Προς το περιεχόμενο

Αγορά από gear Best


Kyriakos131211

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα . Θέλω να κάνω μια αγορά από gear Best , ένα drone της xiaomi

Με ποιον τρόπο αποστολής πρέπει να μου το στείλουν ώστε να μην έχω θέματα με τελωνία ;

Ή δεν την γλυτώνω την φαρμακερί ;

Ευχαριστώ πολύ . 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λα φαρμακερι να την αποφυγεις δυσκολο να στο εγγυηθει οποιοσδηποτε, μπορεις να επιλεξεις eu priority express και να προσευχηθεις. απ΄ο,τι διαβαζω εως τωρα οσα ερχονται ετσι περνανε χωρις τελωνειο. απο την αλλη, αυτα αλλαζουν χωρις προειδοποιηση

 

δες καλυτερα το σχετικο θεμα http://www.insomnia.gr/topic/471924-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%87%CF%8E%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%8C%CF%82-%CE%B5%CE%B5-%CF%8C%CF%81%CE%B9%CE%BF-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B1-%CE%BC%CE%B7%CE%BD-%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%8E%CF%83/page-433

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους να δηλωσουν οσο πιο χαμηλη τιμη γινεται στο πακετο(49$ νομιζω θα δηλωσουν) και ζητα τους να το τυλιξουν σαν δωρο(γιατι συνηθως τετοια πακετα δε τα κοιτανε στα τελωνεια). Παντα αυτο κανω και δεν εχω πληρωσει τιποτα στα τελωνεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους να δηλωσουν οσο πιο χαμηλη τιμη γινεται στο πακετο(49$ νομιζω θα δηλωσουν) και ζητα τους να το τυλιξουν σαν δωρο(γιατι συνηθως τετοια πακετα δε τα κοιτανε στα τελωνεια). Παντα αυτο κανω και δεν εχω πληρωσει τιποτα στα τελωνεια.

 

Αυτά δεν περνάνε πλέον, δυστυχώς αυτά μας φάγανε και πλέον το 'χουν πάρει σχεδόν εκδικητικά και όχι απλά περνάνε τα πάντα, αλλά βαράνε και στο κεφάλι στους δασμούς. Απλά επειδή ο όγκος των δεμάτων είναι τεράστιος και οι υπάλληλοι λίγοι (και άρα οι αναμονές ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ), από καθαρή κωλοφαρδία παίζει κάνα δέμα να μην περάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους να δηλωσουν οσο πιο χαμηλη τιμη γινεται στο πακετο(49$ νομιζω θα δηλωσουν) και ζητα τους να το τυλιξουν σαν δωρο(γιατι συνηθως τετοια πακετα δε τα κοιτανε στα τελωνεια). Παντα αυτο κανω και δεν εχω πληρωσει τιποτα στα τελωνεια.

αυτα δεν τα λαμβανουν υπ'οψιν τους εδω και χρονια, ο λογος που δεν εχεις πληρωσει ειναι απλα επειδη δεν ασχοληθηκαν. κατι που δεν ισχυει πλεον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...