Προς το περιεχόμενο

ερωτηση για αξιολογηση


nikosdimos32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θελω να ρωτησω το εξης πως μπορω να αφησω κριτικη σε εναν αγοραστη που ενω συμφωνησαμε στο οικονομικο,αρνειται να παραλαβει το δεμα και να πληρωσει το ποσο που ειπαμε?πως μπορω να παω στο προφιλ του με τις κριτικες για να αφησω την αναλογη κριτικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αγγελία σου γράφεις το ονομα του

Κι αυτο δημοσιεύται αυτόματα στο προφιλ του..

Μπες στην αγγελία σου  (Dekstop Version) κι κατέβα κατω κατω θα το δεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιτάξεις τους ορους των αγγελιων, γράφει οτι κριτική μπαινει μονο σε ολοκληρωμένες συναλλαγες. Ακομα και να βάλεις αρνητική κριτική στον παραλήπτη, θα ζητήσει την αφαίρεση ή απλά θα φτιάξει αλλο account (οπως κάνουν πολλοί). Είναι παλιό μέλος; Εχει αλλες κριτικές; Με ποια αιτιολογία δεν παραλαμβάνει; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιτάξεις τους ορους των αγγελιων, γράφει οτι κριτική μπαινει μονο σε ολοκληρωμένες συναλλαγες. Ακομα και να βάλεις αρνητική κριτική στον παραλήπτη, θα ζητήσει την αφαίρεση ή απλά θα φτιάξει αλλο account (οπως κάνουν πολλοί). Είναι παλιό μέλος; Εχει αλλες κριτικές; Με ποια αιτιολογία δεν παραλαμβάνει; 

δεν ξερω γιατι δεν το παραλαμβανει ειχες αρκετες καλες κριτικες και μια κακη κριτικη.του εχω στειλει μηνυμα εδω και στο τηλεφωνο αλλα δεν απανταει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι προθεση αγορας.το τηλεφωνο εχει σταλει με χρεωση δικη του και τωρα πρεπει να πληρωσω εγω τα μεταφορικα.εγω βασιστηκα στο γεγονος οτι ειχε καλες κριτικες και οχι την μια αρνητικη που του εβαλε καποιος.εχω και χρονο εχασα και χρηματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Με ποια αιτιολογία δεν παραλαμβάνει; 

Εχει καμμια σημασια ? Μπορει να το βρηκε φθηνοτερο, μπορει να θελει να πληρωσει τον ενφια , να αρρωστησε η μανα του η να παει διημερο με την  γκομενα στο Πηλιο.

δεν ειναι προθεση αγορας.το τηλεφωνο εχει σταλει με χρεωση δικη του και τωρα πρεπει να πληρωσω εγω τα μεταφορικα.εγω βασιστηκα στο γεγονος οτι ειχε καλες κριτικες και οχι την μια αρνητικη που του εβαλε καποιος.εχω και χρονο εχασα και χρηματα.

Α  σορρυ βιαστηκα.Νομιζα οτι ΘΑ το στειλεις.Δεν αλλαζει κατι ομως επι της ουσιας.Ειναι ενα ρισκο του πωλητη.Εκτος του οτι , αν το εχεις στειλει με ελτα,  εχει το δικαιωμα να το παραλαβει σε 20 ημερες,οχι αμεσως οπως πιεστικα πολυ πωλητες θεωρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καμμια σημασια ? Μπορει να το βρηκε φθηνοτερο, μπορει να θελει να πληρωσει τον ενφια , να αρρωστησε η μανα του η να παει διημερο με την  γκομενα στο Πηλιο.

ναι αλλα οταν αγορασε το κινητο για ανταλλακτικα επρεπε να μου πει στειλτο μου οταν θα εχω τα λεφτα.αυτο θα ηταν το σωστο.αυτη ηταν η συμφωνια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μαζεψες αξιολογησεις  να τα στελνεις αφου προηγηθει καταθεση , οπως εμεις .Και ασε τους αλλους να γκρινιαζουν  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καμμια σημασια ? Μπορει να το βρηκε φθηνοτερο, μπορει να θελει να πληρωσει τον ενφια , να αρρωστησε η μανα του η να παει διημερο με την  γκομενα στο Πηλιο.

Α  σορρυ βιαστηκα.Νομιζα οτι ΘΑ το στειλεις.Δεν αλλαζει κατι ομως επι της ουσιας.Ειναι ενα ρισκο του πωλητη.Εκτος του οτι , αν το εχεις στειλει με ελτα,  εχει το δικαιωμα να το παραλαβει σε 20 ημερες,οχι αμεσως οπως πιεστικα πολυ πωλητες θεωρουν

το εχω στειλει μεσω γενικης ταχυδρομικης οπως ηθελε το εχω στειλει εδω και 10 μερες περιπου και μεχρι τις 21 αν δεν το παρει θα μου επιστραφει.

Μολις μαζεψες αξιολογησεις  να τα στελνεις αφου προηγηθει καταθεση , οπως εμεις .Και ασε τους αλλους να γκρινιαζουν  :-D

εννοεις καταθεση στον λογαριασμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κατι τετοια εγω δεν στελνω χωρις προηγουμενη καταθεση ...Εχω κανει αρκετες τέτοιες χωρις καμμια αρνητικη αξιολογηση για μενα.

 

Φυσικα προτιμω χερι με χερι .

Για κατι τετοια εγω δεν στελνω χωρις προηγουμενη καταθεση ...Εχω κανει αρκετες τέτοιες χωρις καμμια αρνητικη αξιολογηση για μενα.

 

Φυσικα προτιμω χερι με χερι .

Για κατι τετοια εγω δεν στελνω χωρις προηγουμενη καταθεση ...Εχω κανει αρκετες τέτοιες χωρις καμμια αρνητικη αξιολογηση για μενα.

 

Φυσικα προτιμω χερι με χερι .

Για κατι τετοια εγω δεν στελνω χωρις προηγουμενη καταθεση ...Εχω κανει αρκετες τέτοιες χωρις καμμια αρνητικη αξιολογηση για μενα.

 

Φυσικα προτιμω χερι με χερι .

πρεπει να παθεις για να μαθεις...θα το κανω ετσι την επομενη φορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θελω να ρωτησω το εξης πως μπορω να αφησω κριτικη σε εναν αγοραστη 

 

Το συστημα σε αφηνει να αξιολογησεις αγοραστη (προφανως η..υποχρεωση του ειναι να παραλαβει )

 

Πας στην αγγελια σου ->  Γράψτε την αξιολόγηση σας 

 

γραφεις το username του αλλου και τον αξιολογεις ως πωλητης.

 

Αλλα πρεπει να αφησεις , τουλαχιστον , ολο τον χρονο να εξαντληθει, γιατι θεωρητικα μπορει να παει και στο παρα 1 να το παραλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...