Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi note 2 ( 78 Εuro )


Machima22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H τιμη στο Lightinthebox ειναι 78 Euro.

 

http://www.lightinthebox.com/xiaomi-redmi-note2-5-5fhd-miui-4g-smartphone-helio-x10-octa-core-2gb-16gb-13mp-5mp-3060mah_p6008377.html?utm_source=webgains_es&irgwc=1&utm_medium=affiliate&utm_campaign=160367

 

 

 

Στο skroutz 143 Euro

https://www.skroutz.gr/s/7509017/Xiaomi-Redmi-Note-2-16GB.html

 

 

Δεν ξερω ομως εαν μπορουμε να αποφυγουμε τελωνειο απο το συγκεκριμενο site. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To completely remove the stress and uncertainty from a shopping experience, we recommend the purchase of Duty & Tax Insurance from us. As long as Duty & Tax Insurance is bought, we will fully reimburse customers any additional tax or duty fees that may have been incurred.

 

Προχωρησα και εχουμε:

 

QNwN-nfaRRWqRynTipfHPQ.png

 

και τελικη τιμη ειναι:

 

xlSPyTPGSTqFDk8oTkK0CQ.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον εχει 6 ευρω μεταφορικά, μαλλον αποστέλεται με κινεζικο κουριερ καθως λεει express 8-10 εργασιμες μερες. Αρα δεν αποφεύγεται το τελωνείο. Και δεν σου δινει τη δυνατοτητα να επιλέξεις απλη αποστολη χωρις τρακιγκ

Βεβαια με 2 ευρω σου δινει ασφαλεια τελωνειου και υποτιθεται οτι σου επιστρεφουν τα επιπλεον χρηματα που πληρωσες σε δασμους.

 

Προσωπικα θεωρω δεδομενο το τελωνειο και θεωρω μαλλον δεδομενο οτι τα χρηματα σου ευκολα δε θα στα δωσουν παρα την ασφαλεια τελωνειου. θα απεφευγα καθε συναλλαγη με το συγκεκριμενο σαιτ επισης για αλλο ενα λογο. Στην ασφαλεια τελωνειου λεει την λεξη compensate the taxes και οχι return the taxes...Και επειδη εγω δεν εμαθα να παιζω με τις λεξεις αλλα να τους δινω αξια δεν προχωρησα στην αγορα γιατι δε σας κρυβω οτι ενδιαφερόμουν και δεν προχωρησα για παραγγελία απλα για να απαντησω εδω.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα μου έστειλαν χαλασμένο xiaomi redmi note 3 pro πριν 7 μηνες. Το έστειλα πίσω κ ακόμα περιμένω απάντηση. Πήρα refund μετα απο 4 μηνες μέσω paypal.

Ω θεε μου.... Σοβαρα τωρα? 4 μηνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...