Προς το περιεχόμενο

Φήμες ότι το επετειακό iPhone θα κυκλοφορήσει Οκτώβριο-Νοέμβριο με σαρωτή ίριδας


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

iPhone που θα κυκλοφορήσει Οκτώβριο; μιλάμε για μεγάλη ευστοχία της φήμης αυτής!!!! Χαχαχα!!!!!!

 

Θα μας πουν ότι θα είναι πάντως η πρώτη συσκευή (iPhone) στο κόσμο που θα έχει το ξεκλείδωμα στη πλάτη. :P

 

Να προσθέσω κι εγώ ότι το demolition man είναι αρκετά καλή ταινία και σίγουρα αξίζει να τη δείτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς συμπληρωση του ευστοχου χιουμοριστικου ποστ του thresh, η εικονα προερχεται απο την ταινια demolition man την οποια οσοι ειστε κατω απο 25 ουτε καν θα την εχετε δει και γνωριζετε.

Ευκαιρια παρασκευη σημερα να τη δειτε, να κανετε τους συνηρμους σας  με μια all time classic vintage κωμικη περιπετεια των 90s, σαν ταινια παει και με πιτσα και με σουβλακια, βλεπεται ανετα και με φιλους και με το εταιρον ημισι :)....και παίζει και η Santra Bulock!

23 είμαι και την έχω δει, άμα είχε βγει τώρα θα έπαιζε και το Iphone μέσα :P

πάντως τι βλέω IR sensor?  μήνυση απο την xiaomi :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα windows phone δεν το είχαν αυτό ; Δεν ξέρω τι είδους ακτινοβολία χρησιμοποιείται αλλά δεν θα ήθελα όλη την ώρα να μου σκανάρει το μάτι χιχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι είναι να πουλήσουν ποσά εκατομμύρια τηλέφωνα σε ενάμιση μήνα από τώρα και ακόμα γράφουν ότι η apple σκέφτεται με ξεπερνάει η γραμμή παραγωγής δεν είναι η κουζίνα της μαμάς.. το έχουν σκεφτεί από πέρυσι το έχουν σχεδιάσει και κόβουν κομμάτια αβέρτα μπας και πουλήσουν τον Σεπτέμβρη. Έλεος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πλέον αν υπάρχει νόημα με αυτόν τον καινούργιο σαρωτή και ίριδας , marketing να πουλήσουμε or what else ? , και αναφέρομαι σε όλες τις εταιρείες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 950 που τι είχα, οκ εφεδακι τρελό και πουλούσα μαγκιά στη Θεσσαλονίκη παρέα αλλά γρήγορο δεν το έλεγες, άσε που ήταν ανάλογα το φως... Τωρα βέβαια που θα το βγάλει η Apple θα μας ζαλίσουν το πρωί της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους . Ως κατοχος s8 εχω δεν θα ελεγα οτι ειναι κι τοσο καλο για ξεκλειδωμα το iris scanner γτ πρεπει να το κρατας σε αυγκεκριμενο υψος και αποσταση για ν σαρωση την ιριδα. Εγω χρησιμοποιω το face recognision που ειναι σφαιρα ακομα και με χαμηλο φωτισμο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φήμες είναι το ψωμάκι και το λαδάκι για να πουλήσει η εταιρία περισσότερα κινητά με μια απλά φήμη λόγω μάρκετινγκ...κι εγώ πιστεύω ότι θα δούμε κινητό μια από τα ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος τρόπος για ξεκλείδωμα συσκευής, παραμένει το δακτυλικό αποτύπωμα. Πιο άμεσο, δουλεύει μέρα - νύχτα, είτε είσαι κοιμισμένος, είτε όχι και δεν "σπάει" εύκολα.

 

Τώρα, κάτι σαρωτές ίριδας και "3D face recognition" είναι καθαρά gimmick.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...