Προς το περιεχόμενο

Corsair utility engine VOID 7.1


rookie21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα τζιμανια της corsair  αντι να βαλουν εναν απλο διακοπτη on/off dolby εβαλαν τους διακοπτες που φαινονται στις εικονες, θελω να ρωτησω λοιπον, ειναι σε 7.1 οταν φεναιτε η επιλογη? η οταν τη πατησω και μετα μου δειχνει την επιλογη stereo? ξερω θα μου πειτε να δοκιμασω καποιο 7.1 test στο youtube ομως δε ξερω αν οταν πχ μου λεει οτι παιζει το δεξι ηχειο θα πρεπει να ακουω μονο απο δεξια, η θα ακουγεται μονο απ τα δεξια και λιγο απ τα αριστερα επειδη ειναι suround?

post-217844-0-42830600-1507378761_thumb.png

post-217844-0-05920800-1507378788_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα υποθετω οτι αυτο που σου δειχνει ειναι αυτο που θα γινει οταν το πατησεις...δηλαδη οταν δειχνει stereo εισαι στο dolby και οταν δειχνει dolby εισαι στο στερεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε σε ενα τεστ σαν αυτο ας πουμε, https://www.youtube.com/watch?v=-TdLTe_yckY θα πρεπει να ακουγετε μονο το δεξι ακουστικο οταν παιζει απο δεξια και απ το αριστερο να μην βγαινει καθολου ηχος, οταν ειναι στο suround mode, στο στερεο mode λογικα θα ακουγεται και απ τα δυο με μεγαλυτερη ενταση στο δεξι ας πουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα υποθετω οτι αυτο που σου δειχνει ειναι αυτο που θα γινει οταν το πατησεις...δηλαδη οταν δειχνει stereo εισαι στο dolby και οταν δειχνει dolby εισαι στο στερεο

και ομως μετα απο πολυ ψαξιμο το βρηκα, αυτο που δειχνει ειναι το status αυτο που ειναι τωρα σε λειτουργια αν το πατησεις αλλαζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...