Προς το περιεχόμενο

Sapphire Radeon RX 580 8GB Pulse 256€ (amazon.fr) [ΤΕΛΟΣ - ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


atonioz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χρεωνει μεχρι να στειλει το προιον? Παλιοτερα πριν απο χρονια βασικα που ειχα παρει με χρεωνε αυτοστιγμη... εχει αλλαξει? εχω χρονια να παρω απο εκει παιρνω απο ebay... δεν το γνωριζα

Δεν σε χρεώνει όταν το παραγγέλνεις, απλά τσεκάρει αν έχει το ποσό μέσα η κάρτα σου. Αυτό βλέπεις στις συναλλαγές σου και νομίζεις ότι σε χρέωσε. Όταν γίνει η αποστολή σε χρεώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα κι εγώ μια παραγγελία να υπάρχει καθώς ακόμα οι τιμές δεν λένε να επανέλθουν στην κανονικότητα.  Δεν κατάφερα να βάλω την παραγγελία σε κουτί του amazon. Υπήρχε κάποια επιλογή; μπορώ κάπως να το διορθώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ μια παραγγελία να υπάρχει καθώς ακόμα οι τιμές δεν λένε να επανέλθουν στην κανονικότητα.  Δεν κατάφερα να βάλω την παραγγελία σε κουτί του amazon. Υπήρχε κάποια επιλογή; μπορώ κάπως να το διορθώσω;

 

Τελικά όλα καλά, το support του amazon μου απάντησε ότι η παραγγελία είναι σε κουτί δικό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είχα βάλει 2-3 κάρτες στο μάτι και ήταν σε preorder αν δείτε στο αγγλικό αμαζον. https://www.amazon.co.uk/gp/product/B071CQ5LRV/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1 μετά από 1-2 εβδομάδες ανέβαινε η τιμή και ήταν διαθέσιμες. Μην πάρω κανένα στον λαιμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν κάνεις OC στην cpu θα έχεις πρόβλημα με το τροφοδοτικό

αν ΔΕΝ κανεις OC στην cpu θα έχεις λίγο μπουκαλάκι.

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το OC σε αυτή την έκδοση της κάρτας θέλει προσοχή, τόσο η ψύκτρα της όσο και τα vrm της δε θα είναι πολύ χαρούμενα αν γίνει OC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...