Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Power Bank 2 10000mAh 12,21€


Neg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα και εγώ ενα 20αρι με το κουπόνι που έβαλε το παιδί πιο πάνω (thanks) και έβαλα και κάτι points που μου έδωσε, επειδή έκανα νέα εγγραφή και μου έφτασε 17.16 ευρώ.Πραγματικά αν δεν αποδειχθεί μαιμού στο τέλος και δεν έχουμε θέματα με τπτ τελωνεία κλπ μιλάμε για φοβερή προσφορά (12 είχα πάρει το 10400 πριν κατι χρόνια και δεν καταλαβαίνει τπτ ακόμα και σήμερα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 177
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχει κανείς κάποιο νέο με το tracking? Εγώ που έριξα παραγγελία εδω και 2 μέρες λέει 

 

Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

 

και στα ελτα δεν μπορεί να βρει τον κωδικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ που έριξα την παραγγελία από τις 18/07 χθες άλλαξε η κατάσταση στο παραπάνω μήνυμα. Δεν αγχώνομαι και ιδιαίτερα. Περιμένω τόσα αλλά πράγματα που το ξέχασα βασικά.

Αν γίνει το οτιδήποτε και δεν εμφανιστεί στις επόμενες 15-20 ημέρες αναλαμβάνει το PayPal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υποτίθεται πως δε μπορεί να γίνει πλέον αποστολή μπαταριών, power banks κλπ στη χώρα μας; Εδώ και κάνα μήνα απ'όπου και να πάω να αγοράσω power bank τρώω άκυρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα από 14/7 ήρθε
Αν και παράγγειλα
Την επόμενη μέρα αλλά 2 σε διαφορετικές παραγγελίες ώστε να πάρω την έκπτωση δεν έχει εμφανιστεί ούτε το tracking number

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι tracking number αυτό που παρακολουθείται εκτός Κίνας

Τι εννοεις; αφου στο email που μου εστειλαν ειχε ακριβως αυτο:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...