Προς το περιεχόμενο

Η Google προσέλαβε σχεδιαστή chips που εργάστηκε στην Apple για να δημιουργήσει το δικό της mobile SoC


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ θα μας τρελάνεις φίλε μου με τις βλακείες που λες! δεν υπάρχει περίπτωση να το έχεις στα χεριά σου και να λες τέτοια πράγματα.

συγκρινε μου iphone 7 plus (700 euro) με leeco le max 2 (180 euro) σε hardware 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

συγκρινε μου iphone 7 plus (700 euro) με leeco le max 2 (180 euro) σε hardware 

Σοβαρά τώρα;

τα γράφεις σοβαρά αυτά;

 

http://www.gsmarena....7_plus-8065.php

 

 

http://www.gsmarena...._max_2-8051.php

 

Ούτε για αστείο δεν τον φτάνει το κινεζικό!

 

Μην λέμε ότι θέλουμε...

 

Υ.γ. Κανε ένα κόπο και ψαξου περισσότερο. 

 

Υ.γ. 2 Κανένας cpu μέχρι στιγμής δεν έχει φτάσει τον fusion!

 

Y.γ. 3 Άμα λες για gpu, τότε προς ενημέρωση σου, τα iphone εχουν από τις καλύτερες. Δεν πιανοντε από τις άλλες gpu.

 

Y.γ. 4 Άμα βλέπεις τα νούμερα της ραμ τότε πραγματικά πλάνισαι πλάνην οικτρά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα @@ μας για τα iOS , iPhones

Nαι το βλεπουμε ποσο στα @@ σου ειναι τα iphones και το ios   δεν εχεις αφησει θεμα  τους που να μην  εισαι μεσα .

Που και να σε ενοιαζε χαχα tattoo θα τα ειχες κανει ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα;

τα γράφεις σοβαρά αυτά;

 

http://www.gsmarena....7_plus-8065.php

 

 

http://www.gsmarena...._max_2-8051.php

 

Ούτε για αστείο δεν τον φτάνει το κινεζικό!

 

Μην λέμε ότι θέλουμε...

 

Υ.γ. Κανε ένα κόπο και ψαξου περισσότερο.

 

Υ.γ. 2 Κανένας cpu μέχρι στιγμής δεν έχει φτάσει τον fusion!

 

Y.γ. 3 Άμα λες για gpu, τότε προς ενημέρωση σου, τα iphone εχουν από τις καλύτερες. Δεν πιανοντε από τις άλλες gpu.

 

Y.γ. 4 Άμα βλέπεις τα νούμερα της ραμ τότε πραγματικά πλάνισαι πλάνην οικτρά.

 

 

εκτος απο την καμερα και τον cpu που εχεις ΛΙΓΟ καλυτερα , εγω εχω vulkan , qc3 , καλυτερη οθονη , καλυτερο ηχο μεσο ακουστικων , dual sim , τωρα σχετικα με τον cpu σου δεν το λες και πολυ ισχυροτερο απο τον δικο μου οποτε δεν κερδιζει τα αλλα που σου ειπα απο πανω

 

 

 

 

 

ο 835 καλυτερος απο τον α10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι το βλεπουμε ποσο στα @@ σου ειναι τα iphones και το ios δεν εχεις αφησει θεμα τους που να μην εισαι μεσα .

Που και να σε ενοιαζε χαχα tattoo θα τα ειχες κανει ...

Και λέω για το Android στα θέματα του iPhone και του iOS ή σχολιάζω αυτά κάθε αυτά ;

Μπορεί...

 

Για πες ομως. Πονας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λέω για το Android στα θέματα του iPhone και του iOS ή σχολιάζω αυτά κάθε αυτά ;

Μπορεί...

 

Για πες ομως. Πονας;

Εγω γιατι να ποναω?  Eχω τα προιοντα που θελω ,εσυ  κανεις αναγκαστικους συμβιβασμους   με υποδυεστερα  και το βαφτιζεις αποψη ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι να ποναω? Eχω τα προιοντα που θελω ,εσυ κανεις αναγκαστικους συμβιβασμους με υποδυεστερα και το βαφτιζεις αποψη ...

Απ αυτά που διαβάζω για το iPhone 8, θα πάρεις κι εσύ μια υποδεέστερη AMOLED αντί για την ανώτερη IPS.

Τώρα αν θα υποβαθμιστεις σε αναλύσεις κινητών 3τιας δλδ 1440 x 2560 pixels και ~577 ppi ή θα παραμείνεις στον ανώτερο συνδιασμό 750 x 1334 pixels στα ~326 ppi δε ξέρω.

 

(Μιλάς σε άνθρωπο που και MacBook Pro πήρε και iPhone πήρε, αλλά νταξ λέγε)

 

Δε θα το πάω έτσι όμως, το θέμα αφορά το SoC της Google .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ αυτά που διαβάζω για το iPhone 8, θα πάρεις κι εσύ μια υποδεέστερη AMOLED αντί για την ανώτερη IPS.

Τώρα αν θα υποβαθμιστεις σε αναλύσεις κινητών 3τιας δλδ 1440 x 2560 pixels και ~577 ppi ή θα παραμείνεις στο ανώτερο συνδιασμό 750 x 1334 pixels στα ~326 ppi δε ξέρω.

(Μιλάς σε άνθρωπο που και MacBook Pro πήρε και iPhone πήρε, αλλά νταξ λέγε)

Σιγουρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα τι;

Θεωρείς ότι όποιος δεν επιλέγει Apple το κάνει από αναγκαστικό συμβιβασμό; Ή ότι δεν μπορεί να υπάρξει κάποιος που χρησιμοποίησε τα προϊόντα της αλλά θεωρεί άλλα ως ανώτερα;

 

Ή μήπως δεν διάβασες κάτι καλά απο την ~720p οθόνη σου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα τι;

Θεωρείς ότι όποιος δεν επιλέγει Apple το κάνει από αναγκαστικό συμβιβασμό; Ή ότι δεν μπορεί να υπάρξει κάποιος που χρησιμοποίησε τα προϊόντα της αλλά θεωρεί άλλα ως ανώτερα;

 

Ή μήπως δεν διάβασες κάτι καλά απο την ~720p οθόνη σου;

Ετσι ειναι.Και εγω μετα απο χρονια με iPhone, πηρα το S7 Edge με το οποιο ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και στα δικα μου ματια ανωτερο απο τα iPhone, και επομενη σιγουρη αγορα θα ειναι το Νote 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O fotis13 ειναι λογικο να μπαινει σε αυτο το thread και να σχολιαζει για κατι που δεν εχει, μιας και πχ δεν απολαμβανει την "καλυτερη, πιο premium οθονη σε κινητο με αποτελεσμα να εχει υποδεεστερη εμπειρια χρησης" (οπως λεει και ο ιδιος αντιστοιχα).

Εχει συμβιβαστει με χειροτερη οθονη και υποδεεστερη εμπειρια χρησης.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο επεξεργαστής θα κάνει την διαφορά και εύχομαι να ξεπεράσει τις 1εκ μέχρι στιγμής (μετά από 8 μήνες) τρομακτικές πωλήσεις του Pixel. :P #soldout #preorderRecord #denProlavainounNaFtiaxnoun #not

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος απο την καμερα και τον cpu που εχεις ΛΙΓΟ καλυτερα , εγω εχω vulkan , qc3 , καλυτερη οθονη , καλυτερο ηχο μεσο ακουστικων , dual sim , τωρα σχετικα με τον cpu σου δεν το λες και πολυ ισχυροτερο απο τον δικο μου οποτε δεν κερδιζει τα αλλα που σου ειπα απο πανω

 

 

 

ο 835 καλυτερος απο τον α10

 

 

Εσυ έχεις vulkan, το iPhone έχει volcano...!!

Are you out of your mind? συγκρίνεις το "λύκο" leeco με το Most Anticipated Phone of 2017?

 

 

 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...