Προς το περιεχόμενο

Laptop HP EliteBook 820 G3, 12.5" οθόνη Full HD IPS, επεξεργαστής i5-6200U, RAM 8 GB, SSD 128 GB, Windows 7 Pro + 3 δώρα 501 € [ΤΕΛΟΣ]


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γιατί δεν αφαιρείται το λίνκ? Στάμπα διαφήμιση γίνεται χωρίς να υπάρχει προσφορά. Ξεκάθαρα από τη στιγμή που πέντε λεπτά μετά την ανάρτηση η τιμή είχε αλλάξει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχουν κανει και αλλες φορες. Επομενως το λαθος ειναι οποιου ανοιγει θεμα απο ενα μαγαζι που το εχει κανει 2-3 φορες.

Ετσι το βλεπω εγω, αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη.

 

Πολλές φορές αναρωτιέμαι γιατί κάποια καταστήματα δεν έχουν μπει ακόμα στην μαύρη λίστα. Τόσο το συγκεκριμένο κατάστημα, όσο και άλλα καταστήματα που έχουν κάνει σύστημα τέτοιου είδους απαράδεκτες πρακτικές(τρανό παράδειγμα το public), συνεχίζουν να υπάρχουν στην παρούσα κατηγορία ενώ δεν θα έπρεπε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που ρωτάω κιόλας δηλαδή ρε συ φίλε manosfp αλλλα πόσα πήρες τελικά;

 

Πιο πάνω λες ότι θα σου "ΤΑ στείλουν" στα 500 (δηλαδή για να λες "τα" είναι παραπάνω από ένα τα κομμάτια). Μετά λες ότι πήρες κι ένα ακόμα. Τόση ανάγκη σε 12,5" λαπτοπ αποκτήσατε σήμερα ξαφνικα και τα παίρνετε 10-10;

 

Δικιά σου είναι η τσέπη φυσικά και δεν μου πέφτει λόγος και ούτε έχω πρόθεση να διαπληκτιστω με κανέναν ΑΛΛΑ όταν το κατάστημα έχει φερθεί έτσι δεν νομίζω ότι είναι και το καλύτερο να βγαίνει κάποιος και να λέει ότι πήρε μια ντουζίνα.

 

Φιλικά πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνει πάλι διαθέσιμο, πληροφορήθηκα ότι έχουν αρκετά κομμάτια που θα διατεθούν στην τιμή της προσφοράς (501 €), εκτός και αν παραγγέλθηκαν 10-10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που ρωτάω κιόλας δηλαδή ρε συ φίλε manosfp αλλλα πόσα πήρες τελικά;

 

Πιο πάνω λες ότι θα σου "ΤΑ στείλουν" στα 500 (δηλαδή για να λες "τα" είναι παραπάνω από ένα τα κομμάτια). Μετά λες ότι πήρες κι ένα ακόμα. Τόση ανάγκη σε 12,5" λαπτοπ αποκτήσατε σήμερα ξαφνικα και τα παίρνετε 10-10;

 

Δικιά σου είναι η τσέπη φυσικά και δεν μου πέφτει λόγος και ούτε έχω πρόθεση να διαπληκτιστω με κανέναν ΑΛΛΑ όταν το κατάστημα έχει φερθεί έτσι δεν νομίζω ότι είναι και το καλύτερο να βγαίνει κάποιος και να λέει ότι πήρε μια ντουζίνα.

 

Φιλικά πάντα.

Το "ΤΑ" το έβαλα γιατί δεν είναι μόνο λαπτοπ αλλά και περιφερειακά. Αφού λοιπόν ΤΑ παράγγειλα για μένα, ΤΑ ξαναπαράγγειλα για μια φίλη. Σύνολο 2 λαπτοπ, 2 θήκες, 2 σκληροί, 2 βάσεις. Ελπίζω να σε κάλυψα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5ρι επεξεργαστη full hd 8 ραμ και ssd ++τα δώρα που κοστιζουν γυρω στο 70ρι(δλδ 430 για το λαπτοπ) δυσκολα να βρεθει ξανα εστω και με 10αρα οθονη.Τα εχουμε πει και στο νημα με τα λάπτοπ.Που στο κατω κατω ολοι εχουν ενα μονιτορ σπιτι παιζεις με διπλη οθονη και εισαι πασας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδια δεν τα χαριζουν κιολας με τα 500€ ωστε να τρεξουμε.

 

Οποιος ηθελε λαπτοπακι 12.5" παιρνει ενα τεμαχιο η δυο ξερωγω.

Και στα 600 πάλι προσφορά είναι γι' αυτούς που ξέρουν, απλώς ο τρόπος που διακυμάνθηκε η τιμή δεν ήταν και ο πλέον αρμοστός για ένα κατάστημα που ομολογουμένως συνεχώς εξελίσσεται με τιμές πολλές φορές ίδιες οι κατώτερες από ομοειδή καταστήματα μεγάλων χωρών της Ευρώπης, σίγουρα στα υπέρ τους πάντως η σχεδόν άμεση επαναφορά της τιμής σ' αυτήν της προσφοράς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...