Προς το περιεχόμενο

Επισκευη αρβυλων


Xor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά.

 

ψάχνω να επισκευάσω αυτές τις αρβύλες, η τιμή αγοράς τους ήταν 80 ευρώ και το αναφέρω για να μπορεί να προταθεί κάτι λογικό σε τιμή. Έψαξα στο internet και τις επισκευάζουν με 60 70 ευρώ που δεν συμφέρει. Έχει κάποιος κάτι να μου προτείνει Προτιμώ κοντά στην θεσσαλονίκη αλλα δεν αποκλείω κάτι.

αυτο ειναι το προβλημα και στις δυο αρβυλες, δεξια και αριστερα.

 

Link.png Site:

 


 

ευχαριστώ εκ των προτερων οποιον μπήκε στον κόπο να διαβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ζημιά φαίνεται να είναι στο μαύρο εξωτερικό το οποίο δεν είναι δέρμα και είναι κολητό-

πρεσαριστό στη σόλα και ραφτό από την πάνω πλευρά.

 

Σίγουρα φτιάχνεται αλλά το πρεσαριστό-κολητό με τα μηχανήματα που έχουν οι τσαγκάρηδες δεν θα σου

κρατήσει και πολύ και νομίζω δεν αξίζει τον κόπο να πληρώσεις ένα σκασμό λεφτά.

 

Από την άλλη 60-70 πολλά σου ζήτησε.

Ρώτησα στη Αθήνα για ένα ζευγάρι ναυτικό chicago και μου είπαν για αλλαγή στις δύο  σόλες 30 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ζημιά φαίνεται να είναι στο μαύρο εξωτερικό το οποίο δεν είναι δέρμα και είναι κολητό-

πρεσαριστό στη σόλα και ραφτό από την πάνω πλευρά.

 

Σίγουρα φτιάχνεται αλλά το πρεσαριστό-κολητό με τα μηχανήματα που έχουν οι τσαγκάρηδες δεν θα σου

κρατήσει και πολύ και νομίζω δεν αξίζει τον κόπο να πληρώσεις ένα σκασμό λεφτά.

 

Από την άλλη 60-70 πολλά σου ζήτησε.

Ρώτησα στη Αθήνα για ένα ζευγάρι ναυτικό chicago και μου είπαν για αλλαγή στις δύο  σόλες 30 ευρώ.

ευχαριστώ και τους 2 σας για τις απαντήσεις. αυτο που λες παππου πάνω κάτω είναι αν το καλοσκεφτείς ( παπούτσι / αρβυλα ) μάλλον πάω στα ίδια λεφτά, παρόλα αυτά μπορείς να βρείς μήπως κάποιο τρόπο επικοινωνίας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα μπορεις να παρεις κατι πιο ποιοτικο απο το να φτιαξεις αυτες που θα ειναι τεχνολογικα πιο καινουριο και πιο ελαφρυ και ας σου κοστισει παραπανω.υπαρχει παντα και τα κρατας και οσο αντεξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ και τους 2 σας για τις απαντήσεις. αυτο που λες παππου πάνω κάτω είναι αν το καλοσκεφτείς ( παπούτσι / αρβυλα ) μάλλον πάω στα ίδια λεφτά, παρόλα αυτά μπορείς να βρείς μήπως κάποιο τρόπο επικοινωνίας; 

Το τσαγκαράδικο που ανέφερα βρίσκεται Αθήνα στη οδό Ευριπίδου και κοντά στην οδό Αθηνάς,δεν έχω αυτή τη 

στιγμή άλλα στοιχεία και δεν ξέρω πότε θα κατέβω κέντρο γιατί μένω 15 χιλιόμετρα πιο έξω.

Είχα φτιάξει 2-3 παπούτσια (μικροεπισκευές σε γυκαικεία) γιατί είχε καλίτερη τιμή από τα εδώ που μένω.

 

Για δες και εδώ  http://www.army-market.gr/index.php?cPath=28_46

 

Έχει φτηνά και καλά άρβυλα.Είχα πάρει ένα για για δουλειές στην επαρχία και είναι σκυλιά σε σκληρές συνθήκες

(χώματα - κλαριά) κ.λ.π. και πολύ ελαφριά (όχι σαν αυτά που είχαμε φαντάροι)

Μόνο που θέλουν συχνά καθάρισμα - βάψιμο (τα δικά σου από ότι βλέπω δεν ξέρουν από βερνίκι) :-D  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσαγκαράδικο που ανέφερα βρίσκεται Αθήνα στη οδό Ευριπίδου και κοντά στην οδό Αθηνάς,δεν έχω αυτή τη 

στιγμή άλλα στοιχεία και δεν ξέρω πότε θα κατέβω κέντρο γιατί μένω 15 χιλιόμετρα πιο έξω.

Είχα φτιάξει 2-3 παπούτσια (μικροεπισκευές σε γυκαικεία) γιατί είχε καλίτερη τιμή από τα εδώ που μένω.

 

Για δες και εδώ  http://www.army-market.gr/index.php?cPath=28_46

 

Έχει φτηνά και καλά άρβυλα.Είχα πάρει ένα για για δουλειές στην επαρχία και είναι σκυλιά σε σκληρές συνθήκες

(χώματα - κλαριά) κ.λ.π. και πολύ ελαφριά (όχι σαν αυτά που είχαμε φαντάροι)

Μόνο που θέλουν συχνά καθάρισμα - βάψιμο (τα δικά σου από ότι βλέπω δεν ξέρουν από βερνίκι) :-D  :lol:

χαχαχαχ απο τιποτα δεν ξερουν! Σας ευχαριστω και παλι παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα για κοίτα το http://tsagaradiko.webnode.gr/?fb_ref=Default . Είναι στα Κάτω Πατήσια στην οδό Γιάνναρη. Στο site του όπως και στο Facebook έχει φωτογραφίες απο δουλειές του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...