Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή κινητού


vasilissouvlaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρε η θεία μου απο τον κοτσοβολο ενα κινητό και κολλάει πολύ. Το πήρε χθες μπορεί να το επιστρέψει και να πάρει τα λεφτά πίσω?

Αν το παρέλαβε ηλεκτρονικά, δες την παρακάτω σελίδα στην περιοχή Δικαίωμα Υπαναχώρησης

http://www.kotsovolos.gr/site/politiki-epistrofon

 

Αν το πήρε απο φυσικό κατάστημα, με γεια της και καλοδουλευτο. Επισης να της πεις την επομενη φορά να ρωτήσει κάποιον που ξέρει απο αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά δεν το κάνουν, δηλαδη να δεχτούν επιστροφή και να δώσουν και λεφτά πίσω.... με πολύ πιέση μπορεί να της δώσουν πιστωτικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζί δεν υποχρεούται να το κάνει, αλλά αν πάει και παρακαλέσει και πέσει σε καλό πωλητή ίσως την αφήσουν να το αλλάξει με άλλο.

Επιστροφή χρημάτων θεωρώ απίθανη προσωπικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφη χρηματων δεν γινεται παρει ολου του ποσου ειδικα για αυτο τον λογο.Μερικη επιστροφη ισως.

 

Γιατι αν ειναι ετσι αν τρεξει τωρα ολο το ινσομνια να παει στα καταστηματα να παρει οτι πανακριβο κινητο υπαρχει για μια μερα να κανει τον χαβαλε του και μετα να το επιστρεφει πισω να εχουν τα καταστηματα ολο μτχ κινητα μετα.

 

Ε δεν παει ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περυσι που αγορασα ενα αφυγραντηρα απο κωτσο ο οποιος εκανε ενα περιεργο θορυβο τον επεστρεψα πισω κανονικα πακεταρισμενο και με λιγη πιεση μου εδωσαν πισω τα χρηματα μου.

Να σημειωσω οτι ο αφυγραντηρας ειχε δουλεψει για 5 μερες.

Ειχα μιλησει με τον υπευθυνο του καταστηματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περυσι που αγορασα ενα αφυγραντηρα απο κωτσο ο οποιος εκανε ενα περιεργο θορυβο τον επεστρεψα πισω κανονικα πακεταρισμενο και με λιγη πιεση μου εδωσαν πισω τα χρηματα μου.

Να σημειωσω οτι ο αφυγραντηρας ειχε δουλεψει για 5 μερες.

Ειχα μιλησει με τον υπευθυνο του καταστηματος.

 

Εδώ παίζει όμως και σενάριο ελαττωματικής παρτίδας.

Αντιθέτως η θεία του TS αγόρασε μάλλον κάτι φθηνό και αργό.

Πιστεύω πως αν ζητήσει πιστωτικό και πάει για αγορά ακριβότερου μοντέλου, θα το επιτρέψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...