καθε gamer.

 

Το οτι το xbox εχασε την μαχη αυτης της γενιας δεν σημαινει οτι ειναι κακη κονσολα.

 

Ολα ειναι θεμα επιλογων των εταιριων και marketing. Στην τελικη ομως ο καταναλωτης επιλεγει τι θα αγορασει.

 

Οπως καποιος εχει αγορασει xbox και καλα κανει που το επελεξε, ετσι και καποιος αλλος πηρε ps4.

 

Σου μιλαει καποιος που απο τα χερια του εχουν περασει ολες οι κονσολες nintendo sony και microsoft, καθεμια με τα δικα της καλα και κακα στοιχεια.

 

Το xbox 360 ηταν για μενα απο τις καλυτερες κονσολες που περασανε και εβγαλε παιχνιδαρες, αλλαξε τον τροπο gaming, εβαλε achivments και πολλα αλλα.

Αυτη η γενια ομως ειναι sony, χωρις κατι καινοτομο. Απλα πηρε την συνταγη της επιτυχιας του xbox 360 και του εβαλε πολλες περισσοτερες αποκλειστικότητες.

Και εκει τελειωσε ο αγωνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου οσο παιχνιδαρα ειναι το gears of war, αλλο τοσο ειναι το uncharted και το horizon. Δεν αυξανεις την αξια του μειώνοντας τους αντιπαλους.

Οπως τα λες ειναι. Αθλια και τα 3 τους για παιδακια  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω τι σας χαλάει στην εξέλιξη.το να παίζει 4κ μια κονσόλα δεν είναι κακό.ισα ίσα έχεις το eye candy του 4κ σε λιγότερα χρήματα απ'οσα θες για να χτίσεις ένα pc.επισης το έχω ξαναπεί 100 φορές εδώ μέσα.το OPTIMIZATION κάνει πολύ καλή δουλειά.εγω θα το τσιμπήσω πάντως γτ και παιχνιδαρες μου φάνηκαν αυτά που ανακοινωθηκαν και μου αρέσει σαν κονσόλα.απο'κει και πέρα και η Sony ανακοίνωσε ωραία πράγματα.ας υπάρχουν και οι δύο εταιρείες και δεν θα χαλασει κανέναν ο ανταγωνισμος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...