Προς το περιεχόμενο

Μήπως η αύξηση στην τιμή του PlayStation Plus δεν είναι και τόσο τραγική τελικά;


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψιτ, επαναστάτες της πολυθρόνας master race και λοιπές εφηβικές μπούρδες κοντομελετάτε κι έρχεται η συνδρομή για online  και στα πισιά. Διότι ως γνωστόν, οι server δεν φυτρώνουν μόνοι τους στην ύπαιθρο. Έχουν κόστος και όσο αυξάνεται η δίψα του κοινού για online αλληλοσφάξιμο τόσο πιο πολλούς server και traffic χρειάζεται και ο καιρός γαρ εγγύς για να αρχίσουν οι συνδρομές ΚΑΙ στα πισιά. Διότι ως γνωστόν οι εταιρίες δεν δουλεύουν για την χασούρα ούτε για ψίχουλα.

 

Άλλωστε όλα τα αμιγώς online παιχνίδια τύπου MMORG παίζονται μόνο με συνδρομή. (Αλλιώς πέφτει τρελλό διαφημιστικό banner).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν κόστος και όσο αυξάνεται η δίψα του κοινού για online αλληλοσφάξιμο τόσο πιο πολλούς server και traffic χρειάζεται και ο καιρός γαρ εγγύς για να αρχίσουν οι συνδρομές ΚΑΙ στα πισιά. Διότι ως γνωστόν οι εταιρίες δεν δουλεύουν για την χασούρα ούτε για ψίχουλα.

 

Άλλωστε όλα τα αμιγώς online παιχνίδια τύπου MMORG παίζονται μόνο με συνδρομή. (Αλλιώς πέφτει τρελλό διαφημιστικό banner).

 

Εγώ κρατάω ειδικά το πρώτο. Όσο πιο πολλοί ασχολούνται, τόσο αυξάνονται και οι απαιτήσεις σε υποδομές.

 

Και το τελευταίο, όντως. Από περιέργεια... όσοι κατηγορούν το multi επί πληρωμή της κονσόλας, κατηγορούν το ίδιο και το αντίστοιχο των PC MMORG?

Εκεί δικαιολογείται να πληρώνεις ή πάλι όχι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε ρε sony δωσε και σωσε.
Ακου εκει ακριβο το psplus ακριβο ειναι το κεφαλι μας.
Θελω ενφια 200% πανω & 50% φπα το ακουτε εσεις οι 300 εκει πανω; Ριξτε μας αβερτα. Θελω η sony να μη φαει προστιμο απο ΕΕ για μονοπωλιακες τακτικες οπως τρωει η google που εκμεταλευεται το λογισμικο της δινοντας το δωρεαν.
Θελω τα πανω κατω και τα κατω πανω.
Αφου μπορω εγω ας ψοφησουν οι κατσικες των αλλων.
Α και οποιος διαμαρτυρεται για το 1€ ή αυριο μεθαυριο για τα 5-10€ δεν εχει καταναλωτικη συνειδηση καθως οι εταιριες δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα αλλα ειναι ψεκασμενος, μιζερος, και φτωχαδακι οποιος διαμαρτυρεται και επαναστατης του καναπε.. Αμα δεν μπορει να παρει ενα ps plus το χρονο... Ε εχει αλλα προβληματα που καλο ειναι να τα κοιταξει.
Α και που ειστε στο εξωτερικο πληρωνουν τα παντα δεν υπαρχει εμπαργκο και δεν διαμαρτυρωνται για τιποτα παρα μονο να παρουν επιπλεον αυξηση και την παιρνουν οχι οπως εδω που πατε και δουλευεται 10 ωρες για 25€ και με μισα ενσημα αν ειστε τυχεροι.
Δεν γυρναει ολος ο κοσμος γυρω απο την ελλαδα και οποιος διαμαρτυρεται δεν εχει ζησει στο εξωτερικο που εκει δεν ψωνιζουν ποτε απο το gearbest & aliexpress αλλα ειναι πολιτισμενοι και πληρωνουν αβερτα και δεν πιστευουν σε ψεκασματα και χαραγματα.
Ειδατε εξαλλου καμια πορεια σε πολιτισμενες χωρες να βγαινουν στους δρομους να φωναζουν για μισθους κλπ; 
Μονο στην Ελλαδα του 2017 υπαρχουν αυτα και σε κανενα πακισταν, ινδια κλπ.  :shifty:


Το παραπανω ειναι πορισμα. Εισακουστηκε η αληθεια και εμπεδωθηκε. Να'στε καλα που με ξυπνησατε εμενα και αρκετους αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε ρε sony δωσε και σωσε.

Ακου εκει ακριβο το psplus ακριβο ειναι το κεφαλι μας.

Θελω ενφια 200% πανω & 50% φπα το ακουτε εσεις οι 300 εκει πανω; Ριξτε μας αβερτα. Θελω η sony να μη φαει προστιμο απο ΕΕ για μονοπωλιακες τακτικες οπως τρωει η google που εκμεταλευεται το λογισμικο της δινοντας το δωρεαν.

Θελω τα πανω κατω και τα κατω πανω.

Αφου μπορω εγω ας ψοφησουν οι κατσικες των αλλων.

Α και οποιος διαμαρτυρεται για το 1€ ή αυριο μεθαυριο για τα 5-10€ δεν εχει καταναλωτικη συνειδηση καθως οι εταιριες δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα αλλα ειναι ψεκασμενος, μιζερος, και φτωχαδακι οποιος διαμαρτυρεται και επαναστατης του καναπε.. Αμα δεν μπορει να παρει ενα ps plus το χρονο... Ε εχει αλλα προβληματα που καλο ειναι να τα κοιταξει.

Α και που ειστε στο εξωτερικο πληρωνουν τα παντα δεν υπαρχει εμπαργκο και δεν διαμαρτυρωνται για τιποτα παρα μονο να παρουν επιπλεον αυξηση και την παιρνουν οχι οπως εδω που πατε και δουλευεται 10 ωρες για 25€ και με μισα ενσημα αν ειστε τυχεροι.

Δεν γυρναει ολος ο κοσμος γυρω απο την ελλαδα και οποιος διαμαρτυρεται δεν εχει ζησει στο εξωτερικο που εκει δεν ψωνιζουν ποτε απο το gearbest & aliexpress αλλα ειναι πολιτισμενοι και πληρωνουν αβερτα και δεν πιστευουν σε ψεκασματα και χαραγματα.

Ειδατε εξαλλου καμια πορεια σε πολιτισμενες χωρες να βγαινουν στους δρομους να φωναζουν για μισθους κλπ; 

Μονο στην Ελλαδα του 2017 υπαρχουν αυτα και σε κανενα πακισταν, ινδια κλπ.  :shifty:

 

 

Το παραπανω ειναι πορισμα. Εισακουστηκε η αληθεια και εμπεδωθηκε. Να'στε καλα που με ξυπνησατε εμενα και αρκετους αλλους.

 

 

Πορεία για PS+ πάντως (γι αυτό συζητάμε στο θέμα) ακόμα δεν έχω δει σε καμία χώρα αυτό είναι αλήθεια. Μάλλον στην Ελλάδα θεωρείται τόσο βασικό κοινωνικό αγαθό. Μαζί με τον ΕΝΦΙΑ και το ΦΠΑ. Έχουν την ίδια βαρύτητα όλα αυτά. Τι να το κάνεις το σπίτι σου χωρίς ούτε μια online συνδρομή βρε αδερφέ να ξεσκάς λίγο.

 

Αντίστοιχα αφού δεν μπορώ να αγοράσω κατσίκα, να κατεβάσουν τιμή γιατί έχει ο γείτονας και θέλω κι εγώ. Δεν κατάλαβα, γιατί να κυκλοφορεί ο άλλος πχ με Ferrari?? Εγώ στο πηγάδι κατούρησα? Να ρίξουν τιμές τώρα.

 

 

Και η Sony και η κάθε Sony καλά θα κάνει να κοιτάζει τι γίνεται εδώ στην Ελλάδα για τις online υπηρεσίες. Τόσα χρόνια μπορεί να τρώγαμε αβέρτα αλλά τώρα δεν κουνιέται φύλλο. Δώστε μας δωρεάν multi τουλάχιστον να περάσουμε λίγο την ώρα μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ επανασταση για 1 δεκαρικο ρε παιδια... Θελω να δω περισσοτερα σχολια απο τα iphone 7 και samsung galaxy s8... Δεν γραφω αλλα γιατι δεν υπαρχει λογος απλα. Μια σταγονα στον ωκεανο το ολο ζητημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια σταγονα στον ωκεανο το ολο ζητημα.

 

Ε όχι και μια σταγόνα. Δεν είμαστε μίζεροι και φτωχαδάκια. Στην πραγματικότητα μας τρέχουν τα λεφτά από τα πατζάκια. Μη κοιτάς που δεν το δείχνουμε. Που και που άμα λάχει τα βγάζουμε και φωτογραφία για upload. Κάνουμε και διαγωνισμό για το ποιος μπορεί να βάλει τα διπλά στο τραπέζι. Μεταξύ μας αυτά έτσι?

 

Η Sony πρέπει να φάει πρόστιμο για μονοπωλιακές τακτικές. Άκου εκεί αύξηση κιόλας. Το ξέρεις ότι στο εξωτερικό ψωνίζουν από Gearbest? Εμείς τι είμαστε? Κορόιδα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πορεία για PS+ πάντως (γι αυτό συζητάμε στο θέμα) ακόμα δεν έχω δει σε καμία χώρα αυτό είναι αλήθεια. Μάλλον στην Ελλάδα θεωρείται τόσο βασικό κοινωνικό αγαθό. Μαζί με τον ΕΝΦΙΑ και το ΦΠΑ. Έχουν την ίδια βαρύτητα όλα αυτά. Τι να το κάνεις το σπίτι σου χωρίς ούτε μια online συνδρομή βρε αδερφέ να ξεσκάς λίγο.

 

Αντίστοιχα αφού δεν μπορώ να αγοράσω κατσίκα, να κατεβάσουν τιμή γιατί έχει ο γείτονας και θέλω κι εγώ. Δεν κατάλαβα, γιατί να κυκλοφορεί ο άλλος πχ με Ferrari?? Εγώ στο πηγάδι κατούρησα? Να ρίξουν τιμές τώρα.

 

 

Και η Sony και η κάθε Sony καλά θα κάνει να κοιτάζει τι γίνεται εδώ στην Ελλάδα για τις online υπηρεσίες. Τόσα χρόνια μπορεί να τρώγαμε αβέρτα αλλά τώρα δεν κουνιέται φύλλο. Δώστε μας δωρεάν multi τουλάχιστον να περάσουμε λίγο την ώρα μας.

Βρες δουλιτσα κανε φραγκακια να δεις τι ωραια που ειναι η ζωη. 

Εδω δεν κανεις πορεια για ενφια και φπα θα κανεις για το ps plus?

 

Η ferrari σε τι σε ενοχλει; Δικη σου ειναι ή σου πηρε τα λεφτα απο τη τσεπη για να την αγορασει; 

 

Σιγα μη σου δωσει δωρεαν multi τους servers ποιος θα τους πληρωσει εσυ; 

 

Βαρα καμια υπερωρια αν δεν σε φτανουν τα χρηματα για ps plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε ρε sony δωσε και σωσε.

Ακου εκει ακριβο το psplus ακριβο ειναι το κεφαλι μας.

Θελω ενφια 200% πανω & 50% φπα το ακουτε εσεις οι 300 εκει πανω; Ριξτε μας αβερτα. Θελω η sony να μη φαει προστιμο απο ΕΕ για μονοπωλιακες τακτικες οπως τρωει η google που εκμεταλευεται το λογισμικο της δινοντας το δωρεαν.

Θελω τα πανω κατω και τα κατω πανω.

Αφου μπορω εγω ας ψοφησουν οι κατσικες των αλλων.

Α και οποιος διαμαρτυρεται για το 1€ ή αυριο μεθαυριο για τα 5-10€ δεν εχει καταναλωτικη συνειδηση καθως οι εταιριες δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα αλλα ειναι ψεκασμενος, μιζερος, και φτωχαδακι οποιος διαμαρτυρεται και επαναστατης του καναπε.. Αμα δεν μπορει να παρει ενα ps plus το χρονο... Ε εχει αλλα προβληματα που καλο ειναι να τα κοιταξει.

Α και που ειστε στο εξωτερικο πληρωνουν τα παντα δεν υπαρχει εμπαργκο και δεν διαμαρτυρωνται για τιποτα παρα μονο να παρουν επιπλεον αυξηση και την παιρνουν οχι οπως εδω που πατε και δουλευεται 10 ωρες για 25€ και με μισα ενσημα αν ειστε τυχεροι.

Δεν γυρναει ολος ο κοσμος γυρω απο την ελλαδα και οποιος διαμαρτυρεται δεν εχει ζησει στο εξωτερικο που εκει δεν ψωνιζουν ποτε απο το gearbest & aliexpress αλλα ειναι πολιτισμενοι και πληρωνουν αβερτα και δεν πιστευουν σε ψεκασματα και χαραγματα.

Ειδατε εξαλλου καμια πορεια σε πολιτισμενες χωρες να βγαινουν στους δρομους να φωναζουν για μισθους κλπ; 

Μονο στην Ελλαδα του 2017 υπαρχουν αυτα και σε κανενα πακισταν, ινδια κλπ.  :shifty:

 

 

Το παραπανω ειναι πορισμα. Εισακουστηκε η αληθεια και εμπεδωθηκε. Να'στε καλα που με ξυπνησατε εμενα και αρκετους αλλους.

 

 

Βρες δουλιτσα κανε φραγκακια να δεις τι ωραια που ειναι η ζωη. 

Εδω δεν κανεις πορεια για ενφια και φπα θα κανεις για το ps plus?

 

Η ferrari σε τι σε ενοχλει; Δικη σου ειναι ή σου πηρε τα λεφτα απο τη τσεπη για να την αγορασει; 

 

Σιγα μη σου δωσει δωρεαν multi τους servers ποιος θα τους πληρωσει εσυ; 

 

Βαρα καμια υπερωρια αν δεν σε φτανουν τα χρηματα για ps plus.

 

Εκτός από τη Ferrari που ήταν δικό μου παράδειγμα.. μάλλον θα ταίριαζε καλύτερα να κάνεις quote το δικό σου μύνημα.

 

Εκτός εαν δεν έπιασα το irony.... Πολύ irony όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από τη Ferrari που ήταν δικό μου παράδειγμα.. μάλλον θα ταίριαζε καλύτερα να κάνεις quote το δικό σου μύνημα.

 

Εκτός εαν δεν έπιασα το irony.... Πολύ irony όμως.

Το παραπανω ειναι πορισμα. Εισακουστηκε η αληθεια και εμπεδωθηκε.  Τι δεν καταλαβαινεις. Πιο πολυ irony απο σενα δεν νομιζω.

 

Που και που άμα λάχει τα βγάζουμε και φωτογραφία για upload. Κάνουμε και διαγωνισμό για το ποιος μπορεί να βάλει τα διπλά στο τραπέζι. Μεταξύ μας αυτά έτσι?

 

Αλλα δεν καταλαβα τι σε χαλαει που εχω παραπανω χρηματα απο σενα ή που απλα μπηκα και απανταω με το ηθος σου;

Μαζι σου ειμαι.

Εγω τωρα θα ζηταω αυξηση στη τιμη του ps plus και οχι μειωση. Καταλαβα πως πρεπει να δινουν 1δις ευρω το χρονο για συντηρηση των servers τους και πως απο αυτα τα χρηματα μεχρι τωρα βαζανε και απο τη τσεπη τους γιαυτο αυξησαν και τη τιμη του οχι γιατι θελουν να κανουν world party.

 

Kαι εγω με τη σειρα μου θα αυξησω τις τιμες στο μαγαζι μου οχι γιατι θελω να κανω world party αλλα για να πληρωσω τους servers μου  και το σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά απο όλη αυτή την συζήτηση εδώ μέσα που μπορεί να χαρακτηριστεί και ως μικρό γκάλοπ βγάζουμε το ασφαλές συμπέρασμα ότι καλά έκανε η Sony και αύξησε τις τιμές της όπως και πολύ καλά κάνει που χρεώνει μια υπηρεσία που θα έπερπε να είναι δωρεάν.....επιβεβαιώνεται και η ρήση οτι :

" Τα κορόϊδα με πολυβόλο να τα σκοτώνεις ενα θα σκοτώνεις 10 θα φυτρώνουν....". Μην ξεχάσετε να κάνετε donate στην Sony για να συντηρεί τους server της εσείς οι ζάμπλουτοι που μόνο εσείς δουλεύετε και ξέρετε πως βγαίνει ο παράς και δίνετε συμβουλές και σε όλους εμάς τους φτωχομπινέδες που τα θελουμε όλα τσάμπα σαν δεν ντρεπόμαστε και εμείς λιγο......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παραπανω ειναι πορισμα. Εισακουστηκε η αληθεια και εμπεδωθηκε. Τι δεν καταλαβαινεις. Πιο πολυ irony απο σενα δεν νομιζω.

 

Αλλα δεν καταλαβα τι σε χαλαει που εχω παραπανω χρηματα απο σενα ή που απλα μπηκα και απανταω με το ηθος σου;

Μαζι σου ειμαι.

Εγω τωρα θα ζηταω αυξηση στη τιμη του ps plus και οχι μειωση. Καταλαβα πως πρεπει να δινουν 1δις ευρω το χρονο για συντηρηση των servers τους και πως απο αυτα τα χρηματα μεχρι τωρα βαζανε και απο τη τσεπη τους γιαυτο αυξησαν και τη τιμη του οχι γιατι θελουν να κανουν world party.

 

Kαι εγω με τη σειρα μου θα αυξησω τις τιμες στο μαγαζι μου οχι γιατι θελω να κανω world party αλλα για να πληρωσω τους servers μου και το σκρουτζ.

Δεν με χαλάει καθόλου να έχει κάποιος περισσότερα χρήματα από μένα... αυτό έλλειπε. Δεν καταλαβαίνω από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα. Αλλά τεσπα. Αν σε κάνει να κοιμάσαι πιο ήσυχος... ζηλεύω και χαλιέμαι.  :-D 

 

Επισης, δεν νομίζω ότι μας αφορά τι θα κάνεις εσύ με το μαγαζί σου... γιατί να μας ενδιαφέρει??

Το θέμα αφορά το PS+. Ειρωνικός ο τόνος σου, ειρωνικός κι ο δικός μου.

 

Περί ήθους όμως, αντί να λες χαζομάρες, θα μπορούσες να απαντήσεις λίγο σοβαρά σαν ενήλικος (νομίζω τουλαχιστον ότι είσαι ενηλικος) στα μηνύματα που έγραψα λιγο πιο πάνω.

 

Αλλά εφόσον δεν έχεις άποψη και σοβαρά επιχειρήματα, δεν πειράζει. Συνέχισε την επανάσταση.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά απο όλη αυτή την συζήτηση εδώ μέσα που μπορεί να χαρακτηριστεί και ως μικρό γκάλοπ βγάζουμε το ασφαλές συμπέρασμα ότι καλά έκανε η Sony και αύξησε τις τιμές της όπως και πολύ καλά κάνει που χρεώνει μια υπηρεσία που θα έπερπε να είναι δωρεάν.....επιβεβαιώνεται και η ρήση οτι :

" Τα κορόϊδα με πολυβόλο να τα σκοτώνεις ενα θα σκοτώνεις 10 θα φυτρώνουν....". Μην ξεχάσετε να κάνετε donate στην Sony για να συντηρεί τους server της εσείς οι ζάμπλουτοι που μόνο εσείς δουλεύετε και ξέρετε πως βγαίνει ο παράς και δίνετε συμβουλές και σε όλους εμάς τους φτωχομπινέδες που τα θελουμε όλα τσάμπα σαν δεν ντρεπόμαστε και εμείς λιγο......

Όντως θα έπρεπε να είναι δωρεάν όλα. Έχεις δίκιο. Πάω Βασιλόπουλο τώρα να πάρω νερό εμφιαλωμένο τζάμπα να ξεδιψασω, μιας και το νερό είναι αγαθό για όλους, αφού βρέχει παντού και τα ρυάκια, ποτάμια, κλπ είναι στη φύση... Πιστεύω ότι ο κος Βασιλοπουλος θα καταλάβει το επιχείρημα μου. Δεν είμαι εγώ κορόιδο να πληρώνω τους εμφιαλωτές, τους μεταφορείς, αυτούς που το βάζουν στα ράφια... ούτε κανένας βλάκας να ψωνίζω αυτό που δικαιωματικά μου ανήκει!!! Άντε πια!

 

Τι? ...δεν μπορώ να πάρω τζάμπα το νερό κε Βασιλοπουλε? Όχι το εμφιαλωμένο? Τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά ρε! Insomnia σήμερα δεν διάβασες!? Θα πάω Σκλαβενίτη!

 

Κε Σκλαβενίτη? Ούτε εσείς τζάμπα? Μα είστε με τα καλά σας?

 

Over and out... πολύ out όμως! Πάω για full moon...μπας και γυρίσουν τα μυαλά μου και ξεκοροιδεψω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά απο όλη αυτή την συζήτηση εδώ μέσα που μπορεί να χαρακτηριστεί και ως μικρό γκάλοπ βγάζουμε το ασφαλές συμπέρασμα ότι καλά έκανε η Sony και αύξησε τις τιμές της όπως και πολύ καλά κάνει που χρεώνει μια υπηρεσία που θα έπερπε να είναι δωρεάν.....επιβεβαιώνεται και η ρήση οτι :

" Τα κορόϊδα με πολυβόλο να τα σκοτώνεις ενα θα σκοτώνεις 10 θα φυτρώνουν....". Μην ξεχάσετε να κάνετε donate στην Sony για να συντηρεί τους server της εσείς οι ζάμπλουτοι που μόνο εσείς δουλεύετε και ξέρετε πως βγαίνει ο παράς και δίνετε συμβουλές και σε όλους εμάς τους φτωχομπινέδες που τα θελουμε όλα τσάμπα σαν δεν ντρεπόμαστε και εμείς λιγο......

Το συμπέρασμα εδώ είναι ότι η Sony είναι μια επιχείρηση που θέλει να αυξήσει τα κέρδη της όπως κάθε άλλη επιχείρηση σε αυτόν τον πλανήτη. Δυστυχώς η ευτυχώς έτσι λειτουργεί ο κόσμος και η οικονομία.

 

Εσείς οι συνειδητοποιημένοι καταναλωτές, μπορείτε να ψηφίσετε με το πορτοφόλι σας και να μην χρησιμοποιήσετε τις υπηρεσίες αυτές.

 

Εκτός αν η κλάψα στο Insomnia ρίξει τις τιμές... τι να πω?

 

Οι υπόλοιποι ούτε ζαμπλουτοι είμαστε ούτε είπαμε ότι μόνο εμείς δουλεύουμε, ούτε χαρήκαμε. Απλώς δεν μας κάνει εντύπωση το παραπάνω.

 

 

Εγώ έθεσα ένα απλό ερώτημα. Γιατί θα έπρεπε να είναι δωρεάν η συγκεκριμένη υπηρεσία?? Ακόμα σοβαρή απάντηση δεν πήρα πέρα από το "είναι δωρεάν στο PC" και ότι "είναι αυτονόητο".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά εφόσον δεν έχεις άποψη και σοβαρά επιχειρήματα, δεν πειράζει. Συνέχισε την επανάσταση.

Συνεχιζω την επανασταση μη υποστηριζοντας τη sony εδω και 10 χρονια. 

Ολα τα αλλα να ειχαμε να λεγαμε.

Εσυ τι θεση εχεις σε ολα αυτα ομως; Παθητικη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως θα έπρεπε να είναι δωρεάν όλα. Έχεις δίκιο. Πάω Βασιλόπουλο τώρα να πάρω νερό εμφιαλωμένο τζάμπα να ξεδιψασω, μιας και το νερό είναι αγαθό για όλους, αφού βρέχει παντού και τα ρυάκια, ποτάμια, κλπ είναι στη φύση... Πιστεύω ότι ο κος Βασιλοπουλος θα καταλάβει το επιχείρημα μου. Δεν είμαι εγώ κορόιδο να πληρώνω τους εμφιαλωτές, τους μεταφορείς, αυτούς που το βάζουν στα ράφια... ούτε κανένας βλάκας να ψωνίζω αυτό που δικαιωματικά μου ανήκει!!! Άντε πια!

 

Τι? ...δεν μπορώ να πάρω τζάμπα το νερό κε Βασιλοπουλε? Όχι το εμφιαλωμένο? Τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά ρε! Insomnia σήμερα δεν διάβασες!? Θα πάω Σκλαβενίτη!

 

Κε Σκλαβενίτη? Ούτε εσείς τζάμπα? Μα είστε με τα καλά σας?

 

Over and out... πολύ out όμως! Πάω για full moon...μπας και γυρίσουν τα μυαλά μου και ξεκοροιδεψω!

 

αντηλιακό να μην ξεχάσεις να πάρεις πριν βγεις στο full moon και ο Σκλαβενίτης και ο Βασιλόπουλος έχουν.......αντε και καλά μυαλά!!!!

 

φιλικά πάντα χιουμοράκι κάνω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...