Προς το περιεχόμενο

Η Apple επιβεβαιώνει τα προβλήματα σύνδεσης του Apple Watch Series 3 LTE


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ,θα  αγορασω 2  watch ενα στην μανα μου κ ενα για εμενα .Για καποιον που εχει προβλημα με την καρδια του η εχει εγχειρηση προσφατα μιας και δινει μια σιγουρια για την ποιοτηα και την σωστη μετρηση καρδαικαων παλμων το αιμα κτλ ισωσ φανει σωτηριο για καπιους ανθρωπους να προλαβουν το κακο ,θα μου πει καποιος το ρολοι θα σε σωσει ε ναι με τις μετρισεις θα μπορεις να βγαλεισ συμπερασματα . η προληψη σωζει ,κανοντας και εξετασης αιματος 1 φορα το χρονο .Εχεις μεγαυτερςς πιθανοτητς να προλαβεισ κατι ισωσ απο καποπιον που δεν παταει το ποδι σε γιατρο

Μπορείς άνετα να αγοράσεις ένα Xiaomi Mi band 2 το οποίο κάνει ότι ακριβώς είπες και είναι δοκιμασμένο και μπαταρία 20 μέρες αυτονομία και σε τιμή από 25 ευρώ εδώ στο insomnia έως 40 στο επίσημο κατάστημα στο golden hall...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το έγραψα και σε άλλο topic Αλλά είναι το talk of the town και θα το επαναλάβω και εδώ...

 

Λες και παίρνουν bonus από τις εταιρείες κάνουν κάποιοι...

Ρε παίδες...η υπερApple αγοράζει οθόνες από τη superSamsung...βγαζουν ναυαρχίδες με 6 μήνες διαφορά για να μοιράζεται η πίτα!!!

Ξυπνήστε λίγο και μην τρώγεστε σαν τα κοκόρια!!! 

Ο καθένας επιτέλους ας πάρει αυτό που γουστάρει και σηκώνει η τσέπη του και το γούστο του!!! Ήμαρτον

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσοι οι οποίοι θα πάρουν Apple Watch θα το πάρουν για κάτι άλλο πέρα από το να το(υς βλέπουν να το) φοράνε και να βλέπουν την ώρα;

Εγώ αν είχα τα φράγκα ευχαρίστως το έπαιρνα και δεν ξαναγόραζα κινητό ever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι μπορεί να αντικαταστήσει ένα smartphone;!

 

 

 Σε τιποτα. 

 

Ουτως η αλλως ολα τα iwatch χρειαζονται το μηλοφωνο για να γινουν pair, ακομα και το series 3.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι μπορεί να αντικαταστήσει ένα smartphone;!

Στα πάντα. Έχεις πάντα bt ακουστικά μαζί σου για κλήσεις, μουσική κλπ και έχεις το iPad για τα υπόλοιπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πάντα. Έχεις πάντα bt ακουστικά μαζί σου για κλήσεις, μουσική κλπ και έχεις το iPad για τα υπόλοιπα

Είναι μια λύση όντως. Αλλά μου φαίνεται πιο βολικό να κουβαλάς κινητό παρά ipad!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μια λύση όντως. Αλλά μου φαίνεται πιο βολικό να κουβαλάς κινητό παρά ipad!

Εγώ κουβαλάω παντού ένα 6s Plus, περίπου δηλαδή ένα mini ipad. Αν είσαι διακοπές και δεν σε ενδιαφέρει να παίζεις παιχνίδια για παράδειγμα, τη βγάζεις όλη μέρα παραλία με το ρολόι. Το βασικό πρόβλημα που μου έρχεται στο μυαλό είναι η αυτονομία, όχι το αν μπορεί να υποκαταστήσει το θέμα της επικοινωνίας, γιατί αυτό το μπορεί και με ευκολία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ κουβαλάω παντού ένα 6s Plus, περίπου δηλαδή ένα mini ipad. Αν είσαι διακοπές και δεν σε ενδιαφέρει να παίζεις παιχνίδια για παράδειγμα, τη βγάζεις όλη μέρα παραλία με το ρολόι. Το βασικό πρόβλημα που μου έρχεται στο μυαλό είναι η αυτονομία, όχι το αν μπορεί να υποκαταστήσει το θέμα της επικοινωνίας, γιατί αυτό το μπορεί και με ευκολία!

 

 

Standalone το series 3 LTE  εχει μονο 1hr talk time....  Οταν το εχεις connect με το iPhone εχει  περιπου 3hrs ......

 

οποτε δεν γινεται να αντικαταστησει το mobile.....   :-)

 

Μην ξεχναμε φυσικα το extra κοστος της συνδεσης του watch στον provider (εδω ειναι $10 extra στο monthly bill)

 

+ το κοστος της συνδεσης του 4g Ipad που θα χρειαζεσαι για ολα τα υπολοιπα που ανεφερες παραπανω.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραλία μια χαρά είναι το 1hr. Τώρα το κόστος είναι άλλο θέμα αλλά σε καμιά πενταετία θα έχει εξομαλυνθεί και αυτό.

 

Με full spotify με ενδιαφέρει να δω πόση ώρα κρατάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραλία μια χαρά είναι το 1hr. Τώρα το κόστος είναι άλλο θέμα αλλά σε καμιά πενταετία θα έχει εξομαλυνθεί και αυτό.

 

Με full spotify με ενδιαφέρει να δω πόση ώρα κρατάει

Για τόσο ειδική χρήση (μια ώρα στην παραλία) θα προτιμούσα να πάρω ένα απλό τηλέφωνο με 20€ αν δεν ήθελα να κουβαλάω το smartphone να σου πω την αλήθεια...Τέλος πάντων, ο καθένας βολεύεται αλλιώς! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...