Προς το περιεχόμενο

Αγορά φορητού music player που να υποστηρίζει ogg


Γηρυόνης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν εδώ και αρκετό καιρό σκέφτομαι να αγοράσω ένα φορητό player μουσικής με flash μνήμη (και όχι σκληρό) που να υποστηρίζει ogg format. Έχω δει μερικά μοντέλα της i-river που μου αρέσουνε (ειδικά στη σχεδίαση) αλλά από ότι είδα δεν υποστηρίζουνε ogg.

 

Αν κάποιος ήδη έχει και χρησιμοποιεί ή γνωρίζει για κάποια μοντέλα (διευθύνσεις, URLs, τηλέφωνα από εταιρίες, κλπ) παρακαλώ ας βοηθήσει και ας πει τη γνώμη του.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Distixos apo oso gnorizo den iparxei flash music player pou na ipostirizei formats pera apo ta koina pleon mp3, wma kai wav. Prosfata pantos i Xiph.org (o dimiourgos tou Vorbis codec) evgale ena firmware update gia enan player me skliro disko. Mporeis na vreis perissoteres plirofories edo.

 

Ante na doume kai kanena me aac...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντησή σου, αλλά προτιμώ κάτι με flash μνήμη. Από ότι είδα στο σύνδεσμό σου η είδηση είναι πάνω από έξι μήνες παλαιά (1/7/2003) λογικώς κάτι θα πρέπει να έχει γίνει μέσα σε αυτό το διάστημα, δεν μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα μία σελίδα που έχει μερικές πληροφορίες http://wiki.xiph.org/VorbisHardware αλλά θα προτιμούσα προσωπικές εμπειρίες αν κάποιος έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία ενημέρωση.

 

Μετά από δύο ηλεκτρονικά μηνύματα στην i-river φαίνεται ότι η σειρά iFP-300 και iFP-500 υποστηρίζουνε ogg με firmware update. Κάτι είναι και αυτό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...