Προς το περιεχόμενο

Sapphire Radeon RX 580 8GB Pulse 256€ (amazon.fr) [ΤΕΛΟΣ - ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


atonioz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου έστειλαν μήνυμα οι Γάλλοι, και ζητούν συγνώμη που δεν μπορούν να βρουν stock. Και μου λένε άμα θέλω να ακυρώσω την παραγγελία μιας και δεν με έχουν χρεώσει. Φαίνεται είμαι από τους άτυχους που κάναμε παραγγελία τον Οκτώβριο.

Και μένα έτσι μου έγραφαν αλλά τελικά ήρθε.... άστη να υπάρχει και αν βρεις κάτι άλλο τότε ακύρωσε....

Ps: Η παραγγελία μου έγινε 15 Σεπτέμβρη  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι διαφορά έχει από αυτή του θέματος;;

Αξίζει 30 ευρώ παραπάνω;

ευχαριστώ.

 

15 ευρώ παραπάνω θεωρώ ότι τα αξίζει λόγο καλύτερης ψύξης!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα προσπάθησε την Παρασκεύη να τραβήξει λεφτά, κάρτα ήταν άδεια και παρόλου που έβαλα μετά από λίγη ώρα από ότι φαίνεται το έχασα το τρένο...

 

Τελικά, μου τράβηξε τα χρήματα από ότι είδα και πλέον η παραγγελία είναι σε στάδιο προετοιμασίας για αποστολή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερη ψυξη και  ερφοστασιακό oc (8 +6 pin τροφοδοσίας για καλύτερο oc) . και εγω περιμενω μπας και αυριο βγαλουν τιποτa καθως περιμενω απο προπαραγγελια την pulse του θέματος, αλλα διαβαζα ατομα που τους ηρθε η pulse κοντα στις 102 λίρες αγγλίας και η nitro + 200   και κάτι από preorder και ευελπιστώ σε μία αναλογη προσφορά για αύριο.

ξεχασα και αυτες τις εξτρα λειτουργείες NITRO Quick Connect system, NITRO Glow RGB LED, NITRO CoolTech, NITRO Free Flow, Intelligent Fan Control

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερη ψυξη και  ερφοστασιακό oc (8 +6 pin τροφοδοσίας για καλύτερο oc) . και εγω περιμενω μπας και αυριο βγαλουν τιποτa καθως περιμενω απο προπαραγγελια την pulse του θέματος, αλλα διαβαζα ατομα που τους ηρθε η pulse κοντα στις 102 λίρες αγγλίας και η nitro + 200   και κάτι από preorder και ευελπιστώ σε μία αναλογη προσφορά για αύριο.

ξεχασα και αυτες τις εξτρα λειτουργείες NITRO Quick Connect system, NITRO Glow RGB LED, NITRO CoolTech, NITRO Free Flow, Intelligent Fan Control

 

 

Που είδες τιμή για την Pulse 8gb του θέματος στα 102GBP?

Η διαφορά για τη Nitro είναι 30 ευρώ ΣΥΝ μεταφορικά καθώς λόγω της μεγάλης αναμονής ΔΕ θα πληρώσω μεταφορικά για τη συγκεκριμένη παραγγελία. Αν βγάλουν αύριο κάτι αντίστοιχο με αυτά που αναφέρεις εννοείται θα ακυρώσω αλλα προς το παρόν δεν την αλλάζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 102 λίρες δεν ήταν ακριβώς "προσφορά". Λάθος τιμολόγηση ήταν. Είχα κάνει και εγώ παραγγελία τότε και έφαγα κανονικό άκυρο από το Amazon. Οπότε όποιος περιμένει RX 580 σε αυτή την τιμή ... ας βαστάει μικρό καλάθι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά στα 240 που γράφω τελικά παίζει κάπου;;

Γιατί εδώ διαβάζω για τιμές που κάποιοι πήραν χωρίς να ξέρουν το γιατί και χωρίς να είναι επίσημη τιμή του Amazon και για μετρημένα κομμάτια στα δάχτυλα. Αυτά να τα γράφετε για τον Κωτσόβολο , όχι για το amazon. Αν βγει κάτι καλύτερο αύριο πάλι μπορώ να ακυρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες είχα κάνει κ εγώ κανονικά παραγγελία στις 23/10 και το είχα αφήσει (δεν είχαν τραβήξει λεφτά). και τώρα μπήκα στο προφίλ μου και είδα ότι δεν υπάρχει καθόλου η παραγγελία χωρίς να λάβω καμία ειδοποίηση. Τι φάση; εδω βλέπω οι άλλοι παραλαμβάνετε κανονικά, daaaamn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά στα 240 που γράφω τελικά παίζει κάπου;;

Γιατί εδώ διαβάζω για τιμές που κάποιοι πήραν χωρίς να ξέρουν το γιατί και χωρίς να είναι επίσημη τιμή του Amazon και για μετρημένα κομμάτια στα δάχτυλα. Αυτά να τα γράφετε για τον Κωτσόβολο , όχι για το amazon. Αν βγει κάτι καλύτερο αύριο πάλι μπορώ να ακυρώσω.

Και να μην ακυρώσεις αν βρεις κάτι καλύτερο μπορείς να την πουλήσεις κατευθείαν στην τιμή που την πήρες .

285 ευρώ τελική τιμή με τα μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...