Προς το περιεχόμενο

Bosch (Amazon, 2014)


Gkostas2007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έχει δει κανεις την σειρά Bosch? Προσωπικά είμαι στην 3η σεζόν και έχω πορωθεί. Είναι ο,τι πρέπει γι' αυτους που τους αρέσουν οι αστυνομικές ιστορίες κλπ. Επίσης, τρομερή κινηματογράφηση. Είναι σαν να βλέπεις ταινία και όχι σειρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ Gkostas για την πρόταση. Μου αρέσουν οι αστυνομικές (όπως και σε πολλούς φυσικά). Είχα την ατυχία να ξεκινήσω το quantico (fbi) αλλά δυστυχώς είναι τελείως απίθανες οι καταστάσεις που έχει, πιο πολύ για αφελή teen-series μοιάζει.

Την βάζω μπρος για μελλοντική θέαση :-D .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ Gkostas για την πρόταση. Μου αρέσουν οι αστυνομικές (όπως και σε πολλούς φυσικά). Είχα την ατυχία να ξεκινήσω το quantico (fbi) αλλά δυστυχώς είναι τελείως απίθανες οι καταστάσεις που έχει, πιο πολύ για αφελή teen-series μοιάζει.

Την βάζω μπρος για μελλοντική θέαση :-D .

Αξίζει απίστευτα και σε ότι αφορά την υπόθεση και την ατμόσφαιρα. Θυμίζει πολύ αστυνομικές ταινίες στα 90's-αρχες 00's

Αν ανοίξεις τον Full Editor μπορείς. :)

 

Κατά τα άλλα θα φαίνεται και πάλι ότι η Bosch εξαγόρασε το Amazon :P

Που ειναι ο full editor? και πως κανω την αλλαγή; Ψάχνω, ψάχνω και δεν βρισκω κατι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Φοβερή σειρά την παρακολουθώ από όταν πρωτοβγήκε.Οι φαν του είδους θα πορωθείτε αλλά και οι υπόλοιποι θα τη δείτε ευχάριστα.

Titus Welliver φανταστικός σε αυτούς τους ρόλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...