Προς το περιεχόμενο

Ραντεβου και προσωπικος χωρος..


defendar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα απλά δεν γίνεται να μην τα έκανες..

Οι σεξουαλικές μου επιθυμίες ξύπνησαν μετά τα 20. Μέχρι τότε δεν ένοιωθα κάτι το ιδιαίτερο κ ούτε είχα την ανάγκη να κάνω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε ειναι 29 και λιγακι αβγαλτη. Οχι απειρη, αλλα οπως και σε αρκετες αλλες κοπελες δεν της αρεσει η ταμπελα της "ευκολης". Αυτο δε παει με την εμπειρια αλλα με τον χαρακτηρα.

 

Ντάξει είναι η αλήθεια οτι πρωτη σας φορά και σε ξενοδοχείο είναι λίγο σαν βίζιτα. Χάνεται το 'αυθόρμητο' του θέματος. Γιατί δεν πάτε το ΣΚ καμια εκδρομή κάπου εδώ γύρω; Άμα σπάσει ο πάγος, μετά θα είναι πιο εύκολο να κάνεις τα κουμάντα σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σεξουαλικές μου επιθυμίες ξύπνησαν μετά τα 20. Μέχρι τότε δεν ένοιωθα κάτι το ιδιαίτερο κ ούτε είχα την ανάγκη να κάνω κάτι.

Δηλαδή όταν διάβαζεςσούπερ Κατερίνα και έβλεπες φωτό αγοριών ,δεν ένιωθες κανένα σκίρτημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή όταν διάβαζεςσούπερ Κατερίνα και έβλεπες φωτό αγοριών ,δεν ένιωθες κανένα σκίρτημα;

Βγαίνουμε οφ τόπικ ρε βρωμιάρη! Είπαμε, nope. Και η σούπερ κατερίνα μου φαινόταν γελοία κ απορούσα γιατί γούσταραν τόσο πολύ να την διαβάζουν τα άλλα κοριτσούδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει είναι η αλήθεια οτι πρωτη σας φορά και σε ξενοδοχείο είναι λίγο σαν βίζιτα. Χάνεται το 'αυθόρμητο' του θέματος. Γιατί δεν πάτε το ΣΚ καμια εκδρομή κάπου εδώ γύρω; Άμα σπάσει ο πάγος, μετά θα είναι πιο εύκολο να κάνεις τα κουμάντα σου.

 

Αυτο θα κανω τελικα , αλλα θα μεταναστευσουμε ρε γαμωτο απλα για να ειμαστε λιγο ανετα?

 

Σοβαρα, ειμαι ο μονος που εχει αντιμετωπισει αυτο το θεμα? Ολοι οι αλλοι πατε οντως σε δασακια με ναρκομανεις ή απλα τρολαρετε? Νομιζω το θεμα ειναι αρκετα σοβαρο, για τους νεους τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Νομιζω οτι η υπαρξη ενος προσωπικου χωρου, κανει την ατμοσφαιρα ακομη πιο οικεια.

Οχι οτι αλλαζει πολυ βεβαια την εξισωση μιας σχεσης...

Αν υπαρχει καλη χημεια, οπουδηποτε μπορει να ειναι καλα....

Αλλα οπως και να το κανεις, μια 'ζεστη φωλιτσα', ακομη και φτωχική, εχει αλλη χαρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...