Προς το περιεχόμενο

Συνεργασία Microsoft και BMW “φέρνει” το Skype στα αυτοκίνητα


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλή κίνηση. Η μόνη σοβαρή εφαρμογή που δεν εξαρτάτε από τηλεφωνικό αριθμό και μπορείς να μιλήσεις με 10 άτομα ταυτόχρονα.

 

 To Skype είναι απαράδεκτο τα τελευταία 3-4 χρόνια. Για VoIP το Viber είναι πολύ καλύτερο και πιο οικονομικό και το Group chat το Discord είναι way way better

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 To Skype είναι απαράδεκτο τα τελευταία 3-4 χρόνια. Για VoIP το Viber είναι πολύ καλύτερο και πιο οικονομικό και το Group chat το Discord είναι way way better

Για κείμενο, ναι είναι καλό το viber, αλλά δεν νομίζω πως συγκρίνεται σε ποιότητα κλήσεων και βιντεοκλήσεων με το Skype... Το μελανό σημείο για εμένα στο Skype είναι ότι άργησε να ακολουθήσει την αγορά και τώρα που την ακολούθησε (με την τελευταία έκδοση), έγινε ένα ακόμη messenger, snapchat, instagram. Καμία διαφοροποίηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που έλεγα ότι θα πάρω Ζ4 αντί για SLK.

 

Τελικά αποφάσισα μόλς διάβασα αυτό εδώ.. SLK δαγκωτό..

 

Με ότι ασχολείται η Microsoft απλά μπαίνει λουκέτο μετά...

Ελπιζω να μην κλεισει. Και μαλλον δεν θα κλεισει... 100 χρονια εταιρια ειναι κατι θα κανει καλα τοσα χρονια.

 

Επισης, Ζ4 θα προτιμουσα γιατι τωρα τελευταια δεν βλεπεις και τοσες συγκριτικα με τις SLK που βλεπεις σε καθε τετραγωνο (ή ειναι η ιδεα μου?)

 

 

 

(αλλο που καποια εποχη η BMW εκανε τηγανια αλλα ενταξει... ολοι περνανε τις φασεις τους). Ειχαν και τοτε σειρα Μ? Τι καλυτερο να ειχε απο το κλασικο τηγανι?

 

BMW sustained itself following WWII by building kitchen supplies and later (as mentioned previously) bicycles — the result of a ban on the manufacturing of motorized vehicles by the Allies. Permission to build a new motorcycle was granted in 1947, and automobile production resumed in 1951.

It was a slow time for the company, but how cool would it be to have a 60-year-old BMW frying pan in your kitchen?

 

http://www.carcrushing.com/10-things-didnt-know-bmw/

 

 

 

Παντως, εμενα δεν μου αρεσουν αυτα... τα μπλεμπλεκια που βαζουν στα αμαξια... (βγηκε ο συντηρητικος απο μεσα μου)

 

Οχι, δεν λεω να μην εχει και ESC το αμαξι (γιατι με βλεπω να βρισκομαι σε κανενα τοιχο) και μετα θα κλαιω (αν ζω),

IMG_7171.jpg

αλλα μην βαζετε gadgets που δεν προσφερουν κατι επιπλεον στην εμπειρια του αυτοκινητου.

 

Αν θες να μιλησεις, κανε στην ακρη (γιατι αλλωστε απαγορευεται να μιλας ενω οδηγας στο τηλεφωνο αρα λογικα και στο Skype) και χρησιμοποιησε το κινητο σου!

Που αλλωστε, ο λογος που ειπανε οτι απαγορευεται να κανεις κατι αλλο που μπορει να σε αποσπα απο την οδηγηση ειναι για να μην καταληξεις οπως στην παραπανω φωτογραφια

 

 

 

Ειμαι καπως σκεπτικος οταν μου λενε για τεχνολογικες αναβαθμισεις στα αυτοκινητα.

"Γιατι αλλωστε, οσα περισσοτερα πραγματα, τοσες περισσοτερες πιθανοτητες να παει κατι στραβα",

σωστα (το εχω ακουσει πολλες φορες και νομιζω οτι εχει βαση)?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που έλεγα ότι θα πάρω Ζ4 αντί για SLK.

 

Τελικά αποφάσισα μόλς διάβασα αυτό εδώ.. SLK δαγκωτό..

 

Με ότι ασχολείται η Microsoft απλά μπαίνει λουκέτο μετά...

γιατί να πάρεις z4, επειδή έχω κάποιες μικρές εμπειρίες με z4 γνωστού τα μόνα καλά του είναι ας πούμε το design και η φιγούρα, κατα τα άλλα στρίψιμο gtp ,κοιμάται όρθιο(δεν έχει γκάζι),συμπεριφορά στον δρόμο βαρετή σε σχέση με άλλα bmw.

χίλιες φορές slk η ακόμα και ένα mx5 θα τα ευχαριστηθείς περισσότερο, το ένα για την ποιότητα του και την άνεση του και το άλλο για την ταρζανιά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...