Προς το περιεχόμενο

Nomads - ANT1


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τη στιγμή που πληκτρολογώ αυτές τις προτάσεις το χέρι μου τρέμει και οι καρδιακοί μου παλμοί κοντεύουν να με οδηγήσουν σε καρδιακό έμφραγμα.

Τι να πεις για αυτόν τον Άνθρωπο με το όνομα Γιώργο Μαυρίδη; Ότι δεν έτρωγε ο ίδιος για να ταίζει το σκυλί; Ότι πήγε κόντρα σε όλους και δεν κοίταξε να γλείψει ή να μπει σε κλίκες; Ότι δεν τον πείραξε να εκτεθεί σε εκατομμύρια και να ανοίξει την καρδιά του κλαίγοντας με λυγμούς και αναφιλιτά; Για το μόνο πράγμα που κρίνεται ένοχος ο μεγάλος αυτός άντρας είναι ότι παραμένει αληθινός σε ένα κόσμο πούστηδων και υποκριτών. Όπως σωστά είπε ο ίδιος ή όλη διαδικασία στο τέλος θα τον κάνει πιο δυνατό. Δυνατός άλλωστε δεν είναι όποιος σηκώνει 200 κιλά ή πλακώνει 10 άτομα. Δυνατός είναι αυτός που στέκεται μονάχος του στα πόδια του όταν όλοι και όλα είναι εναντίον του.

 

Μόνο μια φορά με έχει επηρρεάσει τόσο το δράμα κάποιου άλλου ανθρώπου στο shawshank redemption με τον Brooks.

 

Ας συνεχίσουν να τον κοροιδεόυν μερικοί να τον κοροιδεύουν, να τον βρίζουν να τον μειώνουν... όπως θα συνεχίσουμε και εμείς να τον υποστηρίζουμε, να τον θαυμάζουμε και να τον εξυμνούμε... μέχρι τέλους.

10/10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πεις για αυτόν τον Άνθρωπο με το όνομα Γιώργο Μαυρίδη; Ότι δεν έτρωγε ο ίδιος για να ταίζει το σκυλί; Ότι πήγε κόντρα σε όλους και δεν κοίταξε να γλείψει ή να μπει σε κλίκες; Ότι δεν τον πείραξε να εκτεθεί σε εκατομμύρια και να ανοίξει την καρδιά του κλαίγοντας με λυγμούς και αναφιλιτά; 

 

Mπράβο ρε, τον έδωσες τον Άνθρωπο στεγνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια εβδομάδα Nomads, θα φύγει το Ευάκι μας και 5 πλάνα της έχουμε δει όλα κι όλα.
​Ούτε ξέρουμε τι γίνεται σε αυτήν την παραλία, τίποτα δε μας έχει δείξει, πώς να δεθείς ή να σιχαθείς πρόσωπα;
Κάπου δείχνει να χωλαίνει το κόνσεπτ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά όλοι με τα δεύτερα προφίλ είστε ?

μόνο εγώ είμαι κουλός και βαριέμαι να φτιάξω και ποσταρω με το κανονικό μου ?

κατά τα άλλα εμένα μου έχει κάνει αρνητική εντύπωση ο Γρηγορης  καμιά σχέση με το άθλημα δεν ξέρω γιατί δεν έβαλαν έναν νέο φρέσκο άνθρωπο και βαλαν την κοντόχοντρη κοτσιλια :P

Μαυριδης πάει για όσκαρ β' ανδρικού ρόλου (το α' το έχουν πάρει ήδη άλλοι πριν από αυτόν στο sarvivor)

ζαμπιδης υπερτιμημενος

αυτά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

​Ούτε ξέρουμε τι γίνεται σε αυτήν την παραλία

 

Θα μπορούσαν σήμερα αντί να αγωνίζονται ο ένας μετά τον άλλον μια ώρα να αγωνιστούν όλοι ταυτόχρονα (θα είχε και περισσότερο ενδιαφέρον)  κι έτσι να δείξουν και λίγο παραλία αλλά μάλλον εκεί στην παραγωγή είναι λίγο παραλίες..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη στιγμή που πληκτρολογώ αυτές τις προτάσεις το χέρι μου τρέμει και οι καρδιακοί μου παλμοί κοντεύουν να με οδηγήσουν σε καρδιακό έμφραγμα.

Τι να πεις για αυτόν τον Άνθρωπο με το όνομα Γιώργο Μαυρίδη; Ότι δεν έτρωγε ο ίδιος για να ταίζει το σκυλί; Ότι πήγε κόντρα σε όλους και δεν κοίταξε να γλείψει ή να μπει σε κλίκες; Ότι δεν τον πείραξε να εκτεθεί σε εκατομμύρια και να ανοίξει την καρδιά του κλαίγοντας με λυγμούς και αναφιλιτά; Για το μόνο πράγμα που κρίνεται ένοχος ο μεγάλος αυτός άντρας είναι ότι  παραμένει αληθινός σε ένα κόσμο πούστηδων και υποκριτών. Όπως σωστά είπε ο ίδιος ή όλη διαδικασία στο τέλος θα τον κάνει πιο δυνατό. Δυνατός άλλωστε δεν είναι όποιος σηκώνει 200 κιλά ή πλακώνει 10 άτομα. Δυνατός είναι αυτός που στέκεται μονάχος του στα πόδια του όταν όλοι και όλα είναι εναντίον του.

 

Μόνο μια φορά με έχει επηρρεάσει τόσο το δράμα κάποιου άλλου ανθρώπου στο shawshank redemption με τον Brooks.

 

Ας συνεχίσουν να τον κοροιδεόυν μερικοί να τον κοροιδεύουν, να τον βρίζουν να τον μειώνουν... όπως θα συνεχίσουμε και εμείς να τον υποστηρίζουμε, να τον θαυμάζουμε και να τον εξυμνούμε... μέχρι τέλους.

Φιλε φτιαξε μια σελιδα 'Συνδεσμος φιλων vegan ευαισθητων κλαρινογραμπρων με τατουαζ' στο fb.θα χεστεις στα likes...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε φτιαξε μια σελιδα 'Συνδεσμος φιλων vegan ευαισθητων κλαρινογραμπρων με τατουαζ' στο fb.θα χεστεις στα likes...

ναι ενταξει ....σε αυτη την εποχη που το φαίνεσθαι έγινε αυτοσκοπός, (το φαινεσθαι ομως διαφερει κατα πολυ απο

το ποιοι ειμαστε), σε μια εποχη της κατασκευασμένης κρισης και των γαμομνημονιων ,σε μια εποχη πουστην χωρα

μας τείνουν να εκλείψουν αρχές και αξίες,που ενα κρατος υποταγμένο στη νεα ταξη πραγμάτων υλοποιεί οτι της

σερβιρουν, θελει να δικαιολογήσει την ισοπέδωση ηθικών αξιών..... που παμεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ενταξει ....σε αυτη την εποχη που το φαίνεσθαι έγινε αυτοσκοπός, (το φαινεσθαι ομως διαφερει κατα πολυ απο

το ποιοι ειμαστε), σε μια εποχη της κατασκευασμένης κρισης και των γαμομνημονιων ,σε μια εποχη πουστην χωρα

μας τείνουν να εκλείψουν αρχές και αξίες,που ενα κρατος υποταγμένο στη νεα ταξη πραγμάτων υλοποιεί οτι της

σερβιρουν, θελει να δικαιολογήσει την ισοπέδωση ηθικών αξιών..... που παμεεεε

 

%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%259C.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τη περιμενα την εξελιξη με τον Μαυριδη. Δεν ξερω αν ειναι fake ή αληθινος αλλα με συγκλόνισε

Πολυ ευκολα συγκλονιζεσαι :)

Για οσους δε "συγκλονιστηκαν" με τον μαυριδη θα προτεινα να μην δειτε κανεναν αστεγο να κοιματε σε παγκακι ...

Λογικα θα πεθανετε επι τοπου απο ακατασχετη στενοχωρια ...

Ελεος ...

Ο κοσμος κοιματε στον δρομο , τρωει απο σκουπιδια , προσφυγες ξεριζωμενοι που θαλασσοπνιγονται , αλλα ολοι συγκινηθηκαν με το "δραμα" του μαυριδη ...

 

Ελεος και παλι ...

Ας φυγει !

Διακοπαρες κανει απο επιλογη του ..

Εχει γυρισει ολο τον κοσμο επι πληρωμη τα τελευταια 4 χρονια και αληθεια υπαρχουν καποιοι που τον λυπηθηκαν εχθες επειδη δεν τον παιζουν οι φιλεναδες του ?

 

Αληθεια τωρα ?

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω η παραγωγή να έχει ψυχολόγο γιατί το άτομο θέλει υποστήριξη.Έσπασε από την πρώτη εβδομάδα και μιλάμε για έναν άνθρωπο που έχει σχέση με την τηλεόραση και μέχρι τώρα ζει σε μια βίλα με όλες τις ανέσεις. Τα παιδιά στην παραλία τι έπρεπε να κάνουν δλδ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...