Προς το περιεχόμενο

Πώς πάω από ΚΤΕΛ Λιοσίων στο Λιμάνι Πειραιά με συγκοινωνίες;


DimVavas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ή παίρνετε 2 taxibeats και ειστε σε 15 λεπτα στην πυλη του λιμανιου που θελετε χωρις να κουβαλατε αποσκευες με ενα 10ρικο χοντρικα το καθε ταξι. και κινηση δε θα εχει και μονη ταριφα θα ειναι και δε θα πεσετε σε λαμογιο ταριφα λογω taxibeat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή παίρνετε 2 taxibeats και ειστε σε 15 λεπτα στην πυλη του λιμανιου που θελετε χωρις να κουβαλατε αποσκευες με ενα 10ρικο χοντρικα το καθε ταξι. και κινηση δε θα εχει και μονη ταριφα θα ειναι και δε θα πεσετε σε λαμογιο ταριφα λογω taxibeat.

Εν τω μεταξύ ρε φίλε το τσέκαρα χθες, και το άτιμο δεν λεει να μου στείλει sms για επιβεβαίωση. 10 φορές το έκανε και δεν στέλνεται το PIN για να ψάξω περαιτέρω την επιλογή που λες..

 

OK τα κατάφερα τελικά! Επειδή όμως δεν το έχω ξαναχρησιμοποιήσει, το κοίταξα λίγο, και το μόνο που φοβάμαι είναι αν δεν υπάρχουν δύο ταξί εκείνη την ώρα; Παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Απλά να επισημάνω ότι α) είμαστε 5 άτομα β) έχουμε βαλίτσες γ) είμαστε στενά χρονικά δ) αυτά θα γίνονται 5 το πρωί.

 

Τα ζύγισα τα πράγματα λίγο και με τη βοήθεια σας τελικά: από ΚΤΕΛ θα πάρουμε ταξί για μετρό Αττικής και από εκεί ανεβαίνουμε στη γραμμή Μ1 μέχρι Πειραιά.

Απλά ρώτα αν είναι ανοιχτός ο ΗΣΑΠ τόσο νωρις το πρωί. Νομίζω ή 5 ή 5μιση ξεκινάει απο Κηφισιά το 1ο δρομολογιο προς Πειραιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρετε ταξί να του πείτε και την πύλη που πάτε. Όχι απλά λιμάνι Πειραιά.

 

αυτο εξυπακούεται, να είναι σίγουρος και ο ταρίφας ότι θα μπει από την λάθος μεριά και θα κάνει τον μέγιστο δυνατό κύκλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...