Προς το περιεχόμενο

Η Huawei προσπέρασε την Apple και είναι η 2η μεγαλύτερη εταιρεία smartphones στον κόσμο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ Αγγλικά τα διαβάζω.

Κινέζικα δεν γνωρίζω,

Ρώτα όμως το μήλο σου.

Αυτό θα ξέρει.

Αμα δε κανω λαθος Σαομι διαβαζεται. Ολα τα ξενα καναλια στο yt (pocketnow, android authority) ετσι το προφερουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πίστευα ποτέ ότι μπορεί να υπάρχουν τόσοι haters για μια εταιρεία . Είναι απλό δεν σας αρέσει μην την προτιμήσετε ρε παιδιά. Πήγα πρώτη φορά σε iOS το καλοκαίρι κ δεν ξαναγυρναω σε android γτ μου φαίνεται κακό σαν λειτουργικό . Αυτό σημαίνει ότι όντως είναι ; όχι βέβαια απλά εμένα δεν μου κάνει. Όποτε πάρτε όλοι ότι σας καλύπτει κ αφήστε τις συγκρίσεις . Το ότι η Apple είναι κορυφή δεν αναιρεί το γεγονός πως υπάρχουν κ άλλες επιλογές έστω κ υποδεέστερες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα τη συσκευή για να καταλάβει πως πήγα σε αντροιντ. Και σαν συσκευή κατουραει το iPhone 6, και το 7, και το 8 και το 9

Εννοείται, 4x τετρακίνηση. Το καινούργιο iPhone X (που θα βγει) πως το κόβεις? Μπορεί να συγκριθεί με το 4x?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα εχω το iPhone 6 plus,την δουλεια του την κανει αλλα μεχρι εκει...η apple πρεπει να παρουσιασει κατι πολυ μεγαλο για να ξεπερασει την samsung...(οχι οτι ειναι πισω)για μενα τα τελευταια 3 χρονια η samsung εχει ανεβει πολυ!Περιμενω ετσι να ανεβει η huawei αλλα και η xiaomi που και οι δυο ειναι πολυ ανερχομενες εταιρειες!!Εγω προσωπικα θα γυρισω σε android διοτι με βολευει πιο πολυ σαν λογισμικο παρολο που με βοηθησε το iPhone σε μεταφορες αρχειων σε ipad και imac....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα να σας δω όλους εσας που λέτε ότι το mate 9 ή το xiaomi 4x κατουρανε ακόμα και το "iphone 9", όταν σε μερικά χρόνια από τώρα το iphone 6s θα τρέχει αρκετά γρήγορα για την ηλικία του με σωστή υποστήριξη, ενώ τα mate 9 και xiaomi 4x κλπ, θα σερνονται γιατί θα τα έχει ξεχάσει και η μάνα τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα να σας δω όλους εσας που λέτε ότι το mate 9 ή το xiaomi 4x κατουρανε ακόμα και το "iphone 9", όταν σε μερικά χρόνια από τώρα το iphone 6s θα τρέχει αρκετά γρήγορα για την ηλικία του με σωστή υποστήριξη, ενώ τα mate 9 και xiaomi 4x κλπ, θα σερνονται γιατί θα τα έχει ξεχάσει και η μάνα τους...

Αλλη κατηγορια το Mate 9 και αλλη το 4x, τι πας και συγκρινεις; Οσο για την υποστηριξη σιγουρα την χειαζεται το ios αφου ακομα και στη τελευταια εκδοση του ενσωματωνει χαρακτηριστικα λιγοτερα απο αυτα που ειχε το android απο εποχη kitkat.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα να σας δω όλους εσας που λέτε ότι το mate 9 ή το xiaomi 4x κατουρανε ακόμα και το "iphone 9", όταν σε μερικά χρόνια από τώρα το iphone 6s θα τρέχει αρκετά γρήγορα για την ηλικία του με σωστή υποστήριξη, ενώ τα mate 9 και xiaomi 4x κλπ, θα σερνονται γιατί θα τα έχει ξεχάσει και η μάνα τους...

 

Εκτός ότι το Mate 9 δεν έχει την παραμικρή σχέση με 4x, τα σαχλά ποστς κατά κανόνα ξεκινάνε fanboys της apple σε αυτο το site.

Κάτσε δες το πρώτο ποστ σε αυτο το άρθρο, και στη συνέχεια το δεύτερο. Και μετά βλέπεις κατεβατά απ'τα ίδια άτομα κάθε φορα για το πως η Apple παρέχει εξωγήινη τεχνολογία.

 

Αράξτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη κατηγορια το Mate 9 και αλλη το 4x, τι πας και συγκρινεις; Οσο για την υποστηριξη σιγουρα την χειαζεται το ios αφου ακομα και στη τελευταια εκδοση του ενσωματωνει χαρακτηριστικα λιγοτερα απο αυτα που ειχε το android απο εποχη kitkat.

Εγώ δεν συγκρίνω τίποτα, άλλοι έχουν την ανάγκη να το κάνουν. Έχω περάσει από ΟΛΑ τα λειτουργικά και τη γρηγοράδα και την ομαλότητα του iOS δεν την έχει κανένα ποσό μάλλον το android. Το iPhone έχει ελλείψεις και σπαστικες ελλείψεις μάλιστα αλλά όσα έχει, λειτουργούν στην εντέλεια. Δεν μπορώ να πω δυστυχώς το ίδιο για όσα android smartphones δοκίμασα άρα ποιο λειτουργικό έχει ανάγκη για υποστήριξη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην τα λέτε έτσι απότομα, μέχρι τώρα οι iphonades τα βάζανε με την Samsung, τους πετάτε και Huawai θα πάθουν κοκομπλόκο δεν παίζει multitasking. Που να σκάσει μύτη και η Xiaomi να δεις τι θα γίνει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οποια θα ειναι πιο αργη απο του iphone 6s...

Out of the box.. γιατί άμα το δουλέψεις λιγάκι μετά από καμία βδομάδα αρχίζουν τα σουρσίματα κολλήματα και όλα τα όμορφα της Apple. 

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πίστευα ποτέ ότι μπορεί να υπάρχουν τόσοι haters για μια εταιρεία . Είναι απλό δεν σας αρέσει μην την προτιμήσετε ρε παιδιά. Πήγα πρώτη φορά σε iOS το καλοκαίρι κ δεν ξαναγυρναω σε android γτ μου φαίνεται κακό σαν λειτουργικό . Αυτό σημαίνει ότι όντως είναι ; όχι βέβαια απλά εμένα δεν μου κάνει. Όποτε πάρτε όλοι ότι σας καλύπτει κ αφήστε τις συγκρίσεις . Το ότι η Apple είναι κορυφή δεν αναιρεί το γεγονός πως υπάρχουν κ άλλες επιλογές έστω κ υποδεέστερες

Δεν κάνει κανείς συγκρίσεις. Απλώς μιλάμε. Εσύ και όσοι αγοράζουν iPhone απλά δεν κατέχουν το αντικείμενο. Δεν έχει να κάνει ότι μισούμε την οποιαδήποτε εταιρία. Πάμε απλά με αυτήν που προσφέρει περισσότερα. 

 

Το android είναι χρόνια πολλά πολλά μπροστά από το iOs και όλοι οι αγοραστές του iOS δεν το γνωρίζουν αυτό. 

 

Και μην τρελενόμαστε με samsung huawei κλπ κλπ. Δεν είμαι φανατικός καμιάς εταιρίας. Όλες οι εταιρίες βγάζουν και φόλες και διαμάντια. 

 

Εγώ κάθε χρόνο παρακολουθώ την αγορά και σύμφωνα με τις ανάγκες μου πουλάω την συσκευή που έχω και παίρνω την καλύτερη σε θέμα κόστους προς απόδοσης.

 

Προς το παρόν motorola moto z με όλα της τα παιχνιδάκια και  iPhoLe Ποτέ...Απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν συγκρίνω τίποτα, άλλοι έχουν την ανάγκη να το κάνουν. Έχω περάσει από ΟΛΑ τα λειτουργικά και τη γρηγοράδα και την ομαλότητα του iOS δεν την έχει κανένα ποσό μάλλον το android. Το iPhone έχει ελλείψεις και σπαστικες ελλείψεις μάλιστα αλλά όσα έχει, λειτουργούν στην εντέλεια. Δεν μπορώ να πω δυστυχώς το ίδιο για όσα android smartphones δοκίμασα άρα ποιο λειτουργικό έχει ανάγκη για υποστήριξη;

Μιλάς φυσικά για εποχή iphone/2 3/3gs έτσι? Η απλά κάνεις πλάκα. Γιατί μόνο ομαλό δεν είναι το λειτουργικό του iPhone μετά από λίγο καιρό που αρχίζουν τα λαγκαρίσματα και τα κολλήματα... μην αναφερθώ στα αμέτρητα bugs...

 

Όλα τα είχα ακούσει.. αλλά αυτό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός ότι το Mate 9 δεν έχει την παραμικρή σχέση με 4x, τα σαχλά ποστς κατά κανόνα ξεκινάνε fanboys της apple σε αυτο το site.

Κάτσε δες το πρώτο ποστ σε αυτο το άρθρο, και στη συνέχεια το δεύτερο. Και μετά βλέπεις κατεβατά απ'τα ίδια άτομα κάθε φορα για το πως η Apple παρέχει εξωγήινη τεχνολογία.

 

Αράξτε.

Εγώ δεν είμαι fanboy καμίας εταιρείας. Έχω δοκιμάσει όλα τα λειτουργικά και αυτή τη στιγμή το iOS και το iPhone 6s που έχω με καλύπτουν απόλυτα. Το ότι η Apple υποστηρίζει τα κινητά της πολυ περισσότερο από ότι οι υπόλοιπες εταιρείες είναι γεγονός όπως και το ότι τα iPhones κρατάνε τη "γρηγοράδα" τους για πολυ καιρό, το βλέπω από το 6s μου που είναι κινητό 2 χρονων(βγήκε το Σεπτέμβρη του 15) και τρέχει σφαίρα ακόμη και τώρα. Εγώ μιλάω από προσωπική εμπειρία λοιπόν όποτε όταν βλέπω απαντήσεις από fanboys οποιαδήποτε εταιρείας, επέτρεψε μου να μην τις παίρνω και πολυ στα σοβαρά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...