Προς το περιεχόμενο

The Mist (tv series 2017)


Vapir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφόρησε το πρώτο επεισόδιο . Μου αρέσει πολύ η θεματολογία όπως και μου άρεσε και η ταινία που είχε βγει,  τώρα κατα πόσο θα βγει και καλή θα το δούμε , ακόμα ειναι νωρίς. 

https://www.youtube.com/watch?v=INZJP8vUL_c

imdb link 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως αναρωτιεμαι αν θα εχει και το ιδιο τελος με τη ταινια.εκτος αν φαει κανα κανσελ.Ηταν η πρωτη φορα σε ταινια κινγκ που ξενερωσα απιστευτα με την ανατροπη .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα και εγω τα 3 πρωτα, δεν ειναι κατι φοβερο αλλα βλεπεται ειδικα για καλοκαιρακι ειναι φοβερο, πατατακι διπλα η αλλο σνακ + μπυριτσα, το προτεινω για χαλαρη προβολη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γενικά καλοτσικη βάση αλλά αργεί πολύ να εξελιχθεί.

Διέρρευσαν τα πρώτα 3 επεισόδια ; Γιατι βλέπω οτι κανονικά σήμερα ειναι κανονικά η προβολή του 2ου επεισοδίου ( ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

UPDATE

μακριά μάγκες μακριά , η σειρά ειναι για τα πανηγύρια , δεν ξέρω πως αντέχω κ βλέπω τώρα το 7ο σε half screen , για γέλια και για κλάματαααααααα , κρίμα κ πάλι κρίμα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγω εχω δει μεχρι και το 7.Καταρχας το mist που ειναι???Oλο για το τι τραβαει ο καθενας και πως πανε στις σχεσεις μεταξυ τους.

Τερμα βαρετη μεχρι στιγμης.

 

Παντως πιστευω οτι ο gay φιλος εχει βιασει το κοριτσι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

UPDATE

 

μακριά μάγκες μακριά , η σειρά ειναι για τα πανηγύρια , δεν ξέρω πως αντέχω κ βλέπω τώρα το 7ο σε half screen , για γέλια και για κλάματαααααααα , κρίμα κ πάλι κρίμα 

sorry κιολας, αλλα το ιδιο τρειλερ δεν ειδαμε ολοι μας? Απο εκει φαινεται οτι ειναι χαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...