Προς το περιεχόμενο

Διαδικασία έκδοσης ΑΜΑ-λογαριασμός τραπέζης


Mikelpcpro_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά επειδή τώρα έχω πιάσει δουλειά και από δευτέρα θα τρέχω στο ικα για τα κωλ@χαρτα αμα θέλω να μου πείτε τι ακριβός θα χρειαστώ και για άνοιγμα λογαριασμού τραπέζης για μισθοδοσία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πρόσληψη, εκκαθαριστικό, ταυτότητα, χαρτί ότι σου ανήκει ο αριθμός κινητού που δίνεις, απόδειξη από ΔΕΗ, νερό ή μισθωτήριο για να δείξεις που μένεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα και στο google απλά μπορεί να έχει αλλάξει κάτι μέχρι τώρα 


Νομίζω πρόσληψη, εκκαθαριστικό, ταυτότητα, χαρτί ότι σου ανήκει ο αριθμός κινητού που δίνεις, απόδειξη από ΔΕΗ, νερό ή μισθωτήριο για να δείξεις που μένεις. 

όταν λες χαρτί που μου ανήκει ο αριθμός? θα πάω στην vodafone θα ζητήσω αντίγραφο από τα στοιχεία μου? δεν έχω αποδεικτικό διεύθυνσης και σε λογαριασμό viva που έκανα για αποδεικτικό έστειλα βεβαίωση ΑΦΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα και στο google απλά μπορεί να έχει αλλάξει κάτι μέχρι τώρα 

όταν λες χαρτί που μου ανήκει ο αριθμός? θα πάω στην vodafone θα ζητήσω αντίγραφο από τα στοιχεία μου? δεν έχω αποδεικτικό διεύθυνσης και σε λογαριασμό viva που έκανα για αποδεικτικό έστειλα βεβαίωση ΑΦΜ

Αν έχεις σύνδεση με το λογαριασμό είσαι οκ νομίζω, αν έχεις καρτοκινητό πας στην εταιρεία σου και τους λες ότι θέλεις χαρτί για άνοιγμα λογαριασμού. Με το αποδεικτικό διεύθυνσης ίσως χρειαστεί Υ/Δ ότι σε φιλοξενεί κάποιος αν δεν έχεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις σύνδεση με το λογαριασμό είσαι οκ νομίζω, αν έχεις καρτοκινητό πας στην εταιρεία σου και τους λες ότι θέλεις χαρτί για άνοιγμα λογαριασμού. Με το αποδεικτικό διεύθυνσης ίσως χρειαστεί Υ/Δ ότι σε φιλοξενεί κάποιος αν δεν έχεις. 

έχω κάνει πριν μερικές μέρες το κινητό μου καρτοπρογραμμά υπάρχει πιθανότητα για να μου κάνουν το χαρτί που λες? επίσης πρώτα πρέπει να πάω για των λογαριασμό τραπέζης και μετά το αμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω κάνει πριν μερικές μέρες το κινητό μου καρτοπρογραμμά υπάρχει πιθανότητα για να μου κάνουν το χαρτί που λες? επίσης πρώτα πρέπει να πάω για των λογαριασμό τραπέζης και μετά το αμα ?

Αν έρχεται λογαριασμός με τα στοιχεία νομίζω δεν χρειάζεται άλλο χαρτί, αν δεν έρχεται λογαριασμός μάλλον θα πρέπει να το βγάλεις. Δεν είναι τίποτα, σε μισό λεπτό το παίρνεις. ΑΜΑ δεν θυμάμαι να ζητάει η τράπεζα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έρχεται λογαριασμός με τα στοιχεία νομίζω δεν χρειάζεται άλλο χαρτί, αν δεν έρχεται λογαριασμός μάλλον θα πρέπει να το βγάλεις. Δεν είναι τίποτα, σε μισό λεπτό το παίρνεις. ΑΜΑ δεν θυμάμαι να ζητάει η τράπεζα. 

Μάλιστα βεβαίωση εργοδότη να έχω στο νου μου και να πάω να μου βγάλουν το χαρτί που μου λες γιατί ο λογαριασμός έρχεται ηλεκτρονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες έχω μια απορία είδα τι δικαιολογητικά θέλει για λογαριασμό τραπέζης και θέλει εκκαθαριστικό για εισόδημα έχω δεν έχω ακόμα κάνει φορολογική δήλωση πως θα κάνω και που την δήλωση περί μη υποχρέωσης φορολογικής δήλωσης? πείτε μου άμεσα σας παρακαλώ πολύ.! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...