Προς το περιεχόμενο

Ποιο tablet για χρήση ως gps?


Postmort3m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Μετά από αρκετό ψάξιμο για gps κατέληξα να πάρω ταμπλετάκι μιας και θέλω να το χρησιμοποιώ για να παίζω και κανένα παιχνίδι. Τι προτείνετε για κύρια χρήση ως gps στο αυτοκινήτο? Και αν γνωρίζει κάποιος αν τα tablet έχουν μέσα φορτιστή αυτοκινήτου ή πρεπει να προμηθευτώ ξεχωριστά?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου πείς για τι ακριβώς παιχνιδάκια το θες ,θα με βοηθούσες πιο πολύ .Συνήθως,δεν έχουν φορτιστή αυτοκινήτου και πρέπει εσύ να αγοράσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπες και τα χρήματα που θα διαθέσεις....Αν θες τη γνώμη μου, θα πρότεινα iPad mini με 4G....Απο ποιότητα κατασκευής τέλειο και έχει αρκετά αξεσουάρ....

 

Ολα σου δίνουν φορτιστή σπιτιού και καλώδιο.....Αν θες φορτιστή αυτοκινήτου, έχει βγάλει έναν αλουμινένιο η Xiaomi, ξέχασα το μοντέλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση! Σόρρυ αλλά τώρα είδα τα μηνύματα σου..Από παιχνίδια αυτά που έχει η Supercell αν ξέρεις..Clash of Clans, Clash Royale κλπ.. Χρήματα μέχρι 200 ευρώ λέω, δεν θέλω να δώσω πάρα πολλά μιας και κυρίως για gps θα το χρησιμοποιώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θες ποιότητα, οπωσδήποτε Apple iPad mini, μονο που ξεφεύγεις....Αν είσαι τυχερός, θα μπορούσες να πάρεις το nvidia shield μονο που νομίζω πως δεν κυκλοφορεί...Τα Samsung και τα LG καθε χρόνο ανανεώνονται με τα ίδια specs....

Μάλλον προς Κίνα μεριά κοίταξε...Προσφατα εβγαλε αυτο η Lenovo

 

https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_641529.html?lkid=11405934

Επεξ/σία από kioukiou800
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...