Προς το περιεχόμενο

sport2sport ειναι αξιόπιστο?


Alexis Mpidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα μάγκες. Έκανα μια έρευνα πρόσφατα και ειχα αποφασίσει να αγοράσω τα Ultraboost της adidas για 9-10 ωρες ορθοστασίας που χρειάζομαι για την δουλειά μου. Απο 180 έκπτωση στα 140 μονο το μπλε χρώμα. Ύστερα βλέπω σε αυτό το site του τίτλου στα 79.00 τα Ultraboost τα New york city. Εχει πάρει κανεις παπούτσια απο αυτό το site? Μήπως είναι μουφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες. Έκανα μια έρευνα πρόσφατα και ειχα αποφασίσει να αγοράσω τα Ultraboost της adidas για 9-10 ωρες ορθοστασίας που χρειάζομαι για την δουλειά μου. Απο 180 έκπτωση στα 140 μονο το μπλε χρώμα. Ύστερα βλέπω σε αυτό το site του τίτλου στα 79.00 τα Ultraboost τα New york city. Εχει πάρει κανεις παπούτσια απο αυτό το site? Μήπως είναι μουφα?

Εγω λέω οτι ειναι καραμούφα. Το οτι η τιμή ειναι μισή της αγοράς και οι τροποι επικοινωνίας ειναι μονο δυο κινητά και ενα email, εμενα με φτάνει να βγάλω γνώμη.

 

Σε τέτοια sites αν σου φαίνεται πολύ καλό για να ειναι αληθινό ... δεν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή σου έστειλαν φωτογραφίες, σημαίνει οτι αυτό που θα σου στείλουν ειναι αυθεντικό; Καραμαιμου ειναι. Μαγαζί παπουτσιων που δεν εχει φυσική παρουσία, εχει μισές τιμές και η επικοινωνία γίνεται μονο με κινητά και email κάνει μπαμ για φοροδιαφυγη και προιοντα μη αυθεντικά.

 

Δες το παρακάτω και πρόσεξε εκεί που γράφει για τις σολες. 

https://www.klekt.in/blog/learn-how-to-spot-an-adidas-ultra-boost-fake_i796

 

Τεσπα, περι ορέξεως κολοκυθόπιτα. Αν θες να φοράς κάτι που δεν ειναι αυθεντικό τουλάχιστον μην το ακριβοπληρώσεις. Εγώ θα τους ελεγα οτι απο τις φωτογραφίες φαίνεται οτι δεν ειναι αυθεντικό, δε σε πολυνοιάζει αλλά δίνεις μέχρι 50 ευρω (διαλεξε εσύ το ποσό) με τα μεταφορικά δικά τους.


edit : Επειδή είχα ορεξη για ψάξιμο δες και το παρακατω βιντεο

https://www.youtube.com/watch?v=f4Q-bHnFvDQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες. Έκανα μια έρευνα πρόσφατα και ειχα αποφασίσει να αγοράσω τα Ultraboost της adidas για 9-10 ωρες ορθοστασίας που χρειάζομαι για την δουλειά μου. Απο 180 έκπτωση στα 140 μονο το μπλε χρώμα. Ύστερα βλέπω σε αυτό το site του τίτλου στα 79.00 τα Ultraboost τα New york city. Εχει πάρει κανεις παπούτσια απο αυτό το site? Μήπως είναι μουφα?

Πώς θα σε βοηθήσουν τα παπούτσια στη πολύωρη ορθοστασία;

Σου το σύστησε ορθοπεδικός;

Είναι παπούτσια που έχουν καλή απορρόφηση κραδασμών από το τρέξιμο,στο περπάτημα ομως δεν υπάρχουν κραδασμοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν μου τα συστησε ορθοπεδικός. Με ενδιαφερουν γιατι εναι πολυ ελαφριά και μαλακά! 
Φιλε isay σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...