Προς το περιεχόμενο

Φήμες για παρουσίαση του iPhone 8 στις 12 Σεπτεμβρίου και για κυκλοφορία στις 22/9


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως το design του iphone 8 μου αρεσει πολυ ,μου θυμιζει ιταλικες μοτοσυκλετες που εχουν μια ιδιαιτερη οχι ευπεπτη ομορφια

 

δεν ειμαι απο αυτους που εχουν σε εκτιμηση την apple κ τους θιασωτες της αλλα πιστευω οτι στο 8αρι εχουν κανει μελετημενη κ νεωτεριστικη δουλεια

Που το είδες ρε θηρίο?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καποιοι θα χρειαστουν χαρτομαντηλα νομιζω την τριτη (η παρουσιαση με τα νεα χαρακτηριστικα θα ειναι copy paste της παρουσιασης της samsung to 2014-2015) :P

.

Άλλοι μάλλον θα χρειαστούν περισσότερα χαρτομάντιλα από ότι κρατάνε τώρα όταν δουν το νέο Α chip με το νέο iOS εν δράση ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

Άλλοι μάλλον θα χρειαστούν περισσότερα χαρτομάντιλα από ότι κρατάνε τώρα όταν δουν το νέο Α chip με το νέο iOS εν δράση ...

αν ειναι μονο αυτα ναι θα τα χρειαστω απο το πολυ γελιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και περσυ μου το λεγανε αυτο

 

Και πήρες θάρρος ε?   :P

 

Οκ, γνωρίζω πως έχεις έτοιμα κειμενάκια για να ποστάρεις άσχετα με το τι θα παρουσιάσει η apple. Απλά το διασκεδάζω κι εγώ τώρα με το τρολλάρισμα για να περάσουν οι ώρες μέχρι την Τρίτη! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πήρες θάρρος ε?   :P

 

Οκ, γνωρίζω πως έχεις έτοιμα κειμενάκια για να ποστάρεις άσχετα με το τι θα παρουσιάσει η apple. Απλά το διασκεδάζω κι εγώ τώρα με το τρολλάρισμα για να περάσουν οι ώρες μέχρι την Τρίτη! 

ετοιμα κειμενακια δεν εχω ,ειμαι σιγουρος ομως οτι θα γραψω οτι τα 7s θα ειναι με την απαρχαιομενη led οθονη στο ιδιο καλουπι με το 6 και για το Χ σιγουρα θα γραψω ,εσεις οι apple fun που κατηγορειτε επι 3 χρονια  της oled οθονες και την ασυρματη φορτιση τι εχετε να πειτε τωρα?ασχολιαστο δεν θα περασει σιγουρα η τιμη της μικρης  αχρηστης χωρητικοτητας με το μεσαιο αλλα μεγαλης χωρητικοτητας (αχρηστη για τους περισσοτερους)και ακρβο ,χμμμ να σκεφτω αλλα οκ τριτη κοντη γιορτη ,μονο μια παρακληση ,μετα την παρουσιαση ολοι εδω ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετοιμα κειμενακια δεν εχω ,ειμαι σιγουρος ομως οτι θα γραψω οτι τα 7s θα ειναι με την απαρχαιομενη led οθονη στο ιδιο καλουπι με το 6 και για το Χ σιγουρα θα γραψω ,εσεις οι apple fun που κατηγορειτε επι 3 χρονια  της oled οθονες και την ασυρματη φορτιση τι εχετε να πειτε τωρα?ασχολιαστο δεν θα περασει σιγουρα η τιμη της μικρης  αχρηστης χωρητικοτητας με το μεσαιο αλλα μεγαλης χωρητικοτητας (αχρηστη για τους περισσοτερους)και ακρβο ,χμμμ να σκεφτω αλλα οκ τριτη κοντη γιορτη ,μονο μια παρακληση ,μετα την παρουσιαση ολοι εδω ετσι?

Ότι και να γράψεις, με όσο απαρχαιομένη οθόνη και να έχει, όλοι εμείς οι apple fun είμαστε έτοιμοι να βάλουμε το χέρι στην τσέπη και να τα σκάσουμε γιατί γουστάρουμε όσο ακριβό και να είναι  :blink:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να γράψεις, με όσο απαρχαιομένη οθόνη και να έχει, όλοι εμείς οι apple fun είμαστε έτοιμοι να βάλουμε το χέρι στην τσέπη και να τα σκάσουμε γιατί γουστάρουμε όσο ακριβό και να είναι  :blink:

σας ειπε κανεις να μην τα σκασετε? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

4k video @60fps!

 

1080p HD at 240 fps 480 MB with 1080p HD at 240 fps

 

4K at 24 fps (Footer) 270 MB with 4K at 24 fps (film style) (HEVC Footer) 135 MB with 4K at 24 fps (film style)

 

4K at 60 fps (Footer) 450 MB with 4K at 60 fps (higher resolution, smoother) (HEVC Footer) 400 MB with 4K at 60 fps (higher resolution, smoother)

 

https://9to5mac.com/2017/09/08/ios-11-gm-d22-iphone-8-details/

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχει ακουστει εδω και καιρο για το 4k@60fps, ειναι ισως το μονο feature που θα ηθελα να ισχυει ετσι ωστε να πιεστουν και οι υπολοιποι να το βαλουν επιτελους.. Ο ανταγωνισμος ειναι καλο πραγμα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εμείς που δεν μπορούμε να το αγοράσουμε, ας κάνουμε υπομονή μέχρι να το φέρει κάποιο πολυκατάστημα. Στο μεταξύ, όλο και κάποιος τουρίστας θα το έχει. Τραβάτε στο αεροδρόμιο και κοιτάτε τις οθόνες ότι και καλά ψάχνετε την πτήση σας. Μπορείτε να φανείτε τυχεροί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...