Προς το περιεχόμενο

Στάσεις ΟΑΣΘ


constantineparas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να βρω από έναν δρόμο στη Πυλαία ποιες στάσεις αστικών υπάρχουν. Δυστυχώς δεν μπορώ από τα maps γιατί δεν φαίνεται καλά λόγω ανάλυσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω του σιτε του οασθ.

 

Διαλαξε ένα λεωφορείο που περνάει από κει και στον χάρτη θα σου δείξει τις στάσεις που υπάρχουν εκεί.

 

ποια στάση θες;

δεν ξέρω ποιο αστικό περνάει από εκεί.

αυτό που ζητάω είναι να πατήσω την οδό και να μου βγάλει την στάση που υπάρχει εκεί/τα ανάλογα αστικά που περνάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε εδώ και φτιάξε μια διαδρομή με προορισμό το μέρος για το οποίο θέλεις να βρεις πληροφορίες.( Βάλε με βάση την απόσταση γιατί αλλιώς δε φαίνεται να δουλεύει ). Στην επόμενη σελίδα θα σου δώσει τουλάχιστον μια γραμμή που σ εξυπηρετεί. Βάλε τη γραμμή αυτή στις "πληροφορίες στάσης" και επίλεξε τη στάση που σ ενδιαφέρει, έτσι θα δεις όλα τα λεωφορεία που περνούν απ τη συγκεκριμένη στάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε εδώ και φτιάξε μια διαδρομή με προορισμό το μέρος για το οποίο θέλεις να βρεις πληροφορίες.( Βάλε με βάση την απόσταση γιατί αλλιώς δε φαίνεται να δουλεύει ). Στην επόμενη σελίδα θα σου δώσει τουλάχιστον μια γραμμή που σ εξυπηρετεί. Βάλε τη γραμμή αυτή στις "πληροφορίες στάσης" και επίλεξε τη στάση που σ ενδιαφέρει, έτσι θα δεις όλα τα λεωφορεία που περνούν απ τη συγκεκριμένη στάση.

δεν μου εμφανίζει τίποτα. κουνιέται η κάτω μπλε ένδειξη για λίγο και μένει εκεί λευκό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...