Προς το περιεχόμενο

Nomads - ANT1


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο αυτα που εχω διαβασει ως τωρα εχω αρχισει να ξενερωνω. Λενε οτι το κονσεπτ θα αλλαξει κι οι ομαδες θα ειναι 2 κι οχι 3. Αρα δεν θα υπαρχει χωριο-βιλα-παραλια οπως πριν που ηταν κατι διαφορετικο κι αρκετα ενδιαφερον (ασχετα αν αυτοι δεν εδειχναν σωστα πλανα). Αν πανε να κανουν σαρβαιβορ 3 θα ειναι η απολυτη ηττα,προσωπικα δεν ειδα καθολου το 2 του σκαι και σιγουρα δεν θελω κι ουτε προκειται να ασχοληθω με κανενα αναλογο κονσεπτ καθως μου φαινεται αρκετα ανιαρο πλεον. Ελπιζω να μην κανουν το λαθος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, livefreeordie είπε

Απο αυτα που εχω διαβασει ως τωρα εχω αρχισει να ξενερωνω. Λενε οτι το κονσεπτ θα αλλαξει κι οι ομαδες θα ειναι 2 κι οχι 3. Αρα δεν θα υπαρχει χωριο-βιλα-παραλια οπως πριν που ηταν κατι διαφορετικο κι αρκετα ενδιαφερον (ασχετα αν αυτοι δεν εδειχναν σωστα πλανα). Αν πανε να κανουν σαρβαιβορ 3 θα ειναι η απολυτη ηττα,προσωπικα δεν ειδα καθολου το 2 του σκαι και σιγουρα δεν θελω κι ουτε προκειται να ασχοληθω με κανενα αναλογο κονσεπτ καθως μου φαινεται αρκετα ανιαρο πλεον. Ελπιζω να μην κανουν το λαθος!

Διαφωνώ. Ελάχιστα πράγματα είδαμε από  την διαβίωση της ομάδας στη παραλία ( σχεδόν τίποτα), ενώ από την ομάδα του χωριού αλλιώς μας τα λέγανε και άλλα είδαμε. Θα δουλεύουν για να τρώνε λέγαν και το μόνο που κάναν ήταν να χαριεντίζονται με τα γουρουνακια και τις κότες του χωριού.

Το βασικό στοιχείο για μένα σε τέτοια ριάλιτι(επιβίωσης) είναι η πείνα. Αν οι παίχτες είναι χορτάτοι δε κάνεις τίποτα. ας πεινάσουν ή έστω ας κοπιάσουν για να φάνε στοιχειωδώς.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...