Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με toyotomi izuru


jokerakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρωτάω πριν πάω στην λύση του τεχνικού...

 

έχω ενα toyotomi izuru έσω και 2,5 χρόνια τώρα τελευταία μου κάνει ορισμένα θεματάκια,ενώ δουλεύει σταματάει και αναβοσβήνει το power led..το πατάς να ξανανοίξει και δεν κάνει τιποτα συνεχίσει ν αναβοσβήνει το led..όταν βγάλω την πρίζα για 5λ μετα όλα ok και το ξανακάνει μετα απο ώρα..σημ. το έχω βγάλει και για 20λ... έχει/ειχε κανείς το ίδιο θέμα η καμία ιδέα τι μπορεί να παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτάω πριν πάω στην λύση του τεχνικού...

 

έχω ενα toyotomi izuru έσω και 2,5 χρόνια τώρα τελευταία μου κάνει ορισμένα θεματάκια,ενώ δουλεύει σταματάει και αναβοσβήνει το power led..το πατάς να ξανανοίξει και δεν κάνει τιποτα συνεχίσει ν αναβοσβήνει το led..όταν βγάλω την πρίζα για 5λ μετα όλα ok και το ξανακάνει μετα απο ώρα..σημ. το έχω βγάλει και για 20λ... έχει/ειχε κανείς το ίδιο θέμα η καμία ιδέα τι μπορεί να παίζει...

 

Μάλλον έχω κάνει βλακεία που πήρα το συγκεκριμένο πρίν περίπου 1 χρόνο για τον λόγο οτι έχει μόνο 2 χρόνια εγγύηση.Μετά έμαθα ότι υπάρχουν τα inventor και τα Gree με 10 χρόνια εγγύηση.Δεν είμαι σίγουρος αν είναι για όλα τα μέρη και αν υπήρχε πέρυσι η εγγύηση αυτή.

 

Οσες πιο πολλές λειτουργίες έχει τόσο πιο ευαίσθητο είναι στα ηλεκτρονικά μέρη και συνήθως η ζημιές κοστίζουν.

 

Επίσης δεν ξέρω αν χαθεί η εγγύηση αν φέρω δικό μου ψυκτικό για συντήρηση.

 

Το δικό μου μυρίζει απο την 1η μέρα στην αρχή όταν το ανοίγω,εσένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ερώτηση σου όχι δεν μυρίζει..τα φίλτρα τα έχεις καθαρίσει; ιονιστης ανοιχτός;

 

δεν ήξερα τιποτα απο ac μόνο αυτα που διάβαζα απο net..ετσι είχα ρωτήσει εναν γείτονα τεχνικό ο οποίος τοποθετεί και συντηρεί ac μόνο σε μεγάλα συγκροτήματα,με λίγα λόγια πολύ καλός στην δουλειά του και με καταπληκτικές συστάσεις. μου ειχε προτείνει με κλειστά μάτια το συγκεκριμένο.. οικονομικό και αποδοτικό ...το πρώτο το επιβεβαιώνω το δεύτερο την πάτησα γιατι το πήρα 12αρι και του ζητάω να καλύψει χώρο 45τμ πράγμα αδύνατο...

 

με τα πολλά στο θέμα μου εδώ και μια εβδομάδα δεν εχει σβήσει..δυστυχώς στο μόνο διάστημα που έσβηνε ήταν στις μεγάλες ζεστες...είδωμεν...αν το ξανακάνει επανέρχομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...