Προς το περιεχόμενο

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών όλων των εταιρειών


teo1chris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας,

 

σε πολλούς σταθμούς μετρό υπάρχουν παιδιά που δίνουν καρτοκινητά με πολύ σοβαρές προσφορές και έτσι μπορείτε να εξοικονομήσετε δεκάδες ευρώ και να έχετε χρόνους ομιλίας και δεδομένα που για να τα αποκτούσατε με κάποιο συμβόλαιο κινητής θα πληρώνατε πάνω από 50-60 ευρώ μηνιαίως.

 

Όποιος ξέρει πως ενεργοποιούνται αυτές οι προσφορές ας το ποστάρει εδώ και εφόσον το επιβεβαιώνουν πολλοί θα το ενημερώνω εγώ στο αρχικό post ή ίσως ακόμα και να ανεβάσω μια άλλη σελίδα εκτός insomnia που να τα έχει συγκεντρωμένα με έναν ωραίο πίνακα.

 

Το πιο σημαντικό είναι να συγκεντρώνουμε προσφορές που ισχύουν για όλα τα καρτοκινητά και όχι ειδικές προσφορές προς κάποια νούμερα.

 

Cosmote (Whats up, Frog)

 

Στο Frog με ανανέωση τουλάχιστον 10 ευρώ μου δίνει δωρεάν 1GB και 100 λεπτά προς όλους και 60 λεπτά προς δημοφιλείς προορισμούς για ένα μήνα 

 

Wind (F2G, Q)

 

Στην Q στέλνω 70 στο 12000 και έχω 4gb me 4.44 ευρώ (δεν ξέρω αν είναι για όλους)

Στην F2G στέλνω 1000 στο 1264 έχω 1500 λεπτά προς όλους και 1.5GB για 25 ημέρες με 8,5 ευρώ

 

Vodafone (CU)

 

Για συνδρομητές CU: 150 στο 1252

Για συνδρομητές Καρτοκινητού Vodafone: 80 στο 1252

Για συνδρομητές Vodafone International: 90 στο 12555

για 10GB με 10 ευρώ για ένα μήνα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να προσθέσω ότι η cosmote για το καρτοτηλέφωνο που χρησιμοποιώ εγώ τους δύο τελευταίους μήνες 

μου πρόσθεσε χρόνο που είχε απομείνει προς κινητά και σταθερά με την έγκαιρη ανανέωση.

Επίσης μου έδωσε και 500 ΜΒ τα οποία θα πάνε χαμένα γιατί δεν ξέρω να τα χρησιμοποιώ. :mad:

 

Μου είπαν στο Γερμανό ότι δεν είναι μόνιμο μέτρο αλλά πιθανώς γίνει και τους επόμενους μήνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

τωρα το  frog δινει  με 4,44 ευρω 2gb internet απο 4 που ητανε παλια , το ιδιο και τστο taza αλλα για 25 ημερες , και το πακετο με 8gb internet στο taza αλλα και στο vodafone international το ιδιο μειωνεται στα 5gb ιντερνετ με 8.50 ευρω παλι για 25 ημερες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο CU δίνει στέλνωντας: 150 στο 1252 ,10GB με 10 ευρώ για ένα μήνα;

Είναι σίγουρο αυτό;

εστειλα το 150 στο 1252 , απο κινητο φοιτητικο vodafone cu και μου ηρθε μυνημα οτι : << δεν επιτρεπεται η ενεργοποιηση του πακετου 1500 λεπτα προς ολους και 1,5 gb >> αρα με αυτην την εντολη ενεργοποιειται το vodafone προνομιακο νουμερο που δινουνε ή δινανε στο σταθμο του ησαπ και αφορα μονο νεα νουμερα συνδεσης vodafone και ισχυει για 1 χρονο μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone International:

Το έχω αποκλειστικά για ιντερνέτ εδώ και ένα χρόνο. Όταν το ξεκίνησα και τον Ιούνιο που μου χρειάστηκε ήταν 10Gb με 8.5€ περίπου (με επιφύλαξη το κόστος).

Πέμπτη 8/11 έβαλα 10€ και με 8,5€ 5Gb + 2 φορές 500Mb πάμε στα 6Gb κι αν κάνεις εγγραφή στο MyVodafone άλλα 2Gb. Το βασικό πακέτο είναι για 25 μέρες, τα πρώτα 500 δωρεάν Mb για 1 μήνα, τα επόμενα για 15 μέρες και τα 2Gb για 7 μέρες.

Νομίζω και πάλι είναι ότι καλύτερο-φθηνότερο υπάρχει σε προγράμματα ιντερνέτ καρτοκινητών.

Α, ξέχασα, συν 600 λεπτά προς το ίδιο πρόγραμμα για 1 μήνα.

 

Για ομιλία έχω εδώ και πολλά χρόνια frog και είμαι υπέρ ευχαριστημένος.

 

Δεν ξέρω αν σας βοήθησα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Vodafone δωρεάν λεπτά ή data ή pass για τις γιορτές

Νεα χριστουγεννιατικη προσφορα στην vodafone καρτοκινητη και καρτοσυμβολαιο και συμβολαια κινητης ! , απο 25/12-31/12 επιλεγοντας αναμεσα σε 1000 λεπτα προς ολους , Ή 1gb internet Ή chat/social pass.

για καρτοκινητα και για το καρτοπρογραμμα για ενεργοποιηση των 1000 λεπτων στελνετε δωρεαν λ στο 1252 , Ή για το 1gb στελνετε Ν στο 1339 , Ή για το chat/social pass στελνετε PASS στο 1339.

Για τους συνδρομητες συμβολαιου ισχυει το ιδιο για την ενεργοποιηση του 1gb Ή και του chat/social pass αλλα για την ενεργοποιηση των 1000 λεπτων προς ολους στελνετε χ στο 1339 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Εγώ έχω βρει την ησυχία μου με το telz , τη φινλανδική εφαρμογή που δίνει κλήσεις προς Ελλάδα με 1,2 cents το λεπτό από το πρώτο λεπτό προς όλα τα εθνικά σταθερά και 1,9 για τα κινητά. Τώρα κοσμοτέ ανανέωση μόνο κάθε τετράμηνο 5€ ίσα ίσα να μη γίνει φραγή αριθμού 😁 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/12/2017 στις 6:47 ΠΜ, logokrimenos είπε

Για frog 14200 στο 1330 για 5GB στα 8,50€ με ισχύ 25 μέρες

Αυτό το βάζεις αν έχεις απλά what's up φοιτητικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...