Προς το περιεχόμενο

O Philippe Starck μας δίνει μια πρώτη γεύση από το Mi Mix 2 της Xiaomi


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηδη τα κινητα μοιαζουν ολα μεταξυ τους, οταν πλεον θα ειναι μονο οθονη, και εχουμε ηδη παρει ολοι απο ενα, εστω σε 3-4 χρονια, πως θα "πουλησουν" νεα κινητα? Μονο λογω νεωτερων cpu/ram κλπ?

 

Ηδη τα κινητα μοιαζουν ολα μεταξυ τους, οταν πλεον θα ειναι μονο οθονη, και εχουμε ηδη παρει ολοι απο ενα, εστω σε 3-4 χρονια, πως θα "πουλησουν" νεα κινητα? Μονο λογω νεωτερων cpu/ram κλπ?

 

 

Τοτε φιλε θα ξαναβαλουν bezelαρες τερατα κ ολοι εμεις θα τρεξουμε να πληρωσουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Είναι ποιο ωραίο απο το s8.

Ομως δεν έχει card slot, δεν ειναι αδιάβροχο, δεν εχει bt5 και θα ειναι μικρή η διαφορά τιμής με το s8.

Οπότε δεν αγοράζω κανένα από τα δύο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα υπαρχει και ενας που θα πει -οτι να ναι-

αυτο ειναι το μονο σιγουρο αλλα δυστηχως ο καθενας μιλα με οτι πιστευει η οτι εχει ζησει απο εμπειρια

 

Αυτό που το πετατε κάθε τρείς και λίγο αν θίξουμε λίγο τις κινέζικες εταιρίες με ξεπερνάει.

σε προσωπικο επιπεδο να σου απαντησω μιας και η παραθεση σου ηταν στον πλυθηντικο..

ουτε παιρνω ποσοστα ουτε δουλευω για καποια τεχνολογικη εταιρεια ουτε ειμαι fanboy απλα ειναι κουραστικο να βλεπεις τον καθε καρμιρι να σου λεει φουμαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε ξανά κινέζο. Μου στείλανε χαλασμένο ταμπλετ το έστειλα πίσω και μου λένε χάθηκε στη πορεία ενώ εχω αποδεικτικά οτι παραλήφθηκε απο Royal Mail. Ποτε ξανά.

μαλλον δεν εχεις καποια θεση εδω για να μιλας για κινεζιες όταν αναφερομαστε στην Xiaomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε ξανά κινέζο. Μου στείλανε χαλασμένο ταμπλετ το έστειλα πίσω και μου λένε χάθηκε στη πορεία ενώ εχω αποδεικτικά οτι παραλήφθηκε απο Royal Mail. Ποτε ξανά.

 

Αυτη την λογικη δεν την καταλαβα ποτε...

 

Περνει καποιος πλυντηριο BOSCH δουλευει απροβληματιστα για 10 χροναι....βγαζει το συμπερασμα οτι τα BOSCH ειναι τα καλυτερα επειδη ειχε ενα πλυντηριο που εβγαλε 10 χρονια...

 

Περνουν ενα κινητο μεσω ιντερνετ και αντιμετωπιζουν προβλημα...ολα τα κινετα μεσω ιντερνετ θα εχουν προβλημα.

 

Δεν βγαινει συμπερασμα για το αν κατι ειναι καλο ή κατι πρεπει να το αποφευγουμε απο μια προσωπικη εμπειρια.

 

Εχω δει απειρες φορες παρε τον ταδε επεξεργαστη/μητρικη/καρτα γραφικων γιατι την εχω εγω και εχει βγει σκυλι...

 

Για να βγει  σωστο συμπερασμα θελει μεγαλα νουμερα περιπτωσεων και οποιαδηποτε αλλη αποψη απλα ειναι παραπληροφορηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα! Μανία όλοι με τα ανύπαρκτα bezels. Έλεος πια. Προσπερνώντας και αυτό θα πω ότι καιρός έχουμε να δούμε κάτι πραγματικά διαφορετικό με κάτι με προχωρημένη τεχνολογία. Τα ανύπαρκτα bezels είναι πατέντα της sharp και είναι χρόνια πίσω. Θέλω να δω κάτι καινούριο κάτι διαφορετικό.

 

Κρίμα. Και η xiaomi μπήκε στο γκρουπ apple/samsung. Και είχα όνειρα για αυτή την εταιρία.

 

Είμαι περίεργος ποιος θα συγχωνεύσει ποιον στο μέλλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο μειονέκτημα που έχουν αυτές οι συσκευές είναι το ανύπαρκτο κουμπι home button.

Σκέψου να κάνεις επαναφορά της αρχικής οθόνης ( οταν κάποια στιγμή σου κολλήσει)στον τοίχο του σπιτιού σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο στο σχεσδιαστή , αλλά νομίζω οτι και από την πρώτη γενιά έπρεπε να είναι φτηνότερα.Μην ξεχναμε οτι έχουν δρόμο οι καθαρά κινέζοι μεχρι να παρέχουν ότι και οι άλλοι και ειδικά στην Ευρώπη.Βέβαια είναι σε καλό δρόμο αλλά δεν φτάνει για να αποχωριστώ το s8 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...