Προς το περιεχόμενο

Times του Λονδίνου: Κωδικοί Βρετανών βουλευτών στο “σφυρί” από Ρώσους χάκερ


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

deep web

 

Ε? Μηπως ειναι λιγο ανακριβες το συγκεκριμενο? Εχουν κανει αποβαση στην Γροιλανδια ας πουμε??

Ναι στο δεύτερο παγκόσμιο. Ο χάρτης είναι απο δική τους εφημερίδα, αγγλική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

64 χαρακτηρες και random κιολας και τακτικα?

Skynet ειμαι να τον θυμαμαι?

Χαχα καλό. Όχι ρε, μπορείς να χρησιμοποιείς υπηρεσία τύπου lastpass, οπότε αρκεί να θυμάσαι ένα και καλό password για να έχεις πρόσβαση στα υπόλοιπα. Εν τέλει γούστα είναι αυτά, αλλά καλό θα ήταν με τα passwords να μην παιζουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τώρα βρε παιδια εσείς που λέτε για αλλαγή pass κάθε λίγο, ειμαστε σοβαροί; Που να τα θυμάσαι ολα αυτά στην καθημερινότητα; Πάςς για ΦΒ, για δυο-τρία μειλς, για net banking, για την κάρτα ΑΤΜ, για τον συναγερμό, για τυχόν προγράμματα του γραφείου, μέιλ γραφείου, κωδικός υπολογιστή, ... Τα εχουμε παίξει μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεμπιπτόντως οι Εγγλέζοι έχουν ιστορικό στα θέματα ασφαλείας. Χαβαλεδες, φταίνε τα μπυρονια που κατεβάζουν με τις κανατες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν και αυτοί οι ρώσοι χάκερ τι έχουν πάθει ? Όλους να τους κλέψουν? Και μόνο ρώσοι χάκερ? Δεν μπορώ να καταλάβω.

Υπερδύναμη η Ρωσσία ρε... υπερυπερδύναμη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τώρα βρε παιδια εσείς που λέτε για αλλαγή pass κάθε λίγο, ειμαστε σοβαροί; Που να τα θυμάσαι ολα αυτά στην καθημερινότητα; Πάςς για ΦΒ, για δυο-τρία μειλς, για net banking, για την κάρτα ΑΤΜ, για τον συναγερμό, για τυχόν προγράμματα του γραφείου, μέιλ γραφείου, κωδικός υπολογιστή, ... Τα εχουμε παίξει μου φαίνεται...

Υπάρχουν και οι password managers Conan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...