Προς το περιεχόμενο

Survival secrets (Epsilon tv)


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Κολοκοτρώνης του 2017^  απλά. Για τις επόμενες γενιές θα αποτελείς σημείο αναφοράς.

 

 

Ζούμε ιστορικές στιγμές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι ο Αιβαζης την έχει δει λίγο και έχει και ένα στυλακι πολύ σπαστικό, μέχρι τώρα σαν ηθοποιός μου άρεσε τώρα εδώ που τον βλέπω στο survival μου γυρίζει λίγο το μάτι.

Παντα το ειχε το σπαστικο το στυλακι, αλλα πραγματι σαν ηθοποιος δεν το βγαζει. Σε συνεντευξεις ομως φαινεται. Πριν παιξει σε σειρες εκανε εκπομπες αργα στο ραδιοφωνο, τυπου φλερτ με γκομενες και τετοια σαχλα, απο τα 15/16 του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα το ειχε το σπαστικο το στυλακι, αλλα πραγματι σαν ηθοποιος δεν το βγαζει. Σε συνεντευξεις ομως φαινεται. Πριν παιξει σε σειρες εκανε εκπομπες αργα στο ραδιοφωνο, τυπου φλερτ με γκομενες και τετοια σαχλα, απο τα 15/16 του.

 

στο 50-50 μου αρεσε αρκετα, ευτηχως που δεν μπηκε και η κορινθιου θα γινοταν μεγαλο ξεκατιανιασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moνο ο αιβαζης θα μπορουσε να σταθει αξιοπρεπος στο survivor (οχι σε αγωνιστικο αλλα σαν προσωπικοτητα)

ολοι οι αλλοι ειναι τερμα αδιαφοροι

 

βλεπε μπατιστα κλπ

 

εκανε λαθος που πηγε σε αυτην την παρωδια θα μπορουσε να παει στο κανονικο η σε κανα nomads

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moνο ο αιβαζης θα μπορουσε να σταθει αξιοπρεπος στο survivor (οχι σε αγωνιστικο αλλα σαν προσωπικοτητα)

ολοι οι αλλοι ειναι τερμα αδιαφοροι

 

βλεπε μπατιστα κλπ

 

εκανε λαθος που πηγε σε αυτην την παρωδια θα μπορουσε να παει στο κανονικο η σε κανα nomads

 

και ο μποξερ ειναι πολυ μαχιμος θα μπορουσε ανετα να παει στο σερβαιβορ.

btw το νομαντς ξεκιναει 2 οκτωμβριου για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...