Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft ανακοίνωσε τα smartphones που θα αναβαθμιστούν σε Windows 10 Fall Creators Update


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης, για αυτό ακριβώς τον λόγο που σου λέω θα αναβαθμιστεί το Lumia 650.

 

Είναι ενα έτος νεότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το 550 πότε βγήκε. Το 650 που έχει χειρότερο hardwear πως το υποστηρίζει. Αν βγάλετε άκρη με την εταιρία-απάτη πείτε το μου κι εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα καινούργιο πριν μερικούς μήνες το 640xl που κυκλοφορούσε επίσημα και τώρα δεν παίρνει αναβάθμιση ενώ είναι υποχρεωμένη για μια διετία να υποστηρίξει τις συσκευές της. 

Ποιο απάτη εταιρία δεν πρέπει να υπάρχει!!..

Ξανά ούτε μανταλάκια δεν αγοράζω που να έχουν επάνω τους το logo της.

Καλά, όταν το αγόραζες πριν μερικούς μήνες δεν είχες πάρει χαμπάρι ότι το λειτουργικό έχει εγκαταλειφθεί από την MS, δηλ πεθαμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, όταν το αγόραζες πριν μερικούς μήνες δεν είχες πάρει χαμπάρι ότι το λειτουργικό έχει εγκαταλειφθεί από την MS, δηλ πεθαμένο;

Ναι αλλά μου άρεσε σαν λειτουργικό και εξακολουθεί και μου αρέσει. Τα apps που χρειάζομαι υπάρχουν οπότε δεν έχω πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγη έρευνα στο ιντερνέτ θα τα βρεις όλα.

Μάρτιο του 2015 το 640 και Φλεβάρης του 2016 το 650.

 

Άποψη μου είναι πως έπρεπε να πάρουν αναβάθμιση και τα 640 αλλά και το 1520 και το 930.

 

Αφού όμως είχε ξεκαθαρίσει πως θα τα υποστηρίζει για δύο χρόνια...αυτό έκανε. Δεν υπάρχει κάποια απάτη.

 

Άκρως αντιπαθητικη εταιρεία κατά τα άλλα, συμφωνούμε.

 

Hardware**

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιλαμβάνομαι πως άλλο η υποστήριξη και άλλο η εγγύηση.
Από την άλλη όμως μια συσκευή που την κυκλοφορείς μέχρι πριν μερικούς μήνες δεν είναι σωστό να την εγκαταλείπεις έτσι.
Νομικά στέκει, δεν στέκει απέναντι στον πελάτη που έδειξε εμπιστοσύνη σε κάτι που παρέπαιε και θα έπρεπε και η εταιρία να δείξει εκτίμηση στους ελάχιστους που απέμειναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κάθεσαι να χαλαστεις όμως Αλέξανδρε.

 

Ειδικά όταν στο παραπάνω μήνυμα σου απαντάς στον φίλο πως ήξερες ότι είναι πεθαμένο λειτουργικό αλλά δεν ενοχλεί γιατί ο,τι θες το έχεις.

 

Why the bitchng then, φίλος;;

 

Υγ: Και εγώ πίσω στο 2011 γνώριζα από πριν πως το Ν9 μου (ή μάλλον τα Ν9 μου) είναι dead on arrival σαν συσκευές. Κανένα μέλλον.

Αχ.. τι μου θύμησες τώρα άθελά σου.

Σε μισώ λίγο.

 

Υγ2: Να "να δείξει εκτίμηση η εταιρεία" και δη η Microsoft...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή για το 650 έλεγες.

Τεσπά... Πάμε άλλη μια.

 

Τα 640 θα κλείσουν τρία χρόνια σε κάποιους μήνες.

 

Το 550 δεν έχει κλείσει καν δυο.

 

Τι δεν καταλαβαίνεις και γιατί επιμένεις; Δεν στα λεω ωραια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, είναι το γιατί. Δεν έχεις άδικο. Το τηλέφωνο μου αρέσει και θα το δουλεύω μέχρι να χαλάσει.
Αυτό που με στεναχωρεί είναι πως ενώ το λειτουργικό είναι το καλύτερο από όσα έχω δοκιμάσει, το πετσόκοψε η άχρηστη αυτή εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την στιγμή έχω το lumia και ένα motorola g4 plus με 7,1 και ένα iphone που το έδωσα στην κόρη μου. Από όλα προτιμώ το lumia.
Γούστα είναι αυτά βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος άλλος ,κακεντρεχής, θα το χαρακτήριζε "βίτσιο" το συγκεκριμένο Αλέξανδρε. Όχι γούστο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την Ms και την συνέπειά της , τα έχουμε ξαναπεί . Αλλά , το 640 ήταν ένα πάρα πολύ καλό τηλέφωνο ειδικά αν συνυπολογίσεις ότι κόστιζε μόλις 100 ευρώ. Η δε κάμερά του έβγαζε αξιοπρεπέστατες φωτό. Μην λέμε ό,τι θέλουμε .Το λειτουργικό χαντάκωσε τα παραθυροτηλέφωνα , όχι το hardware.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...