Προς το περιεχόμενο

courier -αποστολη δεματων για eshop


giorgos_t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας.προσφατα εχω φτιαξει ενα eshop και θα πουλαω πραγματα μινιατουρες κλπ,δλδ μικρα αντικειμενα μεχρι 200γρ.θα ηθελα να μου πειτε τι διαδικασια ακολουθω για να μπορω να βρω ενα κουριερ φτηνο για να στελνω δεματα με μια στανταρ τιμη.εκανα μια ερευνα και στα site οι εταιριες γραφουν πολυ ακριβες τιμες,ανω των 10 ευρω πραγμα που με βγαζει εντελως εκτος ιδεας.υπαρχει καποια λυση ;ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου και σ ευχαριστω για την απαντηση.εχω ψαξει επιμερους ,απλα υποφραφω καποιο συμφωνητικο;θελω μια στανταρ τιμη εγω γι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάρεις καλύτερες τιμές σε κούριερ πρέπει να ανοίξεις καρτέλα και να κάνεις κάποιο συγκεκριμένο αριθμό αποστολών αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάρεις καλύτερες τιμές σε κούριερ πρέπει να ανοίξεις καρτέλα και να κάνεις κάποιο συγκεκριμένο αριθμό αποστολών αν δεν κάνω λάθος.

αρα λογικα πρεπει να παω απο καποιο καταστημα;αυτο το συμφωνεις απο πριν;η οπως παει στην πορεια για τις τιμες.;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα λογικα πρεπει να παω απο καποιο καταστημα;αυτο το συμφωνεις απο πριν;η οπως παει στην πορεια για τις τιμες.;;

Θα κάνεις μια αρχική συμφωνία που θα αφορά τιμή και ποσότητα. Αν δεις ότι η ποσότητα που στέλνεις ανεβαίνει πολύ ίσως μπορείς να διεκδικήσεις και καλύτερη τιμή.

 

(Επίσης αν βιάζεσαι να στείλεις και δεν θέλεις ΕΛΤΑ η γενική ταχυδρομική έχει εδώ και καιρό 50% έκπτωση σε όλα, εκτός των αποστολών στο εξωτερικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνεις μια αρχική συμφωνία που θα αφορά τιμή και ποσότητα. Αν δεις ότι η ποσότητα που στέλνεις ανεβαίνει πολύ ίσως μπορείς να διεκδικήσεις και καλύτερη τιμή.

 

(Επίσης αν βιάζεσαι να στείλεις και δεν θέλεις ΕΛΤΑ η γενική ταχυδρομική έχει εδώ και καιρό 50% έκπτωση σε όλα, εκτός των αποστολών στο εξωτερικό).

σ ευχαριστω για τις πληροφοριες,απλα επειδη κοιταζα πολλα καταστημα σαν το δικο μου οι πιο πολλοι εχουν 3-4 ευρω μεταφορικα..τα αλλα ετσι με μια ματια απο ιντερνετ ειναι γυρω στα 7..αυτο ελεγα μηπως αν εδινα αριθμο δεματων ειχα μια καλυτερη τιμη στανταρ να μπορω να την εχω και στο σαιτ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ευχαριστω για τις πληροφοριες,απλα επειδη κοιταζα πολλα καταστημα σαν το δικο μου οι πιο πολλοι εχουν 3-4 ευρω μεταφορικα..τα αλλα ετσι με μια ματια απο ιντερνετ ειναι γυρω στα 7..αυτο ελεγα μηπως αν εδινα αριθμο δεματων ειχα μια καλυτερη τιμη στανταρ να μπορω να την εχω και στο σαιτ μου.

Ναι θα σου δώσουν καλύτερη τιμή, απλά πρέπει να πας στις κούριερ να μιλήσεις και να ανοίξεις καρτέλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...