Προς το περιεχόμενο

TV season 2017-2018


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

που τα διαβαζεις τα θετικα σχολια για το dark? γιατι βλεπω ψιλοθαψιμο στο μετακριτικ...

εχω δει τα 2 πρωτα, για μενα ειναι παρα πολυ καλη σειρα thus far..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

θυμιζει λιγο tο Pulse  λιγο τα γιαπωνεζικα,λιγο SP. βασικα λιγο απ ολα που χουνε να κανουνε σχεση με ghosts..Βλεπεται η σειρα,αλλα μη περιμενεις τιποτα γουαω.απλα τα εφε ωρες ωρες ειναι για τα μπαζα,και μονο καμια σκηνη να τη λες creepy .
ο πρωτ πιο αδιαφορος πεθαινεισ

 

ειδα ενα επεισοδιο δεν αντεξα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Runaways ειναι σκετη απογοητευση αν εχεις διαβασει τα comic. Ειναι λες και έχουν πάρει τα ονοματα και τις υπερδυνάμεις των μελων με ενα ρεζουμε της ιστορίας τους.

Το βλεπω μεν (μαζοχιστικα λιγο) επειδη αγαπουσα το κομικ, αλλα...

 

Το Gifted ειναι λιγο πιο οoriginal (αφου δεν υπαρχει αναλογο comic αν θυμαμαι καλα), θυμιζει αμυδρά Heroes αλλα και παλι δεν ειναι κατι εξαιρετικο. Ευτυχώς δεν εχει το teen drama στοιχειο του Runaways που με κάνει ανα διαστήματα να θελω να σπασω την οθονη :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

βλεπει καποιος riverdale? εχω πορωθει με archie αν και πολυ teen η φαση θα αρχισω και τα comics, θα βγει και η σαμπρινα φετο οποτε win-win

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ελα ρε απο τα κομιξ με τον Αρτσι ειναι η σειρα; δεν το ξερα. ωραια. ο Jughead τρωει συνεχεια burgers στη σειρα; :lol:

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, KilliK είπε

ελα ρε απο τα κομιξ με τον Αρτσι ειναι η σειρα; δεν το ξερα. ωραια. ο Jughead τρωει συνεχεια burgers στη σειρα; :lol:

ναι! ειναι πολυ teen αλλα μου αρεσει το στορυ, jughead <3, μη περιμενεις αριστουργημα αλλα βλεπεται παρα πολυ ωραια αν και teen, δεν εχω βαρεθει καθολου σε 13 επς 

και ερχεται και η sabrina οποτε θα εχουμε σιγουρα crossover :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...